Powitajki przy kawie 65

11 czerwca 2021 07:18 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry Opiekunkowo :-)pierwsza jestem...natłok myśli po wieczornej wizycie  lekarza i po spaniu...
:-(Spokojnego dnia życzę nam wszystkim :kwiatek dla ciebie:

11 czerwca 2021 07:21 / 5 osobom podoba się ten post
Witam, jestem, jestem... Mam okazję, to śpię do 7ej
 
Witam serdecznie w piątkowy poranek, bardzo ciepły. I tak tu już ma być przez kilka dni, po 25-26 stopni.
 
Życzę Wam fajnego i miłego dnia 
 
11 czerwca 2021 07:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie też pogoda piękna i taka ma być przez kilka najbliższych dni spokojnego, optymistycznego dnia życzę wszystkim 
11 czerwca 2021 08:01 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jesli chcecie, to mogę wam kapsel kłem podwazyć. Siekacem nie da rady bo mam plomby aklylowe zółte jus trosecke :lol1:

Eee no, ocalimy te plomby i otworzymy jakoś inaczej  A i dzień dobry wszystkim. 
11 czerwca 2021 08:08 / 6 osobom podoba się ten post
Cieplutko, przyjemnie. 
Póki babcia w szpitalu, to sobie trochę te pauzy...odbiję. 
Zrobię dziś obiadek, te szparagi, a potem wybywam do miasta aż do wieczora. Dziś rower odpoczywa, pojadę autobusem i tramwajem, syn bilety mi przywiózł i ok. Jutro siedzę w domu i dopiero późnym popołudniem rowerem podjadę do swojego miasteczka, a w niedzielę rano w pobliskie góry, póki nie będzie za gorąco. Stosowny strój zabrałem ze sobą i dobrze.

 
11 czerwca 2021 10:34 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry???Tutaj w Bamberg też bardzo cieplo???Jeju,nie mogę doczekać się piatku i podrozy?Jak to człowiek się cieszy,że do domku jedzie Spokojnego dzionka wszystkim życzę!?
11 czerwca 2021 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
Roxi

Dzień dobry???Tutaj w Bamberg też bardzo cieplo???Jeju,nie mogę doczekać się piatku i podrozy?Jak to człowiek się cieszy,że do domku jedzie :bravo: Spokojnego dzionka wszystkim życzę!?

Piątek  a  nie poniedziałek?
11 czerwca 2021 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
???Damesa,dziękuję kochana!Jesteś spostrzegawcza?Wyjeżdżam nie w piątek tylko we wtorek....Nawet nie w poniedzialek???To chyba z tej radości się pomylilam???
11 czerwca 2021 12:05 / 3 osobom podoba się ten post
Roxi

???Damesa,dziękuję kochana!Jesteś spostrzegawcza?Wyjeżdżam nie w piątek tylko we wtorek....Nawet nie w poniedzialek???To chyba z tej radości się pomylilam???

Czytam wszystko  dokładnie..
11 czerwca 2021 12:34 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Witam, jestem, jestem... Mam okazję, to śpię do 7ej:radosc1:
 
Witam serdecznie w piątkowy poranek, bardzo ciepły. I tak tu już ma być przez kilka dni, po 25-26 stopni.
 
Życzę Wam fajnego i miłego dnia :buziaczki:
 
:kawa1::kawa1::kawa1:

U mnie dzisiaj o 6 była pobudka , ale ja się przyzwyczaiłam do rannego wstawania! Miłego dnia :) 
12 czerwca 2021 05:50 / 7 osobom podoba się ten post
No i z rozpędu pomyliłam fora,z Odliczajek zrobiłam Powitajki.Tutaj mówię Dzień dobry Wszystkim i spadam na kawę.
12 czerwca 2021 06:39 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
12 czerwca 2021 06:48 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Duchota że nie ma czym oddychać. Wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia. 
12 czerwca 2021 07:11 / 8 osobom podoba się ten post
Witajcie i laby u mnie ciąg dalszy.
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia 
12 czerwca 2021 07:23 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Ładny dzień się zapowiada Miłej soboty!