Powitajki przy kawie 64

02 marca 2021 09:53 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Mycha a spalilas Marzannę? Ja nie mam gdzie:chaplin:
To i wiosna zmieni buty na szpilki wysokie:wielkanoc1:

No co Ty, Dorotee taka hej do przodu?
Marzannę to chyba trochę później się pali czy tam topi? Czy już?
No bo jak już, to muszę iść jakiejś poszukać 
02 marca 2021 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego wtorku!:kwiatek dla ciebie:U mnie 4 dzień mgła- nic nie widać!!!Przykro mi jest patrzeć na moich Pdp- wczoraj żona się z nim żegnała!!!Gaśnie w oczach!!!:bezradny:Tylko tydzień minął jak wrócił ze szpitala,szkoda,zdążyłam go polubić!!!Bez jedzenia nikt długo nie pociągnie!!!:bezradny:

trzymaj się evita
02 marca 2021 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego wtorku!:kwiatek dla ciebie:U mnie 4 dzień mgła- nic nie widać!!!Przykro mi jest patrzeć na moich Pdp- wczoraj żona się z nim żegnała!!!Gaśnie w oczach!!!:bezradny:Tylko tydzień minął jak wrócił ze szpitala,szkoda,zdążyłam go polubić!!!Bez jedzenia nikt długo nie pociągnie!!!:bezradny:

Pomagasz w ostatnim  życzeniu człowieka  by  odejść  w swoim domku.  Spokojnego  dnia 
02 marca 2021 10:46 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No co Ty, Dorotee taka hej do przodu?
Marzannę to chyba trochę później się pali czy tam topi? Czy już?
No bo jak już, to muszę iść jakiejś poszukać :-)

Prędzej zimę wygonimy 
02 marca 2021 11:06 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Mam prośbę do Gusi, może też do Werski:-)podajcie, proszę ,dziewczyny raz jeszcze namiary na firmę z busami, która jeździ po całej Polsce. Gusia pisała ,że jest zadowolona. Dziękuję :kwiatek dla ciebie:

GTV BUS. Chyba jeżdżą po całej Polsce..
02 marca 2021 11:11 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No byłam zadowolona, ja pierwszy raz z nimi jechałam i teraz będę wracała. Ale Werska się wypytała i okazało się, że nie po całej Polsce jeżdżą :-(
Z jakiego regionu jesteś?

Północny wschód, Podlasie. Zwykle korzystam z transportu ,organizowanego przez firmę, ale gdybym chciała inaczej, warto mieć namiary na porządnego przewoźnika 
02 marca 2021 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

GTV BUS. Chyba jeżdżą po całej Polsce..

Dziękuję, sprawdzę 
02 marca 2021 11:35 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No co Ty, Dorotee taka hej do przodu?
Marzannę to chyba trochę później się pali czy tam topi? Czy już?
No bo jak już, to muszę iść jakiejś poszukać :-)

Pojadem s Tobom. Podpaliłabym coś z ochotom wielkom, tylko muszem naprawić jakiegoś starego rowera 
02 marca 2021 12:40 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Pojadem s Tobom. Podpaliłabym coś z ochotom wielkom, tylko muszem naprawić jakiegoś starego rowera :lol1:

Zaraz idę szukać tej panny Marzanny czy czegóś, co by się podpalić dało. Dam znać, jak coś znajdę, szykuj rowera 
02 marca 2021 12:42 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Zaraz idę szukać tej panny Marzanny czy czegóś, co by się podpalić dało. Dam znać, jak coś znajdę, szykuj rowera :lol1:

02 marca 2021 14:10 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Północny wschód, Podlasie:-). Zwykle korzystam z transportu ,organizowanego przez firmę, ale gdybym chciała inaczej, warto mieć namiary na porządnego przewoźnika 

Witaj, jak mówi Werska, GTV jeździ też i tam?
02 marca 2021 14:54 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i ja, serdecznie jak zawsze
Już po obiadku, pauzę mam dziś później, jak wróci córka. Wtedy go przejmie. Wyjątkowo nie chce mój pdp dziś spać po obiadku,, więc odpoczywam z nim na tarasie, z widokiem na Angelberg. 
02 marca 2021 18:34 / 6 osobom podoba się ten post
Marilyn

Słuchajcie,  jestem od 5 stycznia. Wypłatę dostałam  5 lutego tzw."zaliczkę "w wysokości 60% za przepracowany  miesiąc.  Całość za luty oraz brakujące 40% za styczeń  obiecano mi 26 lutego,  dostałam nawet  zdjęcie  tabelki z kwotą.  Dziś poniedziałek  i nadal pieniędzy  nie ma na koncie. Telefon do koordynatorki.  Po kilku godzinach  oddzawania,  że  przez to  iż  przedłużyłam  pobyt to wypłata będzie  później! Jestem do 10 marca A ona mi mówi, że wypłatę  dostanę  12, ale jeśli  mi bardzo zależy  to mogę 05. !!!!  Nie dostałam całych pieniędzy  za styczeń, jest już marzec, a ona czy mi zależy. Nie no, mi już się odechciało  wszystkiego  z tą  firmą.  Nikt mnie o niczym nie poinformował A ja jak durna cały piątek i pół poniedziałku  sprawdzam konto. 05 wychodzi w piątek,  więc  znów  mogę je dostać  wieczorem lub  w poniedziałek.  Tym razem mają mi przesłać  potwierdzenie.  Jestem cholernie  zawiedziona  takim traktowaniem.   

Opowiedziałam  wczoraj córce  podopiecznych o perypetiach,  dziś miałam tel  z firmy.  Przepraszał, że mnie  nie powiadomili  o późniejszym  terminie  wypłaty. Ogólnie oni nie płacą całości po miesiącu  tak jak należy,  dopiero w następnym   po to by ominąć  podatki. Jest to dla mnie  niepojęte. Keine  Anung  .  Ogólnie do terazvnie wiem  o co chodzi  w ich systemie,  że jeśli przedłużam pobyt to później  wypłata.  Jak by zatem  otrzymywała  moja koleżanka wynagrodzenie,  jak ona  zostaje  na 5 msc,  no czeski film. 
03 marca 2021 06:24 / 9 osobom podoba się ten post
Dobry Opiekunkowo ?? kolejny poranek z przymrozkiem - palicie te Marzanny i palicie a wiosny i tak niema :(   
03 marca 2021 07:27 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Tutaj przymrozków chyba nie było... Wczoraj po południu całkiem ciepło było!