Jak minął dzień 11

06 kwietnia 2021 13:47 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wiele osób to zna, a moze nie wie , że zna :-) bo to jest po prostu po naszemu portal- w szerokim tego słowa znaczeniu. Jesteśmy na takim portalu czy webportalu. 
Tu jest prosto wyjaśnione , co to takiego jest chmura, gdzie każdy może swoje dane przechowywać.
https://pruski.komorkomania.pl/33302,czym-jest-chmura-internetowa-i-jak-dziala
 

Mam kolegę który pracował dla firmy tymczasowej w De , teraz poprosił o rozliczenie pit za 2020 , odpisali mu że się zarejestrować na Webportal. Tylko który? Ista mi wyskakuje . Chyba do nich napiszę gdzie tego szukać . 
Dziękuję
06 kwietnia 2021 14:05 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Mam kolegę który pracował dla firmy tymczasowej w De , teraz poprosił o rozliczenie pit za 2020 , odpisali mu że się zarejestrować na Webportal. Tylko który? Ista mi wyskakuje . Chyba do nich napiszę gdzie tego szukać . 
Dziękuję:aniolki:

Może chodzi o webportal, ale finanzamtu. Niech sie dowie w którym mieście.
Jeżeli tez chodzi o tą chmure z danymi to pewnie mają. Muszą miec jak rozliczają online.I to dobrze zabezpieczoną.
Tu jest ten główny webportal Finanzamtu. Może tu wystarczy.
https://www.bzst.de/DE/Home/home_node.html
 
06 kwietnia 2021 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień  na zakupach
06 kwietnia 2021 20:16 / 3 osobom podoba się ten post
Z negatywnym testem i z wcześniej umówionym terminem..
 
 
06 kwietnia 2021 21:05 / 5 osobom podoba się ten post
Za godzinę jadę, nikt nie zadał trudu sobie, żeby spytać się, czy man zrobiony test W razie czego pokażę test z 26 lutego i powiem, że zrobiłem szybki test, zakupiony dziś w Stuttgarcie... O....
Jadę z Miliktrans, pierwszy raz z nimi...
Rano powiem, jak sytuacja na granicy... Dziękuję za życzenia
Dobranoc
06 kwietnia 2021 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Za godzinę jadę, nikt nie zadał trudu sobie, żeby spytać się, czy man zrobiony test :smiech3: W razie czego pokażę test z 26 lutego i powiem, że zrobiłem szybki test, zakupiony dziś w Stuttgarcie... O....
Jadę z Miliktrans, pierwszy raz z nimi...
Rano powiem, jak sytuacja na granicy... Dziękuję za życzenia:buziaki1:
Dobranoc:dobranoc3:

Dojedz szczęśliwie do domku...
11 kwietnia 2021 12:51 / 3 osobom podoba się ten post
Po obiedzie już. Dziś niedziela ,to kuchnię ogarnia babka  Potem będą ćwierkać z dziadkiem przy kawie. Mam pauze do 17. 
To  tak -jeszcze raz walizki przejrzeć-ew przepakować, żeby żadnych niespodzianek na lotnisku nie było. Jedną już zamknąc na amen i zważyc, czy nie przekracza limitu.
Muszę jeszcze coś kupić dla babci mojej synowej. Za pyszne wałóweczki ( podczas mojej nieobecności dla mojego męża też) i śliczne bombki robione na szydełku. 
No i nie mam pojęcia co. Na razie kupiłam domowy słony karmel w słoiczku-ona dużo tez piecze. Do sernika, czy deserów będzie miała jak znalazł. Nie wiem co jeszcze-jakiś dobry krem, apaszkę, sweterek-bo kobieta elegancka. Sama nie wiem. Może do jutra coś mi do głowy wpadnie rozsądnego, bo chciałabym aby się ucieszyła, ale nie czuła skrępowana.
12 kwietnia 2021 18:13 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień jeszcze nie minął ale ja musze sobie pogadać. Jestem pierwszy raz przez agencje ( zawsze był priv) ogólnie jestem zadowolona i miło zaskoczona. Ale wiecie, że pytałam się czy moge odmowic zostania dluzej ( juz by bylo drugi raz przedluzane) no i dzis telefon czy zostane pare dni dluzej - tym razem odmowiłam ale zgodzilam sie w razie czego przyjechac tydzien wczesniej i koniec rozmowy. Godzine pozniej Dama zaczeła szaleć więc wykręcilam numer koordynatorki zeby uslyszala dlaczego potrzebuje normalnego odpoczynku.
12 kwietnia 2021 19:38 / 4 osobom podoba się ten post
Bardzo dobrze zrobiłaś!Bo inaczej to weszliby nam na głowę!?
12 kwietnia 2021 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Dzień  na zakupach

Z ciekawosci zerknelam na ceny tych wyrobow i ku mojemu zdziwieniu ale i uciesze ceny nie sa wygorowane .Jakies rajstopy bym sobie kupila ladne 
Napisz czy skarpetki sa dobre.jakosciowo 
12 kwietnia 2021 20:43 / 4 osobom podoba się ten post
Troche posprzatalam w domu .Pranie ladnie wyschlo na swiezym powietrzu.,wiec bagaze na wyjazd juz prawie mam spakowane .Jutro najwazniejsza sprawa ,ktora musze zalatwic ,zeby miec spokojna glowe.na wyjezdzie .Nastepnie musze dopiac sprawy wyjazdu (bus itp ).
Rodzina mnie tym razem rozpieszcza.Corka obiad zrobila ,jej chlopak kawe i sniadanie dla mnie 
Ktos ich zaczarowal ,a moze odczarowal ??
Oby tak dalej ?
13 kwietnia 2021 05:21 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Z ciekawosci zerknelam na ceny tych wyrobow i ku mojemu zdziwieniu ale i uciesze ceny nie sa wygorowane .Jakies rajstopy bym sobie kupila ladne :-)
Napisz czy skarpetki sa dobre.jakosciowo :-)

Ok.
13 kwietnia 2021 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
No chyba na tak krotkim zleceniu to nie byłam.  Wczoraj przyjazd dzisiaj wyjazd. Niestety na takie warunki jak są tutaj nie mogę się zgodzić bo to jest nie dopuszczalne. Przypomina mi się chyba to Malgi była że też tak krótko na zleceniu była i wyjeżdżała.  Czekam na busa ma być około 22.30. 
13 kwietnia 2021 18:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No chyba na tak krotkim zleceniu to nie byłam. :-) Wczoraj przyjazd dzisiaj wyjazd. Niestety na takie warunki jak są tutaj nie mogę się zgodzić bo to jest nie dopuszczalne. Przypomina mi się chyba to Malgi była że też tak krótko na zleceniu była i wyjeżdżała. :-) Czekam na busa ma być około 22.30. 

Nie dało się w inne miejsce przeskoczyć. ? Podróż jednak męcząca i test negatywny 
13 kwietnia 2021 19:07 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Nie dało się w inne miejsce przeskoczyć. ? Podróż jednak męcząca i test negatywny 

No nie. Chyba narazie odpuszczę jakoś nie mam werwy.  może z inną firma spróbuje.