Powitajki przy kawie 64

05 kwietnia 2021 07:45 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry!
05 kwietnia 2021 07:56 / 5 osobom podoba się ten post
Świąteczne dzień dobry 
05 kwietnia 2021 08:27 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

Nie jadam  kebaba sztućcami..
 
:-)

Żartowałem.. Bo ten zięć wczoraj mi zwrócił uwagę,, że przed wyciągnięciem sztućców z szuflady,, zawsze najpierw trzeba wymyć ręcę 
05 kwietnia 2021 08:32 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Żartowałem.. Bo ten zięć wczoraj mi zwrócił uwagę,, że przed wyciągnięciem sztućców z szuflady,, zawsze najpierw trzeba wymyć ręcę:smiech3: 

Męczący  gość  ten zięć...
.
05 kwietnia 2021 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Męczący  gość  ten zięć...
:smiech3:.

Luke powinnien go po schodach gonic ,po 3 godziny dziennie 
05 kwietnia 2021 08:41 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Żartowałem.. Bo ten zięć wczoraj mi zwrócił uwagę,, że przed wyciągnięciem sztućców z szuflady,, zawsze najpierw trzeba wymyć ręcę:smiech3: 

Nie wiedziales o tym ??
05 kwietnia 2021 08:50 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Żartowałem.. Bo ten zięć wczoraj mi zwrócił uwagę,, że przed wyciągnięciem sztućców z szuflady,, zawsze najpierw trzeba wymyć ręcę:smiech3: 

Mnie corka zwrocila uwage ,ze do zmywarki noze i widelce oraz duze lyzku wklada sie raczka na dol bo rzekomo.woda niszczy te czesci , ktore sie trzyma w rece 
Ja od czasu jak wbilam sobie przy wyciaganiy noz w reke to wkladalam ostrzem w dol .Dostosowalam sie do sugesti corki i od razu wbil mi sie widekec pod paznokiec 
Wszystko to jest spowodowane tym ,ze ukonczonego kursu na obsluge sprzetu domowego nie mam ?
05 kwietnia 2021 08:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo Śmingus Dyngus
05 kwietnia 2021 08:53 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry .Witam serdecznie i zycze wszystkim milegi poniedzialku (lanego )
To niech sie leje strumieniami ,woda oczywiscie 
05 kwietnia 2021 08:53 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Luke powinnien go po schodach gonic ,po 3 godziny dziennie :smiech3:

......I już  tam nie powrócić  terapeuta jakiś.....
05 kwietnia 2021 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

......I już  tam nie powrócić :-) terapeuta jakiś.....

Terapeuta od siedmiu bolesci 
05 kwietnia 2021 09:37 / 4 osobom podoba się ten post
Oho...Leje się jak codzień, a dziś wyjątkowo pod ciśnieniem  A mnie się tak marzy aby kto tak polał tę wodę, ale po niemiecku...
A że raczej się nie doczekam, to na pauzę wsiadam w służbowy i zakupowy rydwan wp....... i pojadę wlać jakiemuś antychrystowi 
 

 
Zartuję-pojadę ale gdzieś pochodzić, pozwiedzać . Dzień dobry-miłego lania-na dobry humor poleję jeszcze 
05 kwietnia 2021 09:39
Luke

A, ja falafela dziś jadłem, pierwszy raz :bravo::smiech3:
:super:

Łatwiej zjeść niż wymówić  C'nie? 
05 kwietnia 2021 09:49 / 4 osobom podoba się ten post
Moniaa

Witam i życzę miłego dnia☕ U mnie dzisiaj za oknem paskudna pogoda.. Chyba zrobię sobie w przerwie drzemkę, bo od 3.30 babcia miała chodzonego. Póki co kawka i za chwilę śniadanko, ale bez szału, bo babcia chce tosta z miodem :glodny:

Dzięki Bogu nieczęsto trafiam na sztele ,na których trzeba było w nocy wstawać. Jak juz trafiłam-to się orientowałam, czy faktycznie pdp potrzebuje w nocy opiekunki i starałam się sytuację jakoś unormować. Nie powiem- da się, choć nie w każdym przypadku. Z pdp np paliatywnym to już niczego nie można zmienić-trzeba czuwać. Tu dziadek też dał sobie zmienic parę nawyków, przez które sam się nie wysypiał (nie wyłączanie TV na noc) . Jednak się przekonał , że lepiej mu się śpi, jak ekran nie miga w nocy, to pamięta zawsze aby wyłączyć skrzynkę. Mnie nie budził ( co się czasem zdarza jak się czuje źle, ale ja wtedy to i tak jestem na standbayu ,bo wiem co się zdarzyć może) , ale po takiej nocce do pózna przed TV był sam zmęczony.
Czasem warto coś tam spróbować  przetłumaczyc pedepciom w ich języku ojczystym, bo zarwane nocki to nic przyjemnego. Nie lubię jak olera ! 
05 kwietnia 2021 10:18 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie w Wielkanocny Poniedziałek, jak tam oblaliście kogoś wodą? :)