Powitajki przy kawie 66

26 lipca 2021 08:34 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia oraz powodzenia w całym rozpoczętym dzisiaj nowym tygodniu 
Ja po prawie 19 godzinach jazdy dotarłam w sobotę szczęśliwie do domu 
Co zwiedziłam to moje 
Np.w Oławie pięknie jest ,w Bolesławcu też 
Ogólnie rzecz biorąc piękna nasza Polska cała 
Teraz urlopuję całą parą albo gębą jak to się potocznie mówi 
26 lipca 2021 08:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry zaczynamy kolejny dzień i tydzień. Miłego dzionka życzę wszystkim 
26 lipca 2021 12:51 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym tygodniuostatnie dni pracy...spokojnie do przodu.Miłego popołudnia
26 lipca 2021 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim spokojnej,bezstresowej niedzieli.:kwiatek dla ciebie:Coraz mniej nas tutaj-najpierw zniknęła Maluda,potem Tina.:bezradny:Luke i Kika na urlopie.Trochę z nas siedzi w krzakach- nie komentuję,bo czasami też lubię sobie w nich posiedzieć.:bezradny:Tak czy inaczej dla mnie- przedostatnia niedziela.:radosc:

Ewita, pogoda nawet dopisuje-przepisowe a nawet dodatkowe wychodne mam, to i się przed komputerem nie siedzi.Z moimi pedepciami można gorąco podyskutować, to i czas leci piorunem. Juz ponad miesiąc jak tu jestem, a zostaję do połowy pażdziernika, bo zmiennik wraca-szczęsliwie mu się prywatne sprawy układają. On został tu 4 miechy jak się pandemia zaczęła, to się zrewanżuję. Tym chętniej do domu bryknę, tylko co ja z tą kasą zrobię  Cieszę się razem z Tobą, że już niedługo do domku jedziesz, a Ty ciesz się ze mną, bo za 3 tyg przyjeżdża do mnie mąż i zostanie 10 dni. Szef wrócił wczoraj z urlopu i za moje męczarnie tu, gdy go nie było 3 dni na jakiś wypad zaoferował. To pojedziemy gdzieś z mężusiem -najprawdopodobniej do kantonu Wallis pooglądać  między innymi Mont Blanc, ale to wszystko jeszcze do obgadania. Zobaczymy. Gdzieś się zaszyjemy na pewno  
Natomiast Foremkom i Foremku, życzę wielu pogodnych chwil, czy to w domu, czy na urlopie i uśmiechu na twarzy. Takiego od ucha do ucha :)
26 lipca 2021 19:17 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam serdecznie :-) Dusia , to też  moja ostatnia  niedziela  w domu...Czekamy na dzieci, żłobek  zamknięty  ..wnusia będzie  pod naszą  opieką bo rodzice  będę pracować online...Spokojnej niedzieli  dla wszystkich życzę :-) A urlopowiczom cudownej pogody:moje_wakacje:

Jak ja bym chciała juz mojego wnusia przytulić...
26 lipca 2021 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam po długiej nieobecności. Trochę się działo, seniorka w szpitalu a ja zjechałam. Szukam na razie ofert, ale chcę też odpocząć w domku. Pozdrawiam serdecznie Opiekunowo i życzę miłego poniedzialku:oklaski:

Maluda-Ty się za bardzo przejmujesz. Na chłodno wszystko przeanalizuj jak odetchniesz w domku, a znajdziesz coś przyzwoitego. To tylko praca. Ogólnie rzecz biorąc robimy to do czego się zobowiązałyśmy i jako zleceniodawcom czy pracownikom należą nam się przynajmniej prawa człowieka. Sorry za ironię, ale nigdy nie uważałam prawa do odpoczynku, adekwatnego wynagrodzenia za pracę, czy terminową wypłate za coś ekstra. Piszę tak ,bo widzę , że firmy tak się reklamują, jakby łaskę robiły, że zapłacą na czas.Z czasem wolnym to samo.
27 lipca 2021 06:53 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego wtorku.Ostatni wtorek.
27 lipca 2021 07:54 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kawa już pachnie, nowy dzień czas rozpocząć. Wszystkim życzę przyjemnego, bezstresowego wtorku 
27 lipca 2021 08:31 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Kawa już zaparzoną.  O 5 rano przeszła burza i teraz jest czym oddychać. Dziś zajrzę do szafy i zacznę kompletował garderobę na wyjazd. Dzieci mojego już wyjechały. Jutro moje szczęście jedzie a w czwartek córka do miasta wyrusza. Koniec urlopu każdy w rozjazdach. Wam życzę spokojnego i bezstresowego dnia  
27 lipca 2021 08:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry we wtorekw nocy popadało ,więc poprawiło sie troszkę w powietrzu.wypita,do 10-tej jeszcze luz.Miłego dnia
27 lipca 2021 11:42 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Jestem w domciu już tydzień i dobrze mi tu. Najlepiej na świecie  własne łóżeczko, swobodny czas, brak obowiązków .... cud, miód i malina. Byczę się powoli i z rozkoszą a was serdecznie pozdrawiam i życzę miłych pdp i ich rodzin. Zwłaszcza rodzin 
 
Miłych dni wam życzę, bo wiecie sami jak to w domciu jest. Nie wiem kiedy znowu was pozdrowię 
27 lipca 2021 15:22 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Wszystko się kręci, jedni w pracy, drudzy się urlopują...
Nie narzekam tu na drożyznę, dwa razy na rybę nad morzem mogę pozwolić sobie... Zestaw z dorszem przeważnie wszędzie 30 zł, przy rodzinie wychodzi to 120 zł. Ale... Pracuję po to, żeby z życia coś mieć i nie liczyć kurczowo każdego euraska...  Niemniej... dzięki internetowi, zwłaszcza stronce maps.google.pl oszczędzam, planując miejsca dobrych i tanich posiłków. Sprawdza się to w 100%. Dlatego i ta "dwukrotnie" pałaszowania ryba nad Bałtykiem nie jest dla nas jakimś większym wydatkiem. Chociaż, nie ukrywam, ceny trochę skoczyły do góry.
Pandemia, lockdown, robią swoje.
Budżet wakacyjny nie zostanie  przekroczony  
Życzę Wam miłego popołudnia, wieczoru i nocy 
27 lipca 2021 16:38 / 5 osobom podoba się ten post
Cześć .Witam wszystkich serdecznie 
27 lipca 2021 16:45 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Cześć .Witam wszystkich serdecznie :-)

kiedy wracasz za tę stronę Odry? Bo tęskno :( i odliczajki leżą ?????
27 lipca 2021 18:00 / 1 osobie podoba się ten post
Mam coś dla opiekunek, którym dokucza samotność i więdną bez silnego ramienia :)
Skopiowane z fejsa-może akurat, do odważnych świat należy , a firma pewna :)
 
Szukamy doświadczonej opiekunki, która będzie pracować w parze z opiekunem, od 31.07.21 do 31.10.21
Opieka potrzebuje Pana z guzem mózgu i ze średnią demencją.
Jest mobilny i samodzielny, ale potrzebuje wsparcia w / z łóżka.
Mieszka sam i mieszka w rodzinnym domu z ogrodem we wsi.
Gdzie: CH - Kanton GR
Płace: do NAV dla gospodarstwa domowego
Koszty transportu pokrywa rodzina do 300.- CHF za wjazd i wyjazd razem.
Więcej informacji po skontaktowaniu się mailowo lub telefonicznie + 41 61 511 86 66
Proszę wysłać CV ze zdjęciem na adres: (usunięto ze względów bezpieczeństwa) email filtr forumowy skasował -jobsmałpafaire-betreuung,ch
 
No to bez ociągania się proszę :) Kanton Graubunden pięknie i romantycznie, serce Szwajcarii, tuz pod Alpami :)
I dobry wieczór "/>