Powitajki przy kawie 66

21 lipca 2021 19:03 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie zakończyłeś tego planu urlopowego optymistycznym akcentem :smiech3:
Moja mama mówiła ,že każdy dobry katolik powinien być chociaż raz na Jasnej Górze i Watykanie :swiety:
Miłego wypoczynku :-)

Kikusia, ostatnio jakoś tak żyję... Nie wiadomo, ile dni życia, ile lat, jest nam dane... Póki co, czuję się dobrze 
21 lipca 2021 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Kikusia, ostatnio jakoś tak żyję... Nie wiadomo, ile dni życia, ile lat, jest nam dane... Póki co, czuję się dobrze :oklaski::smiech3:

I to jest najważniejsze 
22 lipca 2021 07:07 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego czwartku.U mnie pochmurno,ale kawa  na balkonie zaliczona.Przedostatni czwartek.
22 lipca 2021 08:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w czwartkowy dzieńPogoda  zmienna,troche słońca i deszczu.Pdp jeszcze w łóżku,więc można wpić.Miłego dnia
22 lipca 2021 08:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia wszystkim życzę 
22 lipca 2021 09:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Dzisiaj wykonuję ostatnie ,zabiegi kosmetyczne "
Jaki błogi spokój mnie ogarnął i luzik ,kolejne zlecenie odbębniłam 
Nie wiem które to już z kolei ale chyba 30-te któreś .Kiedyś liczyłam ,ale straciłam już rachybę czasu 
Miłego i spokojnego dnia wszystkim życzę 
22 lipca 2021 11:22 / 5 osobom podoba się ten post
Ja juz na pokładzie Oetkera ?
Terminu nie mam to jak mam odliczać,  moze kwartałami ??  w sumie czas mi leci porami roku to by sie zgadzało .
 
Dobra , bywajcie ? 
22 lipca 2021 13:36 / 3 osobom podoba się ten post
Terminu proszem nie odliczać, tylko przeliczyc życiową drogę swą  i sprawdzic , co tam wibruje zwykle czy niezwykle, gdyż poszukiwani są" W celu obsadzenia pilotażu i nawigacji osoby o drobniejszej posturze, podzielnej uwadze ,manualnie sprawnie i o sporych zdolnosciach do koncentracji 
Poza tym do luku bagażowego tudzież ładowni osobnicy o stosownych gabarytach i   fizjognomii Frankensteina i Mary Shelley. W celu wiadomym. Silni są . 
Oraz chętne anioły z pomocnikami,  do prezentowania za statkiem baneru reklamowego "Witajcie koffani "
Pocztą przyszło  
A ja lecę na kort potrenować przed rozmową kwalifikacyjną :) Zobaczymy gdzie mnie wsadzi i w jakie rozgrywki życie to :)
Spokojnego dnia :)
 
22 lipca 2021 23:13 / 3 osobom podoba się ten post
Echoo   
 

 
 
23 lipca 2021 06:58 / 4 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego piątku.Kawa na balkonie zaliczona-słonecznie ale chłodno.Pomino tego,że zlecenie lekkie i spokojne odczuwam już zmęczenie i marzę o swoim domku!!!Przedostatni piątek.
23 lipca 2021 08:40 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dziś piątek, a więc zaczynamy kolejny letni weekend 
23 lipca 2021 09:03 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w piątek w wekendy początekSłońce na niebie,może do lasu popołudniu Miłego dnia wszystkim 
23 lipca 2021 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
Witam Was serdecznie 
Życzę Wam miłego południa 
23 lipca 2021 17:07 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam Was serdecznie :kwiatek dla ciebie1:
Życzę Wam miłego południa :pije kawe::buziaczki:

Nie ma chętnego do odliczania
Może Ty byś dał radę ?
24 lipca 2021 06:52 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej soboty.Przedostatnia sobota.