Jak minął dzień 11

03 maja 2021 14:30 / 4 osobom podoba się ten post
Tak, agencja mi kurierem przysłała i sam z nosogardzieli pobrałem sobie wymaz. A tu nawet ani syn się nie
spytał, nic a nic. 
03 maja 2021 18:31 / 8 osobom podoba się ten post

 
Widok z balkonu na pierwszym piętrze, w dole S-bahnka, w tle jeden ze szczytów szwarcwaldzkich.
Babcia śpi, ale o 19 ją zbudzę, coś zje, tabletki przyjmie i z pewnością znów pójdzie spać. Boli ją ręka, po jakiejś szczepionce chyba, ale też chyba nie po covidowej. Kolega nic nie wie, a w  dokumentacji pisze... że ma Schmerzen po Impfungu. To już nie wiem. W środę jedzie z synem do ortopedy, w czwartek do domu przyjdzie lekarz.. MIeszkanko małe, łatwe do ogarnięcia. Babcia śpi w salonie, ja w pokoju obok. Jest kibelek i łazienka, wspólne, ale babcia korzysta z łazienki tylko ze mną rano i w czwartek przy kąpieli z Pflege. Więc praktycznie nie mam "konkurencji"   
03 maja 2021 21:10 / 6 osobom podoba się ten post
Fajowo mi kolejny dzień minął .Po mieście się włóczyłam ,na lody wdepnęłam ,zakupy zrobiłam przy okazji .Na obiad naleśniki pyknęłam w 10 minut .Po kawie przyszedł fizjo a ja w tym czasie odkurzyłam bo moja pdp woli jak z nią chwilę posiedzę niż mam sprzątać ,ale kiedyś trzeba .Teraz juž obie zalegamy w łóżeczkach 
Praca na tym zleceniu to sama przyjemność 
04 maja 2021 07:50 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Fajowo mi kolejny dzień minął .Po mieście się włóczyłam ,na lody wdepnęłam ,zakupy zrobiłam przy okazji .Na obiad naleśniki pyknęłam w 10 minut .Po kawie przyszedł fizjo a ja w tym czasie odkurzyłam bo moja pdp woli jak z nią chwilę posiedzę niż mam sprzątać ,ale kiedyś trzeba .Teraz juž obie zalegamy w łóżeczkach :radosc:
Praca na tym zleceniu to sama przyjemność :radosc1:

Miło czytać takie wpisy! Oby jak najwięcej z nas mogło tak o zleceniu opowiadać!!!
04 maja 2021 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Tak, agencja mi kurierem przysłała i sam z nosogardzieli pobrałem sobie wymaz. A tu nawet ani syn się nie
spytał, nic a nic. 

Tak, agencja mi kurierem przysłała i sam z nosogardzieli pobrałem sobie wymaz.
 
TO TAK JAK U MNIE ; MOZLIWE ZE PRACUJEMY W TEJ SAMEJ FIRMIE
04 maja 2021 11:34 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

Tak, agencja mi kurierem przysłała i sam z nosogardzieli pobrałem sobie wymaz.
 
TO TAK JAK U MNIE ; MOZLIWE ZE PRACUJEMY W TEJ SAMEJ FIRMIE:-):lol1:

Ja w Bravecare
04 maja 2021 12:28 / 4 osobom podoba się ten post
to jednak nie w tej samej 
04 maja 2021 12:43 / 4 osobom podoba się ten post
Fiore

to jednak nie w tej samej :lol1::chaplin:

My chyy w tej samej pracujemy? Żielone logo
04 maja 2021 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
zielono niebieskie
04 maja 2021 14:02 / 3 osobom podoba się ten post
No chyba z siedzibą na Alejach Jerozolimskich
04 maja 2021 14:39 / 3 osobom podoba się ten post
to my jeden team 
04 maja 2021 18:22 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

to my jeden team :modlmy sie::modlmy sie:

Ja też z nimi wyjeżdżam
04 maja 2021 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Ja też z nimi wyjeżdżam:-)

Jaka to agencja bo od tych kolorów to się pogubiłam ?
04 maja 2021 20:11 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Jaka to agencja bo od tych kolorów to się pogubiłam ?

Wiesiek 24-Stunden zu hause 
04 maja 2021 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
Chciałam zajrzeć do Odliczajek ale nie wpuścili mnie 
Nie wiedziałam co mam dzisiaj robić więc nie robiłam nic ???
Prałam dzisiaj .Pralka nie chciała mi się włączyć .Po kilku nieudanych próbach wreszcie doszłam do tego ,że listwa zasilająca jest wyłączona .Ciekawe kto mi ją wyłączył ?Na oewno nie byłam to ja ,moja pdp też nie a jesteśmy w tym domu tylko we dwie .Nawet już nie chce myšleć o tym kto to zrobił .
Kolejny dzień odfajkowałam .Wypogodziło się dzisiaj i temp .do 18 stopni podskoczyła