Powitajki przy kawie 64

22 lutego 2021 07:22 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wszystkich już z domku:chaplin:
Niestety firma mi nic nie znalazła, niby mają "na już", ale okazuje się, że to jednak nie jest tak...
Do domku dojechałam szczęśliwie i zostaję do świąt, bo raczej na tak krótko mi nikt nic nie znajdzie.
Jedna firma chciała mi dać zlecenie, ale jak poczytałam o nich, że są w likwidacji to dałam sobie spokój.
Przygotuję sobie spokojnie ogródki, pocieszę się Polską, mężem, wnukami i kotami, a i na grzyby wiosenne się wybiorę.:zywoplot:
Miłej niedzieli wszystkim:angel1:

Witamy ale dziś jest poniedziałek. 
22 lutego 2021 07:23 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witamy ale dziś jest poniedziałek. :-)

No edytowałam, ale mnie uprzedziłaś.
Niedziela mi umknęła, bo całą w autku i drodze do domku spędziłam
22 lutego 2021 07:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim w tym kolejnym tygodniu. Cieszę się ciepełkiem, słoneczko, ptaszki, itp.
22 lutego 2021 07:35 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

No edytowałam, ale mnie uprzedziłaś.
Niedziela mi umknęła, bo całą w autku i drodze do domku spędziłam :ferrari:

No internet działa. Pflega przyszło akurat facet i pytam o co chodzi. No babka zamiast listwe od lampki nocnej to wyłączyła od wszystkich urządzeń tv, internet i nawet to urządzenie co przywołuje sos. To teraz podaj tylko nazwę agentury, która Cię w takie gówno wcisnęła. Niech każdy wie. 
22 lutego 2021 07:53 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego poniedziałku.Dzisiaj zobaczę jak to sie wszystko poukłada.
22 lutego 2021 07:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doberek, wiosna trwa, to radośnie zaczynajmy nowy dzień i tydzień. 
Spokojnego dnia życzę 
22 lutego 2021 07:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No internet działa. Pflega przyszło akurat facet i pytam o co chodzi. No babka zamiast listwe od lampki nocnej to wyłączyła od wszystkich urządzeń tv, internet i nawet to urządzenie co przywołuje sos. To teraz podaj tylko nazwę agentury, która Cię w takie gówno wcisnęła. Niech każdy wie. :-)

Ja znam nazwę,bo jestem z tej samej co Malgi!!
22 lutego 2021 07:59 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie zakładaj od razu czarnego scenariusza, choć pewnie będziesz miała sporo zajęć. 
Wygląda na to, że dziadek jest swiadomy. Jeśli był wczesniej aktywny, to teraz pewnego rodzaju niepełnosprawność nie wpędza go w dobry humor. To typowe, ale opiekunkami się nazywamy .

Tina- patrzę realnie!!!Codziennie dochodzi nowe info od żony-najpierw tylko po udarze,potem doszedł nowotwór płuc i wczoraj mnie poinformowała,że jeszcze nowotwór głowy!!!Dzisiaj wraca do domu,zobaczymy.
22 lutego 2021 08:08 / 5 osobom podoba się ten post
ewita

Tina- patrzę realnie!!!Codziennie dochodzi nowe info od żony-najpierw tylko po udarze,potem doszedł nowotwór płuc i wczoraj mnie poinformowała,że jeszcze nowotwór głowy!!!Dzisiaj wraca do domu,zobaczymy.:bezradny:

To pewnie o tym wiedziała wcześniej , bo chociażby diagnostyka trwa, a udar mógł byc konsekwencją zatoru , lub krwawienia z guza.Pewnie nie chcą go juz trzymac w szpitalu . Firma cicho sza o tych schorzeniach, które wymieniłaś?
Nie napiszę, że będzie haj lajf, bo nie będzie, ale z pomocą paliatywnych da się pracować. W końcu takimi ludźmi też ktoś się musi zajmować, tylko musi to być odpowiednio zorganizowane i musi iść za tym stosowne wynagrodzenie. Wtedy by grało.
22 lutego 2021 08:16 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Tina- patrzę realnie!!!Codziennie dochodzi nowe info od żony-najpierw tylko po udarze,potem doszedł nowotwór płuc i wczoraj mnie poinformowała,że jeszcze nowotwór głowy!!!Dzisiaj wraca do domu,zobaczymy.:bezradny:

No to grubo. A jeśli do tego dojdzie leżący i około 100 kg to dziękuję bardzo. nic tylko wiać. 
22 lutego 2021 08:19 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

To pewnie o tym wiedziała wcześniej , bo chociażby diagnostyka trwa, a udar mógł byc konsekwencją zatoru , lub krwawienia z guza.Pewnie nie chcą go juz trzymac w szpitalu . Firma cicho sza o tych schorzeniach, które wymieniłaś?
Nie napiszę, że będzie haj lajf, bo nie będzie, ale z pomocą paliatywnych da się pracować. W końcu takimi ludźmi też ktoś się musi zajmować, tylko musi to być odpowiednio zorganizowane i musi iść za tym stosowne wynagrodzenie. Wtedy by grało.

Tina- firma nawet mnie nie poinformowała,albo nie wiedziała,ze Pdp przebywa w szpitalu!!!Dzisiaj wszystko zobaczę i pomyślę co dalej!!!
22 lutego 2021 08:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry......nowy tydzień rozpoczęty....jeszcze dwa i do domu....jeśli nic się nie zmieni to po świętach powrót.Narazie wypita i czekam ,aż Pdp się będzie.Miłego dnia
22 lutego 2021 08:47 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć wszystkim, oj jak nagle  wiosna zawitała. W sobotę  babcia wywinela  orła  w drodze  z pokoju  do kuchni,  teraz chodzi z plastrem  nad okiem  i śliwką  niczym  zawodowa  bokserka.  Udanego tygodnia  wszystkim,  u mnie ten, następny  i pora  pakować  manatki  bo już  mam dość  tego zniewolenia.  
22 lutego 2021 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

Cześć wszystkim, oj jak nagle  wiosna zawitała. W sobotę  babcia wywinela  orła  w drodze  z pokoju  do kuchni,  teraz chodzi z plastrem  nad okiem  i śliwką  niczym  zawodowa  bokserka.  Udanego tygodnia  wszystkim,  u mnie ten, następny  i pora  pakować  manatki  bo już  mam dość  tego zniewolenia.  

To przykre, że taka zniewolona się czujesz 
Ale żeby tak dobrowolnie dać się zniewolić?
22 lutego 2021 09:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowonowy tydzień czas zacząć