Powitajki przy kawie 64

04 marca 2021 09:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo no stoję w deszczu
04 marca 2021 10:02 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

A co to za firma, która płaci 60% pensji za pierwszy miesiąc? :czerwona kartka:Słyszałam o jednej, która płaci 90% za pierwszy, ale 60%??? Toż to ZŁODZIEJSTWO!!! Przepracowane to powinno być zapłacone! W takim razie prosiłabym o zaliczkę w połowie miesiąca w wysokości tego brakującego 40%.:telefon1:
A w temacie:
Witam wszystkich i miłego dnia życzę.:angel1:
U mnie powrót zimy - ostatnie podrygi - znowu śniegiem sypie :piekna_zima:

Dokładnie jaka to firma? A po drugie trzeba dokładnie czytać warunki umowy a jeśli się nie rozumie to dopytać i wtedy podejmować decyzje o wyjeździe. Dobrze, że w ogóle płacą. W formie mojej , Werski i Luke jest jasno powiedziane, że  najpóźniej do 10 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni a ani dnia dłużej. Nawet jeśli ktoś był tylko 1-2 dni na koniec miesiąca to też płacą do 10 następnego. Szkoda, że nie płacą po zakończeniu zlecenia bo to byłby cyrk ?na całego. 
04 marca 2021 12:40 / 8 osobom podoba się ten post
Witam popołudniuRozpadało siei ciemnoTroszke za niedługo obiad...chyba dziś obejdzie się bez spaceruMiłegodnia
05 marca 2021 07:41 / 10 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego piątku-to raczej mój ostatni piątek tutaj.Mój Pdp odszedł o 1 w nocy.Nie wiem jeszcze co zadecyduje syn,ale nie chciałabym przedłużać pobytu!Będę wiedziała dzisiaj po południu.Żona Pdp jest w pełni samodzielna i nie potrzebuje pomocy.Nie ukrywam,ze mi ulżyło- skończył się czas napięcia i zawieszenia.Do potem.
05 marca 2021 07:47 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim.
 
Ewita, przykre to...
05 marca 2021 07:53 / 7 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego piątku:kwiatek dla ciebie:-to raczej mój ostatni piątek tutaj.Mój Pdp odszedł o 1 w nocy.Nie wiem jeszcze co zadecyduje syn,ale nie chciałabym przedłużać pobytu!Będę wiedziała dzisiaj po południu.Żona Pdp jest w pełni samodzielna i nie potrzebuje pomocy.Nie ukrywam,ze mi ulżyło- skończył się czas napięcia i zawieszenia.Do potem.:buziaki2:

???? trzymaj sie Ewita ????
05 marca 2021 08:07 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Wszystkim spokojnego piątku. U mnie  tylko mocna  może pomóc. Dziś mam sprawy urzędowe i muszę jechać w trasę a ja w deszczu nie lubię jeździć. Przy okazji odwiedzę córeczkę i zobacze czy porządek w mieszkaniu jest  i czy w lodowce coś poza światłem. 
 
Dla Ewity  on też się meczył. Tak będzie lepiej.... 
05 marca 2021 08:34 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego piątku:kwiatek dla ciebie:-to raczej mój ostatni piątek tutaj.Mój Pdp odszedł o 1 w nocy.Nie wiem jeszcze co zadecyduje syn,ale nie chciałabym przedłużać pobytu!Będę wiedziała dzisiaj po południu.Żona Pdp jest w pełni samodzielna i nie potrzebuje pomocy.Nie ukrywam,ze mi ulżyło- skończył się czas napięcia i zawieszenia.Do potem.:buziaki2:

Trzym się Ewita . Opieka nad umierającym podopiecznym jest wyczerpująca - postaraj się  teraz choć trochę odpocząć.
Niech się wszystko ułozy po twojej mysli.
 
05 marca 2021 08:38 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, marzenia się spełniają 
Chciałam żeby mnie piękne słońce obudziło i tak było. 
Słońce, błękitne niebo i rześko,powietrze pyszne ,jak mawia Dorotee . Wiem,bo po pieczywo już biegałam. Pięknego dnia życzę 
05 marca 2021 08:39 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego piątku:kwiatek dla ciebie:-to raczej mój ostatni piątek tutaj.Mój Pdp odszedł o 1 w nocy.Nie wiem jeszcze co zadecyduje syn,ale nie chciałabym przedłużać pobytu!Będę wiedziała dzisiaj po południu.Żona Pdp jest w pełni samodzielna i nie potrzebuje pomocy.Nie ukrywam,ze mi ulżyło- skończył się czas napięcia i zawieszenia.Do potem.:buziaki2:

Trzymaj się Evita. Spokoju Ci życzę 
05 marca 2021 09:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, marzenia się spełniają :-)
Chciałam żeby mnie piękne słońce obudziło i tak było. 
Słońce, błękitne niebo i rześko,powietrze pyszne ,jak mawia Dorotee :-). Wiem,bo po pieczywo już biegałam. Pięknego dnia życzę :najlepszego3:

Mnie też dzisiaj słonko obudziło :) 
05 marca 2021 09:12 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowocały ogród wypełniony pysznym powietrzem
05 marca 2021 09:13 / 2 osobom podoba się ten post
Ewita
05 marca 2021 09:35 / 7 osobom podoba się ten post
Witaski  wszystkim  udanego piątku i łikendu 
 
Kolejna przespana wyborna noc z pdp nawet az do 8.30
Proszy śnieg mini od rana ale pogoda mi obojetna bo w glowie juz inne rzeczy  poza pogoda i praca : domeczek i te sprawy.
Zakupy roobie system. przez internet a syn tylko tylko z paczkomatu odbiera to ma spacerki krotkie zapewnione Reszta na miejscu.
Ostani tydzień zleci szybko dzis zakupy a we wtorek pdp na dentyste.
W nasy tyg.okolo czw.zrobie wloski zeby byc na  przyjazd gotowa bo w łikend juz aktion! 
Zmienniczka bedzie rano ok 9 ja mam popoludniu wyjazd ok 16.(wszystko jak zawsze)
 
 Ewita 
 
Udanego piątunia i łikendu 
 
 
05 marca 2021 09:38 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry piatkowo....dpokojnego dnia