Powitajki przy kawie 65

09 czerwca 2021 19:17 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Kto leży pod palmą, ten leży...
Witaj :-)

Pod gruszą w sumie
09 czerwca 2021 19:20 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Pod gruszą w sumie:chaplin:

Też fajnie wypoczywaj, po naszej pracy to zasłużony odpoczynek 
10 czerwca 2021 05:36 / 9 osobom podoba się ten post
I oczywiście już nie śpię od piątej.Cieplo jak w Afryce,na termometr nawet nie patrzę.Dzisiaj muszę trochę ogarnąć seniorkę przed wizytą zięcia a sama później spróbuję dopakowac walizkę.Zadnych nadbagazy nie mam,dobrze, że to praktycznie lato.Nie no, muszę luknac do kawy,bo powieki mi opadają.Spokojnego czwartku Opiekunowo.
10 czerwca 2021 06:07 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Rzeczywiście duchota, ze nie ma czym oddychać.w końcu lato mamy.  Ja też dziś zajmę się walizką i zobacze co tam jeszcze upchnąć do niej. Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia.. 
10 czerwca 2021 06:22 / 8 osobom podoba się ten post
Witam i życzę miłego dnia 
10 czerwca 2021 06:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego, letniego, spokojnego dzionka życzę 
10 czerwca 2021 07:07 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Kolejny ciepły, słoneczny dzień. Miłego dnia!
10 czerwca 2021 07:22 / 8 osobom podoba się ten post
Słoneczko pięknie świeci, a ja Was witam  
 
Życzę wszystkim pogodnego, spokojnego i miłego dnia 
10 czerwca 2021 09:57 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie 
Pogoda cudna ,ten Medard to konkretny gość 
Jutro wycieczka w góry ,a dzisiaj pogaduchy do późnych godzin nocnych z koleżanką poznaną w internecie przez forum dla opiekunów 
Wszystkim žyczę udanego dnia i pìęknej pogody ?
Idę gęś wrzucić do piekarnika .Zawsze witam i przyjmuje  wszystkich gošci z i należnymi im honorami .Gość w dom ,Bóg w dom "
10 czerwca 2021 10:09 / 2 osobom podoba się ten post
Kika 
10 czerwca 2021 10:19 / 6 osobom podoba się ten post
Heloł everybody. Wczesnym rankiem pachnącym nocnym deszczem wybrałam się na spacer z moim rudym brzydalem. Powietrze czyste i świeże. Przyroda w rozkwicie , któremu to nastrojowi mój z "letka" obłudny pies się chciał poddać i gdzieś wypruć . Wprawdzie otoczenie dla goldasa idealne, bo dużo szuwarów, ale wychodzi na to, że jak pańcia nianczyła fałszywca jednego to było dobrze-lepiej się poczuł-pańcie ma gdzies interesant jeden :) Ot ja psa wychowała, że się nauczył liczyć na drapane-cwaniaczek 
Zrobiłam parę fotek-kwitnącym irysom nad rzeką również. Pięknie w tej naszej Polsce. I jak tu to zostawic i odjechać , no jak ? 
Dziś zaćmienie słonca w południe-interesujący temat do sfotografowania.




Spokojnego dnia, takiejż pracy i podopiecznych
10 czerwca 2021 10:34 / 8 osobom podoba się ten post
Kto do mnie dołączy? 
Zapraszam na 
 

 
Ale ze mnie ciapa... Parasol stoi na balkonie, a ja o nim zapomnialem 
10 czerwca 2021 11:01 / 5 osobom podoba się ten post
Luke,ale masz superowe miejsce relaksu! Chętnie bym się napiła tej kawki☕i pewnie dziewczyny tez?
10 czerwca 2021 11:03 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Heloł everybody. Wczesnym rankiem pachnącym nocnym deszczem wybrałam się na spacer z moim rudym brzydalem. Powietrze czyste i świeże. Przyroda w rozkwicie , któremu to nastrojowi mój z "letka" obłudny pies się chciał poddać i gdzieś wypruć . Wprawdzie otoczenie dla goldasa idealne, bo dużo szuwarów, ale wychodzi na to, że jak pańcia nianczyła fałszywca jednego to było dobrze-lepiej się poczuł-pańcie ma gdzies interesant jeden :) Ot ja psa wychowała, że się nauczył liczyć na drapane-cwaniaczek :lol1:
Zrobiłam parę fotek-kwitnącym irysom nad rzeką również. Pięknie w tej naszej Polsce. I jak tu to zostawic i odjechać , no jak ? 
Dziś zaćmienie słonca w południe-interesujący temat do sfotografowania.




Spokojnego dnia, takiejż pracy i podopiecznych

Tina,cudnie tam u Ciebie!Tak,Polska jest piękna!Ja już w środę ja zobaczę!  Pozdrawiam serdecznie!?
10 czerwca 2021 11:06 / 7 osobom podoba się ten post
Miłego i spokojnego dzionka dla WSZYSTKICH ???