Powitajki przy kawie 64

05 marca 2021 09:44 / 10 osobom podoba się ten post
Witam z  busa...jestem w drodze  45 minut.miłoego dnia kochani 
05 marca 2021 09:53 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Witam z  busa...jestem w drodze  45 minut.miłoego dnia kochani :-)

Bezpiecznie dojedź na miejsce 
05 marca 2021 10:05 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Witam z  busa...jestem w drodze  45 minut.miłoego dnia kochani :-)

Spokojnej drogi ??
05 marca 2021 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Bezpiecznie dojedź na miejsce :-)

Dzięki 
05 marca 2021 10:09 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Spokojnej drogi ??

Dzięki 
05 marca 2021 13:23 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystko ułożyło sie tak jak chciałam- dzisiaj między 21 30 a 23 wsiadam do busa i wracam do domu.Dziekuję Wszystkim za słowa wsparciaNiech Wam szybko dni w pracy lecą!!!Do 20 kwietnia zostanę w domu,poprostuję skrzydełka!!!!Do następnego!!!
05 marca 2021 13:24 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam z  busa...jestem w drodze  45 minut.miłoego dnia kochani :-)

Bezpiecznej drogi
05 marca 2021 13:34 / 2 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystko ułożyło sie tak jak chciałam- dzisiaj między 21 30 a 23 wsiadam do busa i wracam do domu.Dziekuję Wszystkim za słowa wsparcia:buziaki2:Niech Wam szybko dni w pracy lecą!!!Do 20 kwietnia zostanę w domu,poprostuję skrzydełka!!!!Do następnego!!!:buziaki2:

Evita, dojedź szczęśliwie i bezpiecznie. Odpocznij i ogrzej się w domowym ciepełku 
05 marca 2021 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
ewita

Wszystko ułożyło sie tak jak chciałam- dzisiaj między 21 30 a 23 wsiadam do busa i wracam do domu.Dziekuję Wszystkim za słowa wsparcia:buziaki2:Niech Wam szybko dni w pracy lecą!!!Do 20 kwietnia zostanę w domu,poprostuję skrzydełka!!!!Do następnego!!!:buziaki2:

Szczęśliwej drogi i trzymaj się 
05 marca 2021 14:12 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w piątek
Pogoda względna, nie pada, choć troszkę się ochłodziło. Nie było wcześniej jak spokojnie napisać, a teraz mam pauzę,, więc teraz piszę. Rano pdp się zająć, potem jeszcze na stary adres jechać, więcej w innym topiku napiszę później. Wizyta pflege, sprzątanie mieszkania przez Turczynkę przez 4 godziny. Zdążyłem jeszcze pomidorową zrobić i z córką do Edeki pojechać na zakupy. Potem obiad i teraz pauza. Później odwiedziny brata pdp i czas minie.
Odpoczywajcie, kto ma okazję, a tym co są i będą w drodze, życzę szczęśliwej podróży. Nam wszystkim życzę miłego popołudnia 
06 marca 2021 07:09 / 8 osobom podoba się ten post
Witajcie kochani ludkowie
Sobota... a wczoraj miałem cały czas wrażenie, że jest właśnie sobota, a był piątek. Słonko zza chmur spoziera, wygląda na to, że będzie piękny dzień.
Życzę Wam miłego dnia i weekendu i zapraszam na kawę
06 marca 2021 07:25 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie. 
 Spokojnego dnia ludzie i smacznej kawy. 
06 marca 2021 07:40 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. NIebo bezchmurne, ale zimno. To na rower dziś się nie wybierzemy, tylko na spacer... Miłego dnia wszystkim!
06 marca 2021 08:38 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich,  u mnie smutasowato  się robi  na maksa,  dziadek popłakuje  już  z powodu  mego odjazdu. I ja mam doła   bo sprawy domowe   mnie  dobily,  wiecznie coś. Ruszam w środę  na wieczór,  znienniczka  będzie rano. Tak odnośnie  tego, jak to jest , za ten dzień już nie ma się  płacone? Ewita ?
06 marca 2021 08:40 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, dzień dobry 
Pięknie, słonecznie, błękitnie,aż  wstawać sie chciało. To po cichutku kawkę sobie  zrobiłam i delektowałam się nią w niebo spoglądajac. Wyszłam na taras, a tam brrr... zimno. Powietrze nadal pyszne co prawda,ale trawa lekko  oszroniona, na termometrze minus mały, tylko -1,ale w nocy był pewnie większy przymrozek. 
Pięknego dnia  drogie Opiekunkowo. 
Aha, może wyjdę na czepliwą zołzę, ale Luke, wiesz że Ty królem naszym,jednak bitte bitte, nie mów do nas "ludkowie "
Ja i tak wzrostem chwalić się raczej nie mogę, a ten "ludek " jeszcze mi go ujmuje