Powitajki przy kawie 64

07 marca 2021 07:34 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku. Jakaś zaspana jestem. Ale muszę czekać, aż chłopaki wstaną (bo przed śniadaniem mam do wykonania jedną czynność opiekuńczą- nałożyć skarpetki podopiecznemu ). a potem ogarnąć w sypialni i łazience. I potem mogę jeszcze się położyć i podrzemać- i coś czuję, że dziś tak zrobię...
07 marca 2021 08:30 / 10 osobom podoba się ten post
Witam słoneczka 

Zamiast ludkowie, to dziś słoneczka.... Ich muss  sobie
Wyspałem się, tabletka zadziałała, pdp spał jak niemowlak. Teraz dalej śpi, śniadanko zjadł.
Życzę wszystkim miłego dnia
07 marca 2021 08:46 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  mroźny  poranek..minus 5 ...PD.juz był,założyć  skarpety. Śniadanie  na stole, czekam  aż Wili  przybędzie i w szlafroku  zasiądzie  do stołu. Miłego  dnia 
07 marca 2021 09:26 / 8 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w leniwa niedzielę z domku 
07 marca 2021 09:34 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie, dopiero po śniadaniu mówię Wam dzień dobry, bo...zaspałam. Nawet nie pamiętam kiedy i jak wyłączyłam budzik. Wydawalo mi się że  przed chwilą, a to  godzina minęła i prawie ósma się zrobiła 
Babcia też dzisiaj  pospała, więc spokojnie zdążyłam i jajko sonntagowe ugotować i przygotować śniadanie, pomóc pedepci w wyszykowaniu się, i przed dziewiątą siedziałyśmy już przy stole. Miłej niedzieli Wam życzę 
07 marca 2021 09:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielnieciepła wypita...śniadanie zjedzone...czas podnieś cztery litery i do pracy,chyba szalik i rękawiczki wyciagnę no mrożno...brrrr.Więc dziś dzień popołudniu pod kocykiem z książkąi netfixemMiłego dnia
07 marca 2021 09:45 / 10 osobom podoba się ten post
A ja witam jeszcze z łóżeczka z kawą przy lapku.
Wczoraj sąsiadka wpadła się "odstresować"- plotkowałyśmy prawie do północy, a dziś na kawę też już sąsiedzi zaproszeni, bo ciacho wczoraj popełniłam
Wszystkim miłego, bezstresowego dnia.
07 marca 2021 10:24 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo pogodnej niedzieli , ja dzisiaj leniuchuje po wczorajszym zwiedzaniu wrzosowisk
07 marca 2021 21:08 / 10 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór 
Zatęskniłam za Wami :
Czasami podczytywałam, przyznaje się bez bicia. Cieszę się, że wszyscy dobrym zdrówkiem się cieszą i humor Wam dopisuje 
Pozdrawiam Wszystkich 
Proszę mnie dopisać od jutra do odliczajejk 
 
07 marca 2021 21:12 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Witam słoneczka :chaplin:
:zawstydzony::smiech3:
Zamiast ludkowie, to dziś słoneczka.... Ich muss :pisanie na forum: sobie:radosc1::smiech2:
Wyspałem się, tabletka zadziałała, pdp spał jak niemowlak. Teraz dalej śpi, śniadanko zjadł.
Życzę wszystkim miłego dnia:buziaczki::kawa1:

Ze słoneczkiem raczej się nie utożsamiam, bardziej chmura gradowa by do mnie pasowała , ale niech Ci będzie 
 
08 marca 2021 06:23 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ???? czas rozpocząć nowy tydzień ?? Ps. Wszystkiego Najlepszego moje Panie ????????????
08 marca 2021 07:04 / 10 osobom podoba się ten post

Ten kwiatek wirtualny niech przypomina, że drogie Panie macie swój dzień. 
Wszystkiego najlepszego
Witam i życzę Wam miłego dnia
08 marca 2021 07:17 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

:najlepszego2:
Ten kwiatek wirtualny niech przypomina, że drogie Panie macie swój dzień. 
Wszystkiego najlepszego:lovu2:
Witam i życzę Wam miłego dnia:kawa1::przyjaciele:

Dziękuję Luke. A to dla Ciebie żebyś wiedziała, że kobiety też myślą o Was. 
08 marca 2021 07:21 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo. Miałam w planach długie spanie ale moje kochanie zadzwoniło i życzenia składało.  Kazał być pod telefonem i i czekać na kuriera. Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia a Wy kobietki dzisiaj sobie trochę odpuście. Raz w roku jest nasze święto chociaż mój dziadek mówił, że kobieta to takie stworzenie, której szacunek należy się każdego dnia.  i nie powiem do wszystkich był bardzo kulturalny i szarmancki a do kobiet szczególnie. 
08 marca 2021 07:27 / 10 osobom podoba się ten post
Witam i ja marcowo i świątecznie.
Luke, dzięki za wirtualnego kwiatka, a wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia.