Powitajki przy kawie 66

24 lipca 2021 07:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dzionka, dużo słońca i radości w sercach
24 lipca 2021 09:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry......pogodowo przyjrmnie...czasowo super...ostatni tydzień w pracychociaż praca miła do domu się chce wracać.Miłego dnia
25 lipca 2021 06:55 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej niedzieli.Coraz mniej nas tutaj-najpierw zniknęła Maluda,potem Tina.Luke i Kika na urlopie.Trochę z nas siedzi w krzakach- nie komentuję,bo czasami też lubię sobie w nich posiedzieć.Tak czy inaczej dla mnie- przedostatnia niedziela.
25 lipca 2021 07:50 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ? wraz z porankiem i burze nocne się skończyłý. Wszystkim w pracy życzę szybkiej niedzieli i pogody ????
25 lipca 2021 07:55 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej, przyjemnej niedzieli życzę 
25 lipca 2021 08:04 / 7 osobom podoba się ten post
Witam Was przy porannej kawce. Ostatnia niedziela ale w domu dla mnie. Ten tydzień napięty będę mieć by dopiąć ostatnie sprawy przed wyjazdem. Dziś jeszcze impreza imieninowa Anny i Krzysztofa. Wam życzę spokojneho dnia i super pogody . 
25 lipca 2021 08:45 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry w niedziele przedpołudnie
25 lipca 2021 08:49 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim spokojnej,bezstresowej niedzieli.:kwiatek dla ciebie:Coraz mniej nas tutaj-najpierw zniknęła Maluda,potem Tina.:bezradny:Luke i Kika na urlopie.Trochę z nas siedzi w krzakach- nie komentuję,bo czasami też lubię sobie w nich posiedzieć.:bezradny:Tak czy inaczej dla mnie- przedostatnia niedziela.:radosc:

idziemy ramię w ramię....za tydzień będe na walizce czekać do wieczora na sindbada
25 lipca 2021 09:44 / 4 osobom podoba się ten post
Agnesssa

:radosc1:idziemy ramię w ramię....za tydzień będe na walizce czekać do wieczora na sindbada

Ja też będę za tydzień czekać-do popołudnia albo wieczora,tylko na busa.
25 lipca 2021 10:21 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie  Dusia , to też  moja ostatnia  niedziela  w domu...Czekamy na dzieci, żłobek  zamknięty  ..wnusia będzie  pod naszą  opieką bo rodzice  będę pracować online...Spokojnej niedzieli  dla wszystkich życzę  A urlopowiczom cudownej pogody
25 lipca 2021 20:03 / 9 osobom podoba się ten post

 
Serdecznie pozdrawiam z Darłówka
25 lipca 2021 21:29 / 11 osobom podoba się ten post

 
A to fotka z Dusią w Nałęczowie w ubiegłym tygodniu 
26 lipca 2021 06:27 / 9 osobom podoba się ten post
Witam po długiej nieobecności. Trochę się działo, seniorka w szpitalu a ja zjechałam. Szukam na razie ofert, ale chcę też odpocząć w domku. Pozdrawiam serdecznie Opiekunowo i życzę miłego poniedzialku
26 lipca 2021 06:50 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego poniedziałku.Zaczynam 7,ostatni,niepełny tydzień turnusu.Ostatni poniedziałek.
26 lipca 2021 07:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ?? to kolejny tydzień przed nami i trzymam kciuki by tak szybko minął jak ten ostatni. Dziś bez upału, troche zajęć po weekendzie więc zleci ????