Jak minął dzień 11

04 maja 2021 20:15 / 4 osobom podoba się ten post
Dzionek fajny, babcia śpi, oby tak do rana. Powoli się aklimatyzuję. Dziś dłuższa pauza w centrum. Odkryłem niedaleko mnie i dm i KIK i Woolworth i inne ciekawe sklepy. Kiedyś na zakupy się tam przejadę. 
04 maja 2021 20:15 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wiesiek 24-Stunden zu hause :smiech3:

Logo w jakim kolorze???
04 maja 2021 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dzionek fajny, babcia śpi, oby tak do rana. Powoli się aklimatyzuję. Dziś dłuższa pauza w centrum. Odkryłem niedaleko mnie i dm i KIK i Woolworth i inne ciekawe sklepy. Kiedyś na zakupy się tam przejadę. 

Woolworth polecam 
05 maja 2021 07:25 / 4 osobom podoba się ten post
W czoraj  zrobilam ok.20km....w deszczu. Buszowanie  w sklepie dla VIP  było  bardzo owocne. 
05 maja 2021 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Ja też z nimi wyjeżdżam:-)

milo mi wiec nasz team sie powieksza 
05 maja 2021 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

W czoraj  zrobilam ok.20km....w deszczu. Buszowanie  w sklepie dla VIP  było  bardzo owocne. :-):jazda na rowerze:

Niestety nie wierzę na słowo .Proszę o dokumentacjè fotograficzną albo chociaż napisz co kryje się pod słowem owocne ??
05 maja 2021 09:20 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Niestety nie wierzę na słowo .Proszę o dokumentacjè fotograficzną albo chociaż napisz co kryje się pod słowem owocne ??

......piękny malowany talerz,dwa dzbanki  a,la porcelana..
Kurteczka od deszczu  i spodnie/komplet/ sandałki czerwone rieker, ponczo /lekkie, bawelniane/ ...I kilka T-schert..Ten cudny sklep czynny jest tylko we wtorki 2 godz. Adrenalina  przy szperaniu  b. skoczyła...
05 maja 2021 09:28 / 2 osobom podoba się ten post
mily dzien chociaz pogoda nie bardzo dopisuje pozdrawiam
05 maja 2021 09:48 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

......piękny malowany talerz,dwa dzbanki  a,la porcelana..
Kurteczka od deszczu  i spodnie/komplet/ sandałki czerwone rieker, ponczo /lekkie, bawelniane/ ...I kilka T-schert..:-):-):-)Ten cudny sklep czynny jest tylko we wtorki 2 godz. Adrenalina  przy szperaniu  b. skoczyła...:smiech3:

W Düsseldorfie można tylko wystawy oglądać. Od grudnia Vipowskie sklepy zamknięte
05 maja 2021 10:10 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

W Düsseldorfie można tylko wystawy oglądać. Od grudnia Vipowskie sklepy zamknięte:-(

Serio zapytam... Co to są te VIPowskie sklepy? Bo nie wiem
05 maja 2021 10:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Serio zapytam... Co to są te VIPowskie sklepy? Bo nie wiem:-(

Szperaczki
05 maja 2021 10:27 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Jaka to agencja bo od tych kolorów to się pogubiłam ?

Bravecare
05 maja 2021 10:45 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Szperaczki:-)

Aha
05 maja 2021 11:11 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

......piękny malowany talerz,dwa dzbanki  a,la porcelana..
Kurteczka od deszczu  i spodnie/komplet/ sandałki czerwone rieker, ponczo /lekkie, bawelniane/ ...I kilka T-schert..:-):-):-)Ten cudny sklep czynny jest tylko we wtorki 2 godz. Adrenalina  przy szperaniu  b. skoczyła...:smiech3:

Miałam taki sklep w Mering 
Po 3 euro nowe buty z riekera sobie kupiłam 2 pary aż .Podobno są to sklepy tzw socjalne .Piękne nowe rzeczy tam były za grosiaki ale czynny tylko raz w tygodniu 2 albo 3 godziny .Od tego czasu kombinuje jakby tu wrócić jeszcze kiedyś do Mering ,do tego sklepu 
Świetne zakupy ?
05 maja 2021 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Miałam taki sklep w Mering :radosc:
Po 3 euro nowe buty z riekera sobie kupiłam 2 pary aż .Podobno są to sklepy tzw socjalne .Piękne nowe rzeczy tam były za grosiaki ale czynny tylko raz w tygodniu 2 albo 3 godziny .Od tego czasu kombinuje jakby tu wrócić jeszcze kiedyś do Mering ,do tego sklepu :bezradny:
Świetne zakupy ?

Po drodze zajrzyj do Steinhagen , ok Bielefeldu . Też otwarty tylko raz w tygodniu . Rzeczy z wyższej półki. Ceny też korzystne . Kolejka się ustawiała 1h przed otwarciem.