Powitajki przy kawie 64

03 marca 2021 10:12 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To nie zawody, a jak znalazłas swoją drugą połówkę, to się cieszę :-) Na szteli polecam tenisa-a tylko przekręć to ostatnie słowo świntucho jedna...:smiech2:

Polowka jest zawsze  ze mną  
I po co to mowilas teraz w glowie mi sie zarejestruje
03 marca 2021 10:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :-) Spokojnej środy dla wszystkich
. :kawa:

Dusiaaaa nooo jestesss  zniklas tak nagle   Milego dzionka w domku
03 marca 2021 10:28 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Dusiaaaa nooo jestesss :przytula: zniklas tak nagle :oczko:  Milego dzionka w domku:super1:

Dziękuję. Sporospraw do załatwienia i kilka zmartwień.  mam nadzieję, że wszystko będzie ok. 
03 marca 2021 10:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Sporospraw do załatwienia i kilka zmartwień. :-( mam nadzieję, że wszystko będzie ok. 

Dusia po burzy * zawsze sie pokazuje słońce *   
03 marca 2021 10:41 / 7 osobom podoba się ten post
Witam 
Pflege przyszła dziś,ma codziennie przychodzić, super. Chociaż rano też dziadka myję, to i ona go myje, trzeba zobaczyć, jakie ma obowiązki. Ostatnio ta pani z Sozialstation powiedziała, że opiekun w trybie 24 Stunden ma mieć codziennie pauzę i jeden cały dzień w tygodniu wolny. Byłem w szoku. Nawet w broszurce to pisze. Więc chętnie pozwiedzam kiedyś tam Stuttgart, dużo nie kosztuje bilet dzienny, więc ok, więc okej.
Życzę Wam miłego dnia 
03 marca 2021 10:50 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo, trochę później, bo zarobiona jestem 
Za godzinę wizyta u dentysty, więc  babcia niespokojna, czy aby zdążymy, no i doktora nie zna, bo do nowego ją przeniosłam. A jeszcze zadzwonili z zapytaniem, czy wcześniej możemy przyjść. No to i ja przyśpieszenia musiałam nabrać. Jeszcze Was nie czytałam, widzę tylko,że wszyscy prawie się przywitali, Dusia też  . Witaj Dusia . Nie jestem w temacie chyba, bo nie wiem skąd dzisiaj u Tiny takie przemyślenia, jakieś mgły i płoty?
Później doczytam, a teraz miłego dnia życzę i do potem 
03 marca 2021 14:11 / 11 osobom podoba się ten post
Cześć Ludziska pracujące!
Pięknie na świecie ostatnio! Słońce daje że hej! Z tej okazji zrobiłam pyszne (słodkie) ciacho którym podzielę się z familią :)
I tak leci dzień za dniem, z jednej str, chciałabym pojechac na krótko do De, zarobić jak trza, a nie odwalać tutaj prowizorkę .
No ale póki co jest jak jest,
Trzymajcie się zdrowo! :*
04 marca 2021 07:35 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo.
Bardzo te bardzo się przyda, bo poranek wita mnie deszczem, dzwoniącym o szyby, prawie że jesiennie. Szaro, buro,mokro. W domu w taką pogodę zrobiłabym sobie kawkę i wskoczyła z powrotem do łóżka. Później śniadanko i znów do łóżka. Tutaj wszystko to samo, tylko do łóżka wskoczyć już  nie ma jak. 
Miłego dnia i słońca Wam życzę 
04 marca 2021 07:36 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Chyba deszcz wszystkich dzisiaj wymiótł??? Życzę miłego dnia, może zaraz przestanie być szaro- buro...
04 marca 2021 07:40 / 8 osobom podoba się ten post
Witam.  U mnie też pochmurno więc zobaczymy jak to się rozwinie. Na jutro zapowiadają śnieg.  oby nie bo mnie wyjazd czeka. Wszystkim spokojnego i dobrego dnia. 
04 marca 2021 07:46 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego czwartku!Wczorajsza gimnastyka dziadka trwała kilka minut.Już wczoraj diakonki mi na boku sygnalizowały,ze dziadek odchodzi i długo to nie potrwa!Taka nasza praca,czasami!!!
04 marca 2021 08:36 / 2 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego czwartku!:kwiatek dla ciebie:Wczorajsza gimnastyka dziadka trwała kilka minut.:bezradny:Już wczoraj diakonki mi na boku sygnalizowały,ze dziadek odchodzi i długo to nie potrwa!:bezradny:Taka nasza praca,czasami!!!:bezradny:

Przykro mi Ewita...trzym się 
04 marca 2021 08:42 / 6 osobom podoba się ten post
Tak jak Evita napisała taka praca jak weschelhaft Wetter . Mój pedepcio z powodub takowej też niedomaga. Wprawdzie na razie nic groźnego ale już lekarz jest poinformowany żeby sprawdzil , czy znowu zbiera mu się płyn w opłucnej, a jeśli tak czy to przesięk jakiś- z powodu już niezbyt sprawnego krążenia, czy zapalny wysięk. Lepiej dmuchac na zimne niż czekać aż się rozwinie. Teraz o ile to krążeniowe może wystarczy tymczasowo dawkę diuretyku zwiększyć. 
Taka praca ,że trzeba obserwowac i obserwować  i jeszcze informować jak to powiada Clio 
Spokojnego dnia.
04 marca 2021 08:57 / 5 osobom podoba się ten post
Fajnego dziona,zeby szybko  minal
Pogoda nie ciekawa ale mnie jakos nie zraza.
Zalamanie pogody idzie dlatego a I śnieg w marcu popruszy i w kwietniu.
Jak mowia w marcu jak w garncu a kwiecien poprzeplata -rzekl tata psychopata
Dzis 15 babka cisnie na szczep. a jutro  mini zakupy.Kolejna przespana dobrze noc
Do potem 
 P.s
 Ewita ja to bym dziadka tak ciagle nie zegnala a jeszcze cisnela czy aby dobrze rozdysponowal co zostaje I dopytywala czy aby nic w ogrodku nie zakopal  ia zapomnial albo czy mi jaka baba z 3cio rodnym nie przylezie  bo mu nie podaruje jak bede dzielic sie musiala  i spokojnie nie poleży. 
 
04 marca 2021 09:33 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Słuchajcie,  jestem od 5 stycznia. Wypłatę dostałam  5 lutego tzw."zaliczkę "w wysokości 60% za przepracowany  miesiąc.  Całość za luty oraz brakujące 40% za styczeń  obiecano mi 26 lutego,  dostałam nawet  zdjęcie  tabelki z kwotą.  Dziś poniedziałek  i nadal pieniędzy  nie ma na koncie. Telefon do koordynatorki.  Po kilku godzinach  oddzawania,  że  przez to  iż  przedłużyłam  pobyt to wypłata będzie  później! Jestem do 10 marca A ona mi mówi, że wypłatę  dostanę  12, ale jeśli  mi bardzo zależy  to mogę 05. !!!!  Nie dostałam całych pieniędzy  za styczeń, jest już marzec, a ona czy mi zależy. Nie no, mi już się odechciało  wszystkiego  z tą  firmą.  Nikt mnie o niczym nie poinformował A ja jak durna cały piątek i pół poniedziałku  sprawdzam konto. 05 wychodzi w piątek,  więc  znów  mogę je dostać  wieczorem lub  w poniedziałek.  Tym razem mają mi przesłać  potwierdzenie.  Jestem cholernie  zawiedziona  takim traktowaniem.   

A co to za firma, która płaci 60% pensji za pierwszy miesiąc? Słyszałam o jednej, która płaci 90% za pierwszy, ale 60%??? Toż to ZŁODZIEJSTWO!!! Przepracowane to powinno być zapłacone! W takim razie prosiłabym o zaliczkę w połowie miesiąca w wysokości tego brakującego 40%.
A w temacie:
Witam wszystkich i miłego dnia życzę.
U mnie powrót zimy - ostatnie podrygi - znowu śniegiem sypie