Powitajki przy kawie 64

23 lutego 2021 07:50 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego wtorku!!!Dziadek przyjechał do domu,bardzo sympatyczny.Jest bardzo słaby,ale chce wstawać!!!Niestety nie je-ale pomyślimy dzisiaj o drinkach wzmacniających.Rano i wieczorem będą przychodzić diakonki.Poczekam kilka dni i dopiero sie określę do kiedy zostanę!!!
23 lutego 2021 08:15 / 6 osobom podoba się ten post
23 lutego 2021 08:35 / 7 osobom podoba się ten post
Witam I pozdrawiam Opiekunkowo Urlopuję w domku,ale planùje  krótki  wyjazd ,na skoczka.Jestem już po wstępnych  rozmowach....miłego,słonecznego  wtorku  życzę 
23 lutego 2021 09:04 / 7 osobom podoba się ten post
 Dzień dobry. Wiosny c.d. Prognozy nie przewidują już mroźnej zimy i myślę o rozsadniku z selerem i porem. Jemy tu tego dużo, a z ogródka najsmaczniejsze. W piątek będzie ogrodnik, to go poproszę o zmontowanie kisty, którą bedzie można nakryć szkłem lub folią . Wysieję i niech już wschodzi. 
Miłego, słonecznego dnia 
23 lutego 2021 09:23 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowotutaj też już chyba koniec zimy sezon ogrodowy uważam za otwarty
23 lutego 2021 09:38 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć ??? szybko mijającego dnia dla wszystkich zycze. Praca z rana rozpoczęta z "przytupem" i co by nie prędko się powtórzyła ??
23 lutego 2021 09:47 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Cześć ??? szybko mijającego dnia dla wszystkich zycze. Praca z rana rozpoczęta z "przytupem" i co by nie prędko się powtórzyła ??

magmab, czy my dzisiaj nie przytupywałyśmy podobnie, tupiąc i kręcąc się wokół pdp, wody i windli?
Bo u mnie taki przytup był dzisiaj z samego rana 
23 lutego 2021 10:48 / 6 osobom podoba się ten post
Witaski i milych dzionów  
 Wyborna wiosna od kilku dni wiec korzystamy na całego 
23 lutego 2021 10:58 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

magmab, czy my dzisiaj nie przytupywałyśmy podobnie, tupiąc i kręcąc się wokół pdp, wody i windli?
Bo u mnie taki przytup był dzisiaj z samego rana :lol1:

Hehe może i tak i może tą samą nozką ?????? a na serio moja Dama postanowiła dzien przywitać atakiem epi ;)
23 lutego 2021 11:49 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Hehe może i tak i może tą samą nozką ?????? a na serio moja Dama postanowiła dzien przywitać atakiem epi ;)

Eee,to u mnie spokojnie tylko trochę "nieczysta "sprawa mnie powitała 
23 lutego 2021 12:10 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Witaski i milych dzionów :kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie: :cwicze::hustawka::pilka nozna::mikolaj::skacze2:
 Wyborna wiosna od kilku dni wiec korzystamy na całego :-)

Chodź ze mną na kort, za tydzień pierwszy trening .
23 lutego 2021 12:23 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Hehe może i tak i może tą samą nozką ?????? a na serio moja Dama postanowiła dzien przywitać atakiem epi ;)

Magmab nie chwal sie tak: moja miala atak paniki itp.wczoraj  popoludniu i tak konczylismy dzien ze k*m.   
P.s. nie dam sie niczemu i nikomu bo mam naboje? Chyba nie zapomnieliście 
23 lutego 2021 12:39 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Magmab nie chwal sie tak:wysmiewa:: moja miala atak paniki itp.wczoraj  popoludniu :gwizdanie: i tak konczylismy dzien ze k*m.:-):strzela z bicza:  :przytula: 
P.s. nie dam sie niczemu i nikomu bo mam naboje? Chyba nie zapomnieliście:lol2: 

Upsss...Dwie panikary w domu teraz są  Malo nie zeszłaś na zawał, jak Cię babka w skarpetach tropiła 
23 lutego 2021 12:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Upsss...Dwie panikary w domu teraz są :-) Malo nie zeszłaś na zawał, jak Cię babka w skarpetach tropiła :smiech2:

Oj tym razem byla głośniejsza...szarpala za klamki chciala wyjsc,ze ja zamknelam,  i isc do np dwojegp domu, zawolala sasiada ktory akurat z pracy wrocil i auto parkowal w garażu i przyszedl do okna na co ja ze wsio ok  ze ja tu rządzę I git.
Mrugnelismy sobie okiem i sie zmyl.
Ehh.
Spoko a teraz popausuje troche.Do  potem za plotem
23 lutego 2021 12:45 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Chodź ze mną na kort, za tydzień pierwszy trening .

Jestem gotowa na pojedynek zwuciezva jest tylko jeden.
Nie licz na remis