Jak minął dzień 11

05 maja 2021 11:38 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Po drodze zajrzyj do Steinhagen , ok Bielefeldu . Też otwarty tylko raz w tygodniu . Rzeczy z wyższej półki. Ceny też korzystne . Kolejka się ustawiała 1h przed otwarciem. 

Mnie nie trzeba mówić 2 razy .Jak będzie okazja to na pewno 
05 maja 2021 12:47 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Miałam taki sklep w Mering :radosc:
Po 3 euro nowe buty z riekera sobie kupiłam 2 pary aż .Podobno są to sklepy tzw socjalne .Piękne nowe rzeczy tam były za grosiaki ale czynny tylko raz w tygodniu 2 albo 3 godziny .Od tego czasu kombinuje jakby tu wrócić jeszcze kiedyś do Mering ,do tego sklepu :bezradny:
Świetne zakupy ?

Mialam w Bilefeld,Minden,Schmallenberg ..ale ten w Timmendorfer Strand /kleiderkammer/..kostenlos  Bylam tam 2 lata a teraz muszę  dojechać  rowerem  z Travemunde ok
10 km./ też 2 lata jestem/
05 maja 2021 13:11 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Mialam w Bilefeld,Minden,Schmallenberg ..ale ten w Timmendorfer Strand /kleiderkammer/..kostenlos :-) Bylam tam 2 lata a teraz muszę  dojechać  rowerem  z Travemunde ok
10 km./ też 2 lata jestem/:-)

Teraz pracujesz na innym zleceniu ?
05 maja 2021 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Teraz pracujesz na innym zleceniu ?

Nie,jestem tu 2 lata...
05 maja 2021 13:33 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Nie,jestem tu 2 lata...

Napisze jeszcze raz.. Bylam 2 lata w Timmendorfer Strand,a teraz jestem  u babci w Travemunde,też  2 lata.../10 km/
05 maja 2021 16:24 / 4 osobom podoba się ten post
, a ich jeszcze nie ma 
Przed drugą pojechali do ortopedy... Syn ma, zadzwonić, jak przyjadą pod blok, żeby pomóc mu wysiąść babci z auta. Czekam dalej 
05 maja 2021 16:25 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Napisze jeszcze raz..:-) Bylam 2 lata w Timmendorfer Strand,a teraz jestem  u babci w Travemunde,też  2 lata.../10 km/:-)

I pracujesz tam we 2 osoby ?
Czy z dorotee Ciebie mylę ?
Przepraszam ale nie było mnie tu przez rok czego bardzo żałuje i teraz nie jestem na bieżąco kto ?gdzie ?i z kim ?(znaczy się u kogo pracuje )
05 maja 2021 16:49 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

I pracujesz tam we 2 osoby ?
Czy z dorotee Ciebie mylę ?
Przepraszam ale nie było mnie tu przez rok czego bardzo żałuje i teraz nie jestem na bieżąco kto ?gdzie ?i z kim ?(znaczy się u kogo pracuje ):-)

Ja,... uprzedzając ewentualne Twoje pytanie powiem tak....że pracuję solo i babcię mam w jednoosobowym pakiecie  z umowy

05 maja 2021 17:01 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

I pracujesz tam we 2 osoby ?
Czy z dorotee Ciebie mylę ?
Przepraszam ale nie było mnie tu przez rok czego bardzo żałuje i teraz nie jestem na bieżąco kto ?gdzie ?i z kim ?(znaczy się u kogo pracuje ):-)

2 lata pracowałam  po 48 g.na zmianę  z opiekunem ze Słowacji...dziadeczek  zmarł  to znalazłam  sobie  babcie  w miejscowości  obok.Po roku babcia rozchorowała się  / upadała/ i rodzinka wzięła  drugą  opiekunkę...tak więc  pracujemy  dwie  po 24g.kazda.Super jak trafi się  fajna  babeczka...ale to marzenie... Teraz też  mam jadę...ale jeszcze 3 tygodnie i pani kończy  turnus. Ostatno  panie pobiły się  i jedna wezwała  policję....sąsiedzi mieli kino 
05 maja 2021 17:19 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ja,... uprzedzając ewentualne Twoje pytanie powiem tak....że pracuję solo i babcię mam w jednoosobowym pakiecie  z umowy:gwizdanie:
:ucieka:
:smiech2:

Zazdraszczam 
05 maja 2021 17:33 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

2 lata pracowałam  po 48 g.na zmianę  z opiekunem ze Słowacji...dziadeczek  zmarł  to znalazłam  sobie  babcie  w miejscowości  obok.Po roku babcia rozchorowała się  / upadała/ i rodzinka wzięła  drugą  opiekunkę...tak więc  pracujemy  dwie  po 24g.kazda.Super jak trafi się  fajna  babeczka...ale to marzenie...:-( Teraz też  mam jadę...ale jeszcze 3 tygodnie i pani kończy  turnus. Ostatno  panie pobiły się  i jedna wezwała  policję....sąsiedzi mieli kino :-(

Trudno się dopasować .Gdzie 2 Polaków tam 3 charaktery 
05 maja 2021 17:34 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ja,... uprzedzając ewentualne Twoje pytanie powiem tak....że pracuję solo i babcię mam w jednoosobowym pakiecie  z umowy:gwizdanie:
:ucieka:
:smiech2:

Ja też solo 
Ze mną nikt by się nie sparował 
05 maja 2021 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

2 lata pracowałam  po 48 g.na zmianę  z opiekunem ze Słowacji...dziadeczek  zmarł  to znalazłam  sobie  babcie  w miejscowości  obok.Po roku babcia rozchorowała się  / upadała/ i rodzinka wzięła  drugą  opiekunkę...tak więc  pracujemy  dwie  po 24g.kazda.Super jak trafi się  fajna  babeczka...ale to marzenie...:-( Teraz też  mam jadę...ale jeszcze 3 tygodnie i pani kończy  turnus. Ostatno  panie pobiły się  i jedna wezwała  policję....sąsiedzi mieli kino :-(

No to cyrki na tej szteli muszą byc.  Ja tam jestem ugodowa i z każdym się zgodzę. No jak byś potrzebowala duetu to ja chętnie a do tego bym w końcu morze ? zobaczyła.  I jak jest dobre miejsce dobre to ja długie turnusy spędzam w DE. 
05 maja 2021 18:24 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Trudno się dopasować .Gdzie 2 Polaków tam 3 charaktery :-(

Dokładnie...właśnie  dzwoniła  córka  dowodząca  z pytaniem czy przyśpieszamy  zjazd  pani T.? Powiedziałam  że 3 tygodnie  wytrzymam...ale kto znowu  przyjedziecie???? Zaznaczam nie jestem królową szteli
05 maja 2021 18:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No to cyrki na tej szteli muszą byc. :smiech3: Ja tam jestem ugodowa i z każdym się zgodzę. No jak byś potrzebowala duetu:oczko: to ja chętnie a do tego bym w końcu morze ? zobaczyła. :placze1: I jak jest dobre miejsce dobre to ja długie turnusy spędzam w DE. :-)

Boję się  polecać...lepiej ruletka.