Powitajki przy kawie 65

24 czerwca 2021 12:39 / 5 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo
25 czerwca 2021 06:46 / 4 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego piątku.
25 czerwca 2021 06:58 / 5 osobom podoba się ten post

Witajcie serdecznie 
Nie mogę powiedzieć, że się nie wyspałem... Babcia jeszcze chrap, chrap... Teraz , w nocy padało, ale teraz pogodnie, słonko przebija się przez chmury.
Życzę Wam miłego dnia 
25 czerwca 2021 07:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kolejny letni weekend przed nami przyjemnego, bezstresowego piątku i całego weekendu życzę 
25 czerwca 2021 13:02 / 5 osobom podoba się ten post
witam wszystkich w piątek piątunio piąteczek przed nami weekend
26 czerwca 2021 06:58 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej,bezstresowej soboty.Dzisiaj od 10-16 mam wolne,dziadkowie jadą na rodzinną imprezę.Wystawię sobie leżak w ogrodzie i będę sie lenić!!!!
26 czerwca 2021 07:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kolejny dzionek przed nami, weekendowyspokojnej, miłej soboty życzę 
26 czerwca 2021 07:45 / 5 osobom podoba się ten post

Dzień dobry w sobotę, już wakacyjną w Polsce. Dzieciaki dostały świadectwa, mają już wakacje. A my... Cóż, trzeba pracować, by zarobić na ich utrzymanie 
Miłego dnia Opiekunkowo 
26 czerwca 2021 12:51 / 4 osobom podoba się ten post
witam wszystkich miłego dzionka
26 czerwca 2021 16:47 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć, cześć. Gorąco się zrobiło, jakoś dam radę. Córcia jest jeszcze, jutro wraca do siebie. Jest bardzo roszczeniowa i bezczelna tak więc jesteśmy na polu minowym. Nie lubię siebie w takiej skórze ale ..... Takie chamstwo dwa razy w mojej pracy mnie zaszczyciło  Ja też potrafię, może nie aż tak bezczelnie jak córcia ale jednak. Teraz plewi ogródek, obrażona oczywiście. Pewnie sobie wyobrażała, że ona na leżaku a ja z motyczką w chwasty. Zawsze może zadzwonić do agencji i powiedzieć, że nie jest zadowolona. Droga otwarta. Rozumiem teraz dlaczego nikt tutaj nie zagląda pomimo że bliziutko mieszka siostra, bratowa i ich dzieci. Nie lubię takich sytuacji ale nie poddam się  Prędzej walizki spakuję. Na prośbę pdp doglądałam róż, podlewałam je i obcinałam zwiędłe. A jest tego trochę. Ale to była prośba pdp. Córcia demencyjnej matce wszystko "porządkuje" i pdp potem chodzi i szuka np. grzebienia. I weź tu takiemu gamoniowi wytłumacz, że tak się nie robi dementykowi ale ona wszystko wie najlepiej. 
 
Miłego popołudnia wam życzę. I miłych córek albo synów pdp ......
26 czerwca 2021 17:41 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam z urlopu 
Miłego sobotniego wieczoru Wam życzę 
Mycha uśmiałam się z lekka ,z czego to nie trudno się domyślić i z  tego właśnie powodu žyczenia chętnie przyjmuje 
26 czerwca 2021 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Cześć, cześć. Gorąco się zrobiło, jakoś dam radę. Córcia jest jeszcze, jutro wraca do siebie. Jest bardzo roszczeniowa i bezczelna tak więc jesteśmy na polu minowym. Nie lubię siebie w takiej skórze ale ..... Takie chamstwo dwa razy w mojej pracy mnie zaszczyciło :lol2: Ja też potrafię, może nie aż tak bezczelnie jak córcia ale jednak. Teraz plewi ogródek, obrażona oczywiście. Pewnie sobie wyobrażała, że ona na leżaku a ja z motyczką w chwasty. Zawsze może zadzwonić do agencji i powiedzieć, że nie jest zadowolona. Droga otwarta. Rozumiem teraz dlaczego nikt tutaj nie zagląda pomimo że bliziutko mieszka siostra, bratowa i ich dzieci. Nie lubię takich sytuacji ale nie poddam się :boks1: Prędzej walizki spakuję. Na prośbę pdp doglądałam róż, podlewałam je i obcinałam zwiędłe. A jest tego trochę. Ale to była prośba pdp. Córcia demencyjnej matce wszystko "porządkuje" i pdp potem chodzi i szuka np. grzebienia. I weź tu takiemu gamoniowi wytłumacz, że tak się nie robi dementykowi ale ona wszystko wie najlepiej. 
 
Miłego popołudnia wam życzę. I miłych córek albo synów pdp ......:yeah:

Mycha Ty się nie biczuj, że się nie lubisz w takiej skórze, bo są sytuacje, czy ludzie co do których zachowań nie ma co ideologii dorabiać ani usprawiedliwiać, że stłamszony przez np. drugą połówkę, ma ciężko w życiu ogólnie , albo w głowie, co jest najbardziej prawdopodobne. Nie robimy za psychoanalityków dla ludzi dorosłych. Masz tylko jedną podopieczną, a jesli jej córka ma problem sama ze sobą i nie panuje nad emocjami, to powinna szukać pomocy. Tyle , że Ciebie jej stan nie powinien obchodzić. Nie ma co kminić , ani dzielić włosa na czworo , bo nie w tym rzecz. Ja trzymam się z daleka od "chamulców" wszelkiego autoramentu i płci obojga, tudzież plotkarzy i intrygantów.Nie dość , że nerwy popsują, to jeszcze wciągną w jakieś bagno. Pewnie córcia pdp tez podobny typ, bo jakby było faktycznie coś nie tak, to by sprawę wprost z agencją załatwiła. Nie robi tego, bo kto się zajmie jej matką? A  przy okazji cwaniara sobie myślała, że będziesz plewić czy co tam jeszcze . Jej foch , jej problem. Nie pozwól aby wywierała na Ciebie destrukcyjny wpływ. Nie ma co się bawic w psychiatrę. Babcię masz pod opieką i to wystarczy. Zrób parę wdechów, wycisz się. Córce zwyczajnie spokojnie odmów i ją ignoruj. A jeśli Cię to wszystko zbyt wiele nerwów kosztuje, to może faktycznie lepiej dać sobie spokój. Ty szybko znajdziesz coś odpowiedniejszego o ile w ogóle masz  ciśnienie na natychmiastowe szukanie pracy. Chyba możesz sobie pozwolić na to aby w domku posiedzieć.
U mnie dziś był dzień wolny-calusieńki. Polatałam tu i tam. Kieckę i kombinezonik letni sobie kupiłam , żeby swoje zgrabne nogi pokazać  Byłam na targu staroci i widziałam piękną lampę witrażową i dewizkę z kompasem w pozłacanej kopercie. Pozłacane srebro. Może chciałabym to mieć...Solidna szwajcarska robota, a teraz jest boom na takie drobiazgi vintage. Targ też będzie jutro, może będę miała szczęście...
Dobry wieczór i od razu dobranoc. I spokojnych miejsc życzę.
27 czerwca 2021 06:38 / 3 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo miłego dnia wszystkim i dzisiaj sobie podśpiewuje ta ostatnia niedziela
 
27 czerwca 2021 06:47 / 2 osobom podoba się ten post

 
Życzę miłego dnia i smacznej kawy 
Nocka spokojna, dzień minie i rozpoczniemy nowy tydzień. Ostatnie dni czerwca. 
27 czerwca 2021 07:07 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej niedzieli.Niedziela-to nie wiem dlaczego,zawsze najgorszy dla mnie dzień tygodnia w pracy!!!Nic to,przeminie!!!