Powitajki przy kawie 66

10 lipca 2021 12:12 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich z opiekunkowaZnowu dawno mnie tu nie było gdyż zrobiłam sobie długi urlop od sierpnia zeszłego roku. Miałam wiele spraw do załatwienia. Niektóre osoby na pewno mnie pamiętają, Jestem jeszcze w domku ale już pomału myślę o wyjezdzie Trochę mi głupio i wstyd bo nic nie pisałam ale podczytywałam zza krzaczorów.Nigdy nie należałam do innych forów, to wg mnie jest najlepsze.Myślę że od teraz będę więcej aktywna.Wszystkim życzę spokojnego dnia
10 lipca 2021 12:20 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Witam wszystkich z opiekunkowa:kwiatek dla ciebie:Znowu dawno mnie tu nie było gdyż zrobiłam sobie długi urlop od sierpnia zeszłego roku. Miałam wiele spraw do załatwienia.:tak: Niektóre osoby na pewno mnie pamiętają,:-) Jestem jeszcze w domku ale już pomału myślę o wyjezdzie:-) Trochę mi głupio i wstyd bo nic nie pisałam ale podczytywałam zza krzaczorów.Nigdy nie należałam do innych forów, to wg mnie jest najlepsze.Myślę że od teraz będę więcej aktywna.Wszystkim życzę spokojnego dnia:hejka:

Cześć Nincia. Plany sobie, życie sobie.Bywa, że trzeba się dostosować. Nie kłopotaj się niepotrzebnie i nie przejmuj. Fajnie, że jesteś.
10 lipca 2021 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Witam wszystkich z opiekunkowa:kwiatek dla ciebie:Znowu dawno mnie tu nie było gdyż zrobiłam sobie długi urlop od sierpnia zeszłego roku. Miałam wiele spraw do załatwienia.:tak: Niektóre osoby na pewno mnie pamiętają,:-) Jestem jeszcze w domku ale już pomału myślę o wyjezdzie:-) Trochę mi głupio i wstyd bo nic nie pisałam ale podczytywałam zza krzaczorów.Nigdy nie należałam do innych forów, to wg mnie jest najlepsze.Myślę że od teraz będę więcej aktywna.Wszystkim życzę spokojnego dnia:hejka:

Witaj, witaj  pamiętam i inni z pewnością też. Trzymaj się 
10 lipca 2021 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witaj, witaj:buziaki2:  pamiętam i inni z pewnością też. Trzymaj się :-)

Nawet ja nińcię pamiętam 
10 lipca 2021 13:55 / 4 osobom podoba się ten post
Miło mi że tak dużo osób mnie pamięta  Niedługo może do was dołączę w odliczajkach  ale nie cieszcie się narazie bo ja dopiero planuję pod koniec sierpnia,lata chcę spędzić z wnukami 
10 lipca 2021 14:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

I u mnie dzień słoneczny-będzie upał, choć wczoraj jeszcze padało. Natomiast wieczorem o 22.15 przyszedł na świat nasz wyczekiwany Michałek . Chłopak na schwał 3500 /58 , dyszka w skali Apgar. Trochę miałam obawy jak mama zniesie poród , bo jest filigranowa, ale dała radę dziewczyna. A babcia, jako że z natury posiada lustro odbijające wszelkie nieżyczliwe fluidy, które wracają prędzej czy pózniej do nadawcy, już otoczyła maluszka swoim polem siłowym :) 
Z wrażenia dziś jestem trochę niewsypana i wyglądam jak królowa lodu czy ofiara losu-na jedno wychodzi, ale że dziś dzionek wolny, to pójdę potem na jednego albo dwóch :-)
Spokojnego, słonecznego dnia :) 

Tina gratulacje z wnuka i witaj w klubie babć 
10 lipca 2021 14:05 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Miło mi że tak dużo osób mnie pamięta :przytula: Niedługo może do was dołączę w odliczajkach :radosc: ale nie cieszcie się narazie bo ja dopiero planuję pod koniec sierpnia,lata chcę spędzić z wnukami :najlepszego3:

Super babcia 
10 lipca 2021 14:17 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzięks Magmab, choć to nie ja rodziłam :) Ja już tylko mogę po pryskanych borówkach stworzyć coś mało eleganckiego, o ile dałabym sobie taki towar wcisnąć :hihi:

Oj tam oj tam nie umniejszaj zasług - żeby ktos Cie zrobił babcià trzeba było też czlowieczka urodzić - więc jeszcze raz Gratuluje ???
10 lipca 2021 15:49 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dziękuję w imieniu Michałka i szczęśliwych, choć zmęczonych rodziców. Synowi do tej pory się ręce trzęsą :lol2:

Mój  syn też  Michałek....
10 lipca 2021 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Witam wszystkich z opiekunkowa:kwiatek dla ciebie:Znowu dawno mnie tu nie było gdyż zrobiłam sobie długi urlop od sierpnia zeszłego roku. Miałam wiele spraw do załatwienia.:tak: Niektóre osoby na pewno mnie pamiętają,:-) Jestem jeszcze w domku ale już pomału myślę o wyjezdzie:-) Trochę mi głupio i wstyd bo nic nie pisałam ale podczytywałam zza krzaczorów.Nigdy nie należałam do innych forów, to wg mnie jest najlepsze.Myślę że od teraz będę więcej aktywna.Wszystkim życzę spokojnego dnia:hejka:

Nincia, też Cię pamiętam. Fajnie, że wpadłaś. 
10 lipca 2021 22:45 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Mój  syn też  Michałek....:-)

To piękne imię i takie normalne :)
10 lipca 2021 22:46 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Tina gratulacje z wnuka :-)i witaj w klubie babć :najlepszego2:

Dzięki :) I jako babcia świeżynka pewnie rady będę nie raz potrzebować :)
10 lipca 2021 22:47 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Oj tam oj tam nie umniejszaj zasług - żeby ktos Cie zrobił babcià trzeba było też czlowieczka urodzić - więc jeszcze raz Gratuluje ???

Dzięki :) Teraz czuję się tak bosko, że chyba założę własny kościół i będę różańce z makaronu rozdawać :) Ale póki co , w krzyżu cierpienie 
11 lipca 2021 06:16 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzięki :) Teraz czuję się tak bosko, że chyba założę własny kościół i będę różańce z makaronu rozdawać :) Ale póki co , w krzyżu cierpienie :na wozku3::laska1:

Tinus,ja mam pięcioro wnucząt więc jak coś,to do mnie jak w dym ?☘️
11 lipca 2021 06:19 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie.Wczoraj to chyba oberwanie chmury było,a dzisiaj spokój,ptaszki swiergolą,tylko słoneczka niet.Zabieram się za kawę,bo jakas niedodzialana jestem.No,to do popisania później ?????