Jak minął dzień 11

03 maja 2021 14:30 / 4 osobom podoba się ten post
Tak, agencja mi kurierem przysłała i sam z nosogardzieli pobrałem sobie wymaz. A tu nawet ani syn się nie
spytał, nic a nic. 
03 maja 2021 18:31 / 8 osobom podoba się ten post

Widok z balkonu na pierwszym piętrze, w dole S-bahnka, w tle jeden ze szczytów szwarcwaldzkich.
Babcia śpi, ale o 19 ją zbudzę, coś zje, tabletki przyjmie i z pewnością znów pójdzie spać. Boli ją ręka, po jakiejś szczepionce chyba, ale też chyba nie po covidowej. Kolega nic nie wie, a w  dokumentacji pisze... że ma Schmerzen po Impfungu. To już nie wiem. W środę jedzie z synem do ortopedy, w czwartek do domu przyjdzie lekarz.. MIeszkanko małe, łatwe do ogarnięcia. Babcia śpi w salonie, ja w pokoju obok. Jest kibelek i łazienka, wspólne, ale babcia korzysta z łazienki tylko ze mną rano i w czwartek przy kąpieli z Pflege. Więc praktycznie nie mam "konkurencji"   
03 maja 2021 21:10 / 6 osobom podoba się ten post
Fajowo mi kolejny dzień minął .Po mieście się włóczyłam ,na lody wdepnęłam ,zakupy zrobiłam przy okazji .Na obiad naleśniki pyknęłam w 10 minut .Po kawie przyszedł fizjo a ja w tym czasie odkurzyłam bo moja pdp woli jak z nią chwilę posiedzę niż mam sprzątać ,ale kiedyś trzeba .Teraz juž obie zalegamy w łóżeczkach 
Praca na tym zleceniu to sama przyjemność 
04 maja 2021 07:50 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Fajowo mi kolejny dzień minął .Po mieście się włóczyłam ,na lody wdepnęłam ,zakupy zrobiłam przy okazji .Na obiad naleśniki pyknęłam w 10 minut .Po kawie przyszedł fizjo a ja w tym czasie odkurzyłam bo moja pdp woli jak z nią chwilę posiedzę niż mam sprzątać ,ale kiedyś trzeba .Teraz juž obie zalegamy w łóżeczkach :radosc:
Praca na tym zleceniu to sama przyjemność :radosc1:

Miło czytać takie wpisy! Oby jak najwięcej z nas mogło tak o zleceniu opowiadać!!!
04 maja 2021 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Tak, agencja mi kurierem przysłała i sam z nosogardzieli pobrałem sobie wymaz. A tu nawet ani syn się nie
spytał, nic a nic. 

Tak, agencja mi kurierem przysłała i sam z nosogardzieli pobrałem sobie wymaz.

TO TAK JAK U MNIE ; MOZLIWE ZE PRACUJEMY W TEJ SAMEJ FIRMIE
04 maja 2021 11:34 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

Tak, agencja mi kurierem przysłała i sam z nosogardzieli pobrałem sobie wymaz.

TO TAK JAK U MNIE ; MOZLIWE ZE PRACUJEMY W TEJ SAMEJ FIRMIE:-):lol1:

Ja w Bravecare
04 maja 2021 12:28 / 4 osobom podoba się ten post
to jednak nie w tej samej 
04 maja 2021 12:43 / 4 osobom podoba się ten post
Fiore

to jednak nie w tej samej :lol1::chaplin:

My chyy w tej samej pracujemy? Żielone logo
04 maja 2021 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
zielono niebieskie
04 maja 2021 14:02 / 3 osobom podoba się ten post
No chyba z siedzibą na Alejach Jerozolimskich
04 maja 2021 14:39 / 3 osobom podoba się ten post
to my jeden team 
04 maja 2021 18:22 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

to my jeden team :modlmy sie::modlmy sie:

Ja też z nimi wyjeżdżam
04 maja 2021 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Ja też z nimi wyjeżdżam:-)

Jaka to agencja bo od tych kolorów to się pogubiłam 😂
04 maja 2021 20:11 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Jaka to agencja bo od tych kolorów to się pogubiłam 😂

Wiesiek 24-Stunden zu hause 
04 maja 2021 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
Chciałam zajrzeć do Odliczajek ale nie wpuścili mnie 
Nie wiedziałam co mam dzisiaj robić więc nie robiłam nic 🤭🤫🤥
Prałam dzisiaj .Pralka nie chciała mi się włączyć .Po kilku nieudanych próbach wreszcie doszłam do tego ,że listwa zasilająca jest wyłączona .Ciekawe kto mi ją wyłączył 🤔Na oewno nie byłam to ja ,moja pdp też nie a jesteśmy w tym domu tylko we dwie .Nawet już nie chce myšleć o tym kto to zrobił .
Kolejny dzień odfajkowałam .Wypogodziło się dzisiaj i temp .do 18 stopni podskoczyła 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.