Powitajki przy kawie 65

10 czerwca 2021 12:32 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Heloł everybody. Wczesnym rankiem pachnącym nocnym deszczem wybrałam się na spacer z moim rudym brzydalem. Powietrze czyste i świeże. Przyroda w rozkwicie , któremu to nastrojowi mój z "letka" obłudny pies się chciał poddać i gdzieś wypruć . Wprawdzie otoczenie dla goldasa idealne, bo dużo szuwarów, ale wychodzi na to, że jak pańcia nianczyła fałszywca jednego to było dobrze-lepiej się poczuł-pańcie ma gdzies interesant jeden :) Ot ja psa wychowała, że się nauczył liczyć na drapane-cwaniaczek :lol1:
Zrobiłam parę fotek-kwitnącym irysom nad rzeką również. Pięknie w tej naszej Polsce. I jak tu to zostawic i odjechać , no jak ? 
Dziś zaćmienie słonca w południe-interesujący temat do sfotografowania.




Spokojnego dnia, takiejż pracy i podopiecznych

No cud natury..wyobrażam sobie jaki musi być  piękny  zapach...Za 9 dni ja będę  łazikować  po lasach i  łąkach..miłego dnia życzę 
10 czerwca 2021 12:45 / 3 osobom podoba się ten post
Roxi

Tina,cudnie tam u Ciebie!Tak,Polska jest piękna!Ja już w środę ja zobaczę!  :radosc1: Pozdrawiam serdecznie!?

 Cudny jest nasz kraj. Niemcy i Szwajcarzy się nim zachwycają. Urlopy spędzają u nas. Moglibyśmy się mimo naszych narodowych przywar bardziej się rozpropagować i chwalić . Bo mamy czym. Ale całe szczęscie przyroda wbrew wszystkiemu broni się sama :)
Pozdrawiam również-ciesze się razem z Tobą, że juz niedługo zjedziesz do domku :)
10 czerwca 2021 12:45 / 4 osobom podoba się ten post
Roxi

Tina,cudnie tam u Ciebie!Tak,Polska jest piękna!Ja już w środę ja zobaczę!  :radosc1: Pozdrawiam serdecznie!?

A ja w niedzielę. Już się nie mogę doczekać aby usiąść na ławce i wypic kawkę na tarasie na moim ranczu
10 czerwca 2021 13:13 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Heloł everybody. Wczesnym rankiem pachnącym nocnym deszczem wybrałam się na spacer z moim rudym brzydalem. Powietrze czyste i świeże. Przyroda w rozkwicie , któremu to nastrojowi mój z "letka" obłudny pies się chciał poddać i gdzieś wypruć . Wprawdzie otoczenie dla goldasa idealne, bo dużo szuwarów, ale wychodzi na to, że jak pańcia nianczyła fałszywca jednego to było dobrze-lepiej się poczuł-pańcie ma gdzies interesant jeden :) Ot ja psa wychowała, że się nauczył liczyć na drapane-cwaniaczek :lol1:
Zrobiłam parę fotek-kwitnącym irysom nad rzeką również. Pięknie w tej naszej Polsce. I jak tu to zostawic i odjechać , no jak ? 
Dziś zaćmienie słonca w południe-interesujący temat do sfotografowania.




Spokojnego dnia, takiejż pracy i podopiecznych

No jak ten twój urwis po takich krzaczorach gania to nie dziwota, że potem nazbiera kleszczy i wszelakiego innego towarzystwa. Łobuz jeden .....
10 czerwca 2021 13:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wam w poobiednia porą. Trzymam za tych co to do domciu się już pakują i kierunek PL obierają Za tych co w odwrotnym kierunku teeeż. Nie ma to jak ratunek dla babć i dziadków a tak właściwie, to dla własnej kieszeni. 
 
Miłego dnia wam życzę. 
10 czerwca 2021 13:21 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Kto do mnie dołączy? :gathering:
Zapraszam na :kawa1:
 

 
Ale ze mnie ciapa... Parasol stoi na balkonie, a ja o nim zapomnialem :smiech3:

A jakie atrakcje jeszcze przewidujesz ??
10 czerwca 2021 13:24 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

A jakie atrakcje jeszcze przewidujesz ??

Rewię letniej mody, gra w butelkę  
10 czerwca 2021 13:28 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No jak ten twój urwis po takich krzaczorach gania to nie dziwota, że potem nazbiera kleszczy i wszelakiego innego towarzystwa. Łobuz jeden .....:hihi:

Jakos nie przynosi. Oprysk  wrotyczem działa. Ale trafiąją się jakieś paskudy o dziwnych zainteresowaniach. Pchają się do gaci i wyjść nie chcą. Rajcuje je to najwyrażniej i są całkiem zadowolone z dooopiatych horyzontów :) Swoich :)
10 czerwca 2021 19:34 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

No cud natury..wyobrażam sobie jaki musi być  piękny  zapach...Za 9 dni ja będę  łazikować  po lasach i  łąkach..miłego dnia życzę :-)

Zrelaksujesz się i odpoczniesz :) Jeszcze troszeczkę . A ja w drugą stronę na dziadziusiowi  na ratunek 
10 czerwca 2021 20:49 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Rewię letniej mody, gra w butelkę :zawstydzony: :smiech3:

No to tę flaszke wybierzemy. Pusta co prawda ale.... Chociaż  żeby była pusta, to trzeba ją opróżnić. A potem, jak już stan ducha się nam poprawi, to możemy się zająć modą. 
 
Tak na marginesie - nie wystrasz się, bo ja tak w teorii mocna jestem 
10 czerwca 2021 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No to tę flaszke wybierzemy. Pusta co prawda ale.... Chociaż :rozmysla: żeby była pusta, to trzeba ją opróżnić. A potem, jak już stan ducha się nam poprawi, to możemy się zająć modą. 
 
Tak na marginesie - nie wystrasz się, bo ja tak w teorii mocna jestem :lol1:

Jesli chcecie, to mogę wam kapsel kłem podwazyć. Siekacem nie da rady bo mam plomby aklylowe zółte jus trosecke 
11 czerwca 2021 05:05 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo pierwsza jestem...natłok myśli po wieczornej wizycie  lekarza i po spaniu...
Spokojnego dnia życzę nam wszystkim 
11 czerwca 2021 05:19 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Wszystkum życzę spokojnego dnia. 
11 czerwca 2021 05:50 / 5 osobom podoba się ten post
O,rany,co tu dziś tylu niespiacych?Co prawda wstałam tradycyjnie o piątej,ale przeglądałam prasówkę na Fb Teraz dorwałam się do kawy,a potem kolejny dzień świra.W nocy dostałam smsa o potwierdzenie sobotniego wyjazdu!No,to jedziemy dalej,nie ma co tak wcześnie czekać na Luka,bo on na pewno za wcześnie nie wstanie.Spokojnosci dla Wszystkich ???☕
11 czerwca 2021 07:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ten słoneczny, piatkowy dzień.