Powitajki przy kawie 65

02 maja 2021 13:56 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam z nowego miejsca :chaplin:
Jest nawet miło, wieczorem więcej napisze. Jak zmiennik pojedzie.
Miłego popołudnia:buziaki1:

Napisz gdzie jesteś? I kogo masz do opiekowania?
02 maja 2021 19:23 / 5 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Witajcie w nowym miesiącu :) 
Maj jest moim ulubionym miesiącem w roku. A Wy macie swój ulubiony?

Moje ulubione to lipiec i sierpień. Może być gorąco Tak do 28 stopni jest ok. Potem to już trudniej na słońcu się robi, człowiek wolniejszy się staje, trzeba już bardzo wody do picia pilnować...
02 maja 2021 21:17 / 6 osobom podoba się ten post
Zdecydowanie maj, sierpień i wrzesień 
Już trzeci raz śniło mi się ,że moja pdp stoi obok mojego łóżka w pokoju i pięknie się do mnie uśmiecha 
Za diabła nie mogę rozgryźć tego snu ?
03 maja 2021 05:35 / 8 osobom podoba się ten post
Doberek w nowym tygodniu i moje ostatnie dni tutaj.Kawe znowu wypiję później,bo ,zaspałam.Podobno ma być ciepłej, więc chyba spacer z seniorką nas nie ominie.Trzymta się zdrowo ?☀️????☕
03 maja 2021 05:43 / 7 osobom podoba się ten post
Kika67

Zdecydowanie maj, sierpień i wrzesień :-)
Już trzeci raz śniło mi się ,że moja pdp stoi obok mojego łóżka w pokoju i pięknie się do mnie uśmiecha :-)
Za diabła nie mogę rozgryźć tego snu ?

Ja też lubię te miesiące, ale jeszcze marzec - jak przyroda pomału zaczyna budzić się do życia.
A Twój sen?
Ktoś, komu pomagasz jest bardzo wdzięczny i chciałby Ci podziękować, ale coś mu w tym przeszkadza, albo nie umie, albo nie wie jak? (niekoniecznie chodzi o Twoją pedepcię?)
 
A w temacie:
Witam poniedziałkowo w pierwszym tygodniu maja
Dziś wizyta terapeutki, a potem zakupy trzeba uzupełnić po weekendzie.
Miłego dnia i całego tygodnia wszystkim
03 maja 2021 06:20 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym tygodniu. Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia i słońca na niebie. 
03 maja 2021 07:06 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam się ze wszystkimi w nowym tygodniu i życzę spokojnego dzionka 
03 maja 2021 07:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień doby, dzisiaj  mój dzień  pracy.Wczoraj intensywnie  relaksowałam się Spokojnego dnia życzę nam wszystkim 
03 maja 2021 07:37 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Słońce zza chmur zagląda, poniedziałek czas zacząć!
03 maja 2021 09:05 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

Ja też lubię te miesiące, ale jeszcze marzec - jak przyroda pomału zaczyna budzić się do życia.
A Twój sen?
Ktoś, komu pomagasz jest bardzo wdzięczny i chciałby Ci podziękować, ale coś mu w tym przeszkadza, albo nie umie, albo nie wie jak? (niekoniecznie chodzi o Twoją pedepcię?)
 
A w temacie:
Witam poniedziałkowo w pierwszym tygodniu maja:chaplin:
Dziś wizyta terapeutki, a potem zakupy trzeba uzupełnić po weekendzie.:ferrari:
Miłego dnia i całego tygodnia wszystkim :wstajemy:

Cudnie zinterpretowałaś te moje sny 
Jeżeli chodzi o wdzięczność to jej nie oczekuje w postaci materialnej  .Miło spędzony czas przy kawie przeważnie mi  wystarcza .Koniecznie dopełnieniem tego musi być miła i szczera rozmowa okraszona śmiechem i pięknym uśmiechem  Nie mówie  że odrzuciłabym propozycje wypicia wspólnie butelki dobrego alkoholu 
Jeżeli Twoja intetpretacja jest trafna to domyślam się o kogo chodzi ale chyba nie będzie okazji napić się wspólnej kawy .
 
Witam wszystkich serdecznie .Zaczynamy nowy tydzień .Wszystkie smutki zostawiamy w starym tygodniu i idziemy jak burza do przodu 
03 maja 2021 09:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dziendoberek w piekny poniedzialek  milego dzionka zycze 
03 maja 2021 09:43 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
03 maja 2021 10:40 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim ?we Francji słońce ☀️,miłego  i słonecznego dnia ?
03 maja 2021 11:05 / 7 osobom podoba się ten post
Kika67

Cudnie zinterpretowałaś te moje sny :przytul aniola:
Jeżeli chodzi o wdzięczność to jej nie oczekuje w postaci materialnej  .Miło spędzony czas przy kawie przeważnie mi  wystarcza .Koniecznie dopełnieniem tego musi być miła i szczera rozmowa okraszona śmiechem i pięknym uśmiechem  :radosc1:Nie mówie  że odrzuciłabym propozycje wypicia wspólnie butelki dobrego alkoholu :radosc:
Jeżeli Twoja intetpretacja jest trafna to domyślam się o kogo chodzi ale chyba nie będzie okazji napić się wspólnej kawy .
 
Witam wszystkich serdecznie .Zaczynamy nowy tydzień .Wszystkie smutki zostawiamy w starym tygodniu i idziemy jak burza do przodu :buziaki2:

Czasami nie trzeba oczekiwać "materialnego" podziękowania. Czasami nawet nie ma okazji "na żywo" przytulić kogoś, aby poczuć, jak bardzo pomogliśmy, a czasami wystarczy szczera rozmowa i szczere słowo: DZIĘKUJĘ.
Pamiętaj, że DOBRO wraca w dwójnasób, a ZŁO zawsze się zemści.
Lepiej pomagać potrzebującym i mieć z tego satysfakcję, że udało nam się pomóc komuś.
Mnie życie ciągle nagradza - coraz lepszą pracą i za coraz lepsze pieniążki.
03 maja 2021 11:24 / 7 osobom podoba się ten post
w słoneczny dzień wita Was Luke. Ale pojechałem
Witajcie w piękny dzionek,, w kraju świąteczny, w Niemczech roboczy. 
Wyspałem się, po szóstej już babcia wolała, ale akurat miałem wstawać, więc spoko. Czas minął do tej pory szybko. Zmiennik rozmawiał ze mną 
godzinę, potem musiałem babcią się zająć. Spokój i luz. Dziś żadnych terminów, więc tylko sami w domu