Powitajki przy kawie 64

06 marca 2021 08:45 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam wszystkich,  u mnie smutasowato  się robi  na maksa,  dziadek popłakuje  już  z powodu  mego odjazdu. I ja mam doła   bo sprawy domowe   mnie  dobily,  wiecznie coś. Ruszam w środę  na wieczór,  znienniczka  będzie rano. Tak odnośnie  tego, jak to jest , za ten dzień już nie ma się  płacone? Ewita ?

Jedne firmy płacą pół stawki w dzień odjazdu i pół  w dzień przyjazdu inne całą stawkę w dzień odjazdu a nic w dzień przyjazdu trzeba firmę zapytać 
06 marca 2021 08:56 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobrySobotę czas rozpocząc....słońce,gdzies uciekłoMoże jakieś zakupy popołudniu...jesxvze jefen weekend i fofomu...może coś zakupię do walizkiMiłego dnia
06 marca 2021 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
Haa.haa...jakieś  feflaki mi się wkradły 
06 marca 2021 09:08 / 4 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam wszystkich,  u mnie smutasowato  się robi  na maksa,  dziadek popłakuje  już  z powodu  mego odjazdu. I ja mam doła   bo sprawy domowe   mnie  dobily,  wiecznie coś. Ruszam w środę  na wieczór,  znienniczka  będzie rano. Tak odnośnie  tego, jak to jest , za ten dzień już nie ma się  płacone? Ewita ?

U mnie w firmie jest tak, że nie zależnie o której przyjadę i wyjadę mam aż/ tylko płacone pół dniówki.  Czasami jestem zła bo jade wieczorem i wszystko często robie sama bo zmienniczka odsypia podróż. Wkurzające to jest. Marylin pojedziesz do domu i na wszystko spojrzysz inaczej. Ja zjechałam bo na sztabu do bani i w domu kłopot ( w rodzinie) ale to akurat sprawa od której się odcinam i nie obchodzi mnie to tak bardzo. Każdy ma swoje problemy. Ja byłam na zakręcie życiowym mnie też nikt nie pomógł. Poradziłam sobie sama. 
06 marca 2021 09:11 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam wszystkich,  u mnie smutasowato  się robi  na maksa,  dziadek popłakuje  już  z powodu  mego odjazdu. I ja mam doła   bo sprawy domowe   mnie  dobily,  wiecznie coś. Ruszam w środę  na wieczór,  znienniczka  będzie rano. Tak odnośnie  tego, jak to jest , za ten dzień już nie ma się  płacone? Ewita ?

To trzecia firma, w której pracuję. Wszystkie płaciły po pół stawki za dzień wyjazdu i przyjazdu. Niezależnie od tego, ile to było godzin i kto większość dnia pracował.
06 marca 2021 09:18 / 5 osobom podoba się ten post

Przyjemnego  Weekendu
06 marca 2021 09:22 / 7 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystko ułożyło sie tak jak chciałam- dzisiaj między 21 30 a 23 wsiadam do busa i wracam do domu.Dziekuję Wszystkim za słowa wsparcia:buziaki2:Niech Wam szybko dni w pracy lecą!!!Do 20 kwietnia zostanę w domu,poprostuję skrzydełka!!!!Do następnego!!!:buziaki2:

Mam nadzieję, że dojechałaś szczęśliwie Ewuś?
A w temacie - witam sobotnio.
Ten tydzień miałam bardzo "pracowity" w domku. Wytwarzałam z mężem wędliny - kaszanki i kiełbaski drobiowe wędzone i pieczone. Będzie czym gości ugościć bez konserwantów i wypełniaczy.
W cieplejsze dni trochę poszalałam z piłą akumulatorową przy ogrodzeniu - musiałam trochę ukrócić krzaczory, które właziły mi do ogrodu "przez płot".
Dziś trochę porządków w domku i może jakieś ciasto do kawy upichcę, bo sąsiadka zapowiedziała się na wieczorne pogaduchy.
Miłej soboty wsiem i całego weekendu.
06 marca 2021 09:31 / 6 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam wszystkich,  u mnie smutasowato  się robi  na maksa,  dziadek popłakuje  już  z powodu  mego odjazdu. I ja mam doła   bo sprawy domowe   mnie  dobily,  wiecznie coś. Ruszam w środę  na wieczór,  znienniczka  będzie rano. Tak odnośnie  tego, jak to jest , za ten dzień już nie ma się  płacone? Ewita ?

A ja "zaliczyłam" wiele firm i tylko w nielicznych miałam płaconą pełną dniówkę gdy przyjeżdżałam przed południem i wyjeżdżałam po południu na lub ze szteli. A gdy przyjeżdżałam po południu, a wyjeżdżałam przed południem - tylko połowę dniówki.
A w jednej firmie miałam płaconą całą dniówkę, gdy przekraczałam granicę przed północą jadąc do pracy, a po północy wracając do domu. Niezależnie o której wyjeżdżałam ze szteli lub przyjeżdżałam na sztelę.
Musisz zapytać w swojej firmie.
06 marca 2021 10:00 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ☀️ zawitało , za godzinkę na wrzosowisko się wybieram . 
06 marca 2021 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, dzień dobry :-)
Pięknie, słonecznie, błękitnie,aż  wstawać sie chciało. To po cichutku kawkę sobie  zrobiłam i delektowałam się nią w niebo spoglądajac. Wyszłam na taras, a tam brrr... zimno. Powietrze nadal pyszne co prawda,ale trawa lekko  oszroniona, na termometrze minus mały, tylko -1,ale w nocy był pewnie większy przymrozek. 
Pięknego dnia :najlepszego3: drogie Opiekunkowo. 
Aha, może wyjdę na czepliwą zołzę, ale Luke, wiesz że Ty królem naszym,:krol:jednak bitte bitte, nie mów do nas "ludkowie ":modlitwa:
Ja i tak wzrostem chwalić się raczej nie mogę, a ten "ludek " jeszcze mi go ujmuje :oczko1:

Ok, ok
 

 
Ja też mały, 165 cm wzrostu
06 marca 2021 11:38 / 4 osobom podoba się ten post
Clio


Przyjemnego  Weekendu:kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie:

Dzięki! Mam nadzieję, że właśnie taki będzie. :) 
06 marca 2021 17:21 / 9 osobom podoba się ten post
Dawno mnie tu nie było bo najczęściej korzystam z facebooka ale miło was poczytać. Pozdrawiam forumowiczów.
06 marca 2021 18:15
Edward

Dawno mnie tu nie było bo najczęściej korzystam z facebooka ale miło was poczytać. Pozdrawiam forumowiczów.

Witaj
07 marca 2021 05:54 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien Dobry ? w ten niedzielny poranek ? i pierwszy tydz marca prawie z "głowy". Spokojnego dnia "opiekunkowo" ?
07 marca 2021 07:22 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem koncert w wykonaniu ptaków.  Mam nadzieję, że to będzie piękny dzień bo mam plany .  Spokojnego dnia ludziska i smacznej kawki.