Powitajki przy kawie 64

08 marca 2021 07:44 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i wszystkim wszystkiego najlepszego!
Luke, dzięki za życzenia!
08 marca 2021 07:45 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę miłego Świątecznego dnia 
Jak to się mówi, kwiatek dla kwiatka "
Dziękuję Luke za tego wirtualnego kwiatuszka 
Ja już od 7 haruje 
Kąpiel pdp codzienna zaliczona. Śniadanie już przygotowane, stoi i czeka na stole. Zaraz pdp w pończochy ucuskowe przyjdą wystroić, a potem siadamy i śniadaniujemy. 
Cieszę się bardzo, że znow z Wami jestem 
Nie wywalili mnie tym razem 
08 marca 2021 08:07 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry...tydzień czas zaczać...u mnie ostatnia prostadzień jak codzień.W nocy popoadało,teraz słońce wyglada za chmuryMiłego dnia
08 marca 2021 08:21 / 8 osobom podoba się ten post
Witaski  I wszystkiego najlepsiejszego życzę    
I czestuje ciastem z malinami I  porzeczka czerwona + 
Witaj Kika  na pokladzie kope lat
Pogoda od rana znow piekniusia.
Stòpki,raczki upiekszone skoro juz na tej górze tak czesto siedze.
Jutro jak babka pojedzie do dentysty to w spokoju wloski zrobie
Życzę  wszystkim udanego tygodnia  
08 marca 2021 08:42 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kawa jeszcze dziś   w domku, walizka otwarta,coś tam jeszcze dorzucę i za kilka godzin wsiadam do busa. Koniec urlopu,od jutra dołącze do pracujących . Wszystkim spokojnego dnia życzę, Luke dzięki za życzenia, to miłe 
08 marca 2021 09:06 / 7 osobom podoba się ten post
Luke,nasz Królu- dzięki za pamięć i kwiatek śliczny i aromatyczny 
 
Witam się przy drugiej kawie. Już po sniadaniu, pedepcio wyduszowany i lśniący aż łuna od niego bije. Czuje się też lepiej-chętnie wstał , błyszczy elokwencją i humorem.
Pododa na dzień kobiet też miła niespodziankę zrobiła-jest pięknie i słonecznie. I codziennie takich dni nam Kobiety życzę 
 
Zaraz zabieram się za gotowanie- planowałam i oczekiwałam, że dziś obiad sam się zrobi. Próbowałam nawet z tymże dyskutować , to mi powiedział , że nic się samo nie ugotuje i jeżeli tak uważam , to mam chyba nierówno pod pokrywką 
Zmykam więc do kuchni, chcę dziś szybciej ogarnąć obowiązki, bo na pauze lecę na trening. 
 
Dobrego i spokojnego dzionka a wybierającym się w podróz -szerokiej drogi !
08 marca 2021 09:12 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Witaski :welcome: I wszystkiego najlepsiejszego życzę :najlepszego2: :aniolki: :kwiatek dla ciebie: 
I czestuje ciastem:piecze ciasteczka: z malinami I  porzeczka czerwona + :kawa1:
Witaj Kika  na pokladzie kope lat:super1:
Pogoda od rana znow piekniusia.:radosc:
Stòpki,raczki upiekszone skoro juz na tej górze tak czesto siedze.
Jutro jak babka pojedzie do dentysty to w spokoju wloski zrobie:piekna:
Życzę  wszystkim udanego tygodnia :tanczy::przytula: 

Jeżeli sama piekłas i nie ma tam kremu-to się poczęstuję 
W sobotę byłam tez u manikiurzystki zrobić "sztujczne" czy tam żelowe paznokcie . Mój pierwszy raz i się do nich przyzwyczajam.
Wyglądają ładnie i są praktyczne. Mam średniej długości w kierunku krótkie-nie przeszkadzają w niczym, a są pomocne 
Płukałam pomidorki koktajlowe i jeden mi upadł i wpadł do odpływu. Przeżyłam chwile grozy, ale niepotrzebnie, bo pazurkami raz dwa wyciągnełam dywersanta. Zobaczę jak się sprawdzą przy pracach w ogródku  
08 marca 2021 09:14 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Luke,nasz Królu- dzięki za pamięć i kwiatek śliczny i aromatyczny :aniolki:
 
Witam się przy drugiej kawie. Już po sniadaniu, pedepcio wyduszowany i lśniący aż łuna od niego bije. Czuje się też lepiej-chętnie wstał , błyszczy elokwencją i humorem.
Pododa na dzień kobiet też miła niespodziankę zrobiła-jest pięknie i słonecznie. I codziennie takich dni nam Kobiety życzę :kwiatek dla ciebie:
 
Zaraz zabieram się za gotowanie- planowałam i oczekiwałam, że dziś obiad sam się zrobi. Próbowałam nawet z tymże dyskutować , to mi powiedział , że nic się samo nie ugotuje i jeżeli tak uważam , to mam chyba nierówno pod pokrywką :lol3:
Zmykam więc do kuchni, chcę dziś szybciej ogarnąć obowiązki, bo na pauze lecę na trening. 
 
Dobrego i spokojnego dzionka a wybierającym się w podróz -szerokiej drogi !

Dziękuje 
08 marca 2021 09:36 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
08 marca 2021 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Witaski :welcome: I wszystkiego najlepsiejszego życzę :najlepszego2: :aniolki: :kwiatek dla ciebie: 
I czestuje ciastem:piecze ciasteczka: z malinami I  porzeczka czerwona + :kawa1:
Witaj Kika  na pokladzie kope lat:super1:
Pogoda od rana znow piekniusia.:radosc:
Stòpki,raczki upiekszone skoro juz na tej górze tak czesto siedze.
Jutro jak babka pojedzie do dentysty to w spokoju wloski zrobie:piekna:
Życzę  wszystkim udanego tygodnia :tanczy::przytula: 

Miałam nosa, postawiłam na, czarnego konia "i wygrałam 
Witaj 
08 marca 2021 10:07 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa1:kawa jeszcze dziś   w domku, walizka otwarta,coś tam jeszcze dorzucę i za kilka godzin wsiadam do busa. Koniec urlopu,od jutra dołącze do pracujących :-). Wszystkim spokojnego dnia życzę, Luke dzięki za życzenia, to miłe :bzy_bzy:

Witaj Dojedź szczęśliwie i melduj się u nas
08 marca 2021 10:35 / 10 osobom podoba się ten post
Wszystkim  Kobietom  w tym  sobie, życzę  abyśmy były szczęśliwe  i radosne.
08 marca 2021 10:39 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ☺ 
Smacznej kawusi życzę i miłego w tym szczególnym dniu ?
08 marca 2021 10:52 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry świąteczne
Święto świętem, a zrobić co do zrobienia trzeba
Wpadam na chwilę, dziękuję naszemu, forumowemu, wspólnemu Menowi za życzenia . Luke, to Ty pierwszy dzisiaj mi je złożyleś!
Piek ego dnia kobiety, kobietki, panienki, no wszystkie Frauen 
08 marca 2021 10:59 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jeżeli sama piekłas i nie ma tam kremu-to się poczęstuję :je babeczke:
W sobotę byłam tez u manikiurzystki zrobić "sztujczne" czy tam żelowe paznokcie . Mój pierwszy raz i się do nich przyzwyczajam.
Wyglądają ładnie i są praktyczne. Mam średniej długości w kierunku krótkie-nie przeszkadzają w niczym, a są pomocne :-)
Płukałam pomidorki koktajlowe i jeden mi upadł i wpadł do odpływu. Przeżyłam chwile grozy, ale niepotrzebnie, bo pazurkami raz dwa wyciągnełam dywersanta. Zobaczę jak się sprawdzą przy pracach w ogródku :lol3: 

Tina  no ba co 3 dni pieke bo babka zjada w tempie.W kelerze ma zapas sliwek, ,porzeczki,malin to robie.Pozjadam babce zapasy  na zlosc Zadnych kremow.
Oj tak dlugie paznokcie moga byc pomocne: rozdzielanie rzes,pisanie na tel i klawiaturze,grzebanie w oku,przewijanie gazet,sciaganie malych paprochow,drapanie za uchem oraz inne tam