Powitajki przy kawie 64

04 kwietnia 2021 10:53 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wiem,wiem :-) Tak się troszkę smieję, bo wystarczy sobie sytuację wyobrazić. Czytalam też, że zięc męczy pedepcia za bardzo.
Niech odpoczywa dziadeczek. Będzie ok.

Jest ok, przecież się nie gniewam.
Kończąc temat, to zięć wczoraj przegiął. On z nim chodzi po schodach, łącznie 21 stopni, to niech chodzi. Mi wczoraj zaproponował, by z dziadkiem pochodzić po schodach, powiedziałem... nie. Od tego, póki co, jest schodołaz albo rolsztulek do przemieszczenia się z piętra poprzez taras na zewnątrz na  spacer. Widzę, w jakim jest stanie, jak kolana mu drżą, a trzymając się jedną ręką poręczy, w każdej chwili może ją puścić i stracić równowagę i polecieć na dół. Takiego ryzyka nie chcę brać na siebie. Nawet fizjoterapeuta powiedział mu ostatnio, żeby jak najczęściej chodzić z rolatorkiem a nie kazać mu samodzielnie iść. A zięć dalej uparty. Bawi się i w opiekuna i w fizjoterapeutę. 
Dlatego mu powiedziałem, że we wtorek skontaktuję się z agencją. 
04 kwietnia 2021 11:35 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Cytrynka? U mnie też dzisiaj na cueleco:chaplin: kotlety cielęce z groszkiem cukrowym , puree plus sałata plus jsgody:gotowanie:
Bez Chefa:chaplin:

Meliska z cytrynką  Cielęcina to wprawdzie lekkostrawne mięso, ale może irytować jak widzę 
04 kwietnia 2021 11:38 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jest ok, przecież się nie gniewam.
Kończąc temat, to zięć wczoraj przegiął. On z nim chodzi po schodach, łącznie 21 stopni, to niech chodzi. Mi wczoraj zaproponował, by z dziadkiem pochodzić po schodach, powiedziałem... nie. Od tego, póki co, jest schodołaz albo rolsztulek do przemieszczenia się z piętra poprzez taras na zewnątrz na  spacer. Widzę, w jakim jest stanie, jak kolana mu drżą, a trzymając się jedną ręką poręczy, w każdej chwili może ją puścić i stracić równowagę i polecieć na dół. Takiego ryzyka nie chcę brać na siebie. Nawet fizjoterapeuta powiedział mu ostatnio, żeby jak najczęściej chodzić z rolatorkiem a nie kazać mu samodzielnie iść. A zięć dalej uparty. Bawi się i w opiekuna i w fizjoterapeutę. 
Dlatego mu powiedziałem, że we wtorek skontaktuję się z agencją. 

Zięć teściowi kiedyś krzywdę zrobi przez swoje ambicje. Masz rację , że chcesz to zgłosić. 
04 kwietnia 2021 11:44 / 5 osobom podoba się ten post
Przede wszystkim wesołego jedzenia na te dwa dni świąt, których nie obchodzimy ! ??  
Odpoczywajcie...   ?
04 kwietnia 2021 14:04 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Życzę wam pogodnych Świąt i mokrego Dyngusa 
 
04 kwietnia 2021 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jest ok, przecież się nie gniewam.
Kończąc temat, to zięć wczoraj przegiął. On z nim chodzi po schodach, łącznie 21 stopni, to niech chodzi. Mi wczoraj zaproponował, by z dziadkiem pochodzić po schodach, powiedziałem... nie. Od tego, póki co, jest schodołaz albo rolsztulek do przemieszczenia się z piętra poprzez taras na zewnątrz na  spacer. Widzę, w jakim jest stanie, jak kolana mu drżą, a trzymając się jedną ręką poręczy, w każdej chwili może ją puścić i stracić równowagę i polecieć na dół. Takiego ryzyka nie chcę brać na siebie. Nawet fizjoterapeuta powiedział mu ostatnio, żeby jak najczęściej chodzić z rolatorkiem a nie kazać mu samodzielnie iść. A zięć dalej uparty. Bawi się i w opiekuna i w fizjoterapeutę. 
Dlatego mu powiedziałem, że we wtorek skontaktuję się z agencją. 

Nio widać, że ten zięć to chce być jakimś cudotwórca. No niestety Panem Bogiem to on nie jest żeby mieć tyle w sobie mocy jak Jezus, który wskrzesił Łazarza. No ale cóż nic nie poradzisz na  głupotę dzieci, tytaj nic nie da się już zrobić. Oby tylko oni mogli kiedyś znaleźć się w takiej sytuacji i dowiedzią się jak to jest gdy człowiekowi ciało odmawia posłuszeństwa. 
04 kwietnia 2021 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Przede wszystkim wesołego jedzenia na te dwa dni świąt, których nie obchodzimy ! ??  
Odpoczywajcie...   ?

Wesołe  jedzenie...dobre,za chwile dostarczą  2 kebaby...dziadek zamówił, a co???pozdrawiam
04 kwietnia 2021 19:27 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Wesołe  jedzenie...dobre,za chwile dostarczą  2 kebaby...dziadek zamówił, a co???:smiech2:pozdrawiam:-)

A, ja falafela dziś jadłem, pierwszy raz 
04 kwietnia 2021 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A, ja falafela dziś jadłem, pierwszy raz :bravo::smiech3:
:super:

Musiałam  zapytać wujka Google..
i już  wiem  co  jadłeś No nasze  kebaby  też exstraMamy super,co nie??
04 kwietnia 2021 20:18 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Musiałam  zapytać wujka Google..
i już  wiem  co  jadłeś :smiech2:No nasze  kebaby  też exstra:smiech3:Mamy super,co nie??

Super.... A powiedz mi, czy zanim wyciągnęłaś sztućce z szuflady wymyłaś ręce? ?
05 kwietnia 2021 05:41 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek , miłego dnia Wszystkim ????
05 kwietnia 2021 06:17 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  No i lejemy dziś -wodę.  Wszystkim życzę spokojnego dnia i kawkę zostawiam.  później może być tak. 
05 kwietnia 2021 07:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w drugi dzień świąt
Zapraszam i życzę Wam spokojnego i miłego dnia 
05 kwietnia 2021 07:42 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i życzę miłego dnia☕ U mnie dzisiaj za oknem paskudna pogoda.. Chyba zrobię sobie w przerwie drzemkę, bo od 3.30 babcia miała chodzonego. Póki co kawka i za chwilę śniadanko, ale bez szału, bo babcia chce tosta z miodem 
05 kwietnia 2021 07:43 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Super.... A powiedz mi, czy zanim wyciągnęłaś sztućce z szuflady wymyłaś ręce? ?

Nie jadam  kebaba sztućcami..