Powitajki przy kawie 66

11 lipca 2021 10:36 / 4 osobom podoba się ten post
Wie ktoś gdzie Clio i Iwonia się podziewają ??
Hallo kochane może jak czytacie to odezwijcie się do mnie 
11 lipca 2021 16:12 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Tinus,ja mam pięcioro wnucząt więc jak coś,to do mnie jak w dym ?☘️

Ok, załatwione. Pięcioro wnucząt...nie cackasz się 
11 lipca 2021 16:27 / 4 osobom podoba się ten post
Co robicie w gnuśną niedzielę? Bo ja np. żeby nie spartaczyć szteli, gotuję obiad z pogardą 
Można też założyć grupę dyskusyjną "Seks w wielkim mieście polish version". To nic , że wersja okrojona, bo bez luksusów, drogich butów i ekskluzywnych klubów i w ogóle bez seksu, ale przecież można skonsumować szybkie i tanie "śpagetti "  z mikrofali. Jest tak szybkie że wystarczy je podgrzewać 3 min i juz tryska...sosem :) , albo pójść na loda-może dwa jak się czasem trafi :) Całkiem efektywnie na takich szaleństwach można niedzielę przebimbać :) No to aby do wieczora a potem do rana :)
12 lipca 2021 05:56 / 6 osobom podoba się ten post
Witam pięknie poniedzialkowo z bananem na twarzy,bo Włosi wygrali Euro ?.Nie jestem fanką futbolu,ale kibicowałam Italii.Ranek przywitał mnie słoneczkiem i ma być coraz cieplej.Wszystkim życzę spokojnego, szybkiego dnia i całego tygodnia.
12 lipca 2021 06:06 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Udanego poniedziałku i powodzenia w całym nowym tygodniu 
Ja odwracam się na drugi boczek i špię dalej 
12 lipca 2021 06:47 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego poniedziałku.Zaczynam 5 tydzień turnusu.Za 3 tygodnie o tej porze powinnam być w okolicach swojego domu.
12 lipca 2021 07:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry rozpoczynamy kolejny piękny dzień wszystkim miłego, bezstresowego poniedziałku 
12 lipca 2021 07:23 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam pięknie poniedzialkowo z bananem na twarzy,bo Włosi wygrali Euro ?.Nie jestem fanką futbolu,ale kibicowałam Italii.Ranek przywitał mnie słoneczkiem i ma być coraz cieplej.Wszystkim życzę spokojnego, szybkiego dnia i całego tygodnia.

I ja nie jestem jakąś zagorzałą fanką futbolu, pewnie ma na to wpływ , że jestem zniechęcona grą naszej reprezentacji, ale lubię oglądać rozgrywki mistrzów, bo jest na co popatrzeć. Na tym poziomie już się sprawdza powiedzenie - "niech wygra lepszy", gdzie nie ma takich wspomagaczy jak intrygi. Rywalizacja jest zdrowa ,  sędziowie byli obiektywni , a Italia i Anglia zawsze prezentowały grę na wysokim poziomie. Mam nadzieję , oby nie płonną, że nasi się w końcu ogarną i zrozumieją , że aby dojść do takiego poziomu potrzebna jest praca nad sobą  , a nie chwilowe zrywy poparte przedstawieniem. Fuszerka i brak umiejętności wychodzą prędzej czy później i odnośnie gry , możemy sobie tylko pogadać. Taka prawda 
U mnie też słoneczko, czekam na Spitex bez obaw, bo w dzień powszedni przychodzi stara ,doświadczona gwardia i wszystko idzie jak trzeba. W weekendy róznie bywa. Często po przyjściu z wolnego znajduję windle w kuchennym koszu, gdyż jakaś gapowata, bądź leniwa Spitexówa,  nie raczyła zauważyć tego własciwego, mimo, że stoi jak byk i jest naklejona etykieta od czego ten kosz jest. Szybciej się o niego potknie i przewróci, niż zrobi to co trzeba  To są takie efemerydy, co są przerzucane ze Spitexu do Spitexu i zatrudniane wtedy gdy stali pracownicy mają urlop, czy wolny weekend. Inna liga, jak w piłce nożnej. Poćwiczą, to może nauczą się trafiać windlem do kosza 
I ja dobrego, spokojnego dnia życzę .
 
12 lipca 2021 07:29 / 3 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego poniedziałku.:kwiatek dla ciebie:Zaczynam 5 tydzień turnusu.:oklaski:Za 3 tygodnie o tej porze powinnam być w okolicach swojego domu.:radosc1:

A czemu nie prosto do domu? Remontują coś u Ciebie?  
Śmieję się, ale nie wiadomo jak to ze mną będzie, mimo, że wracam o miesiąc później. Z dużego strychu robią chłopy kolejne piętro, aby była fest hawira na rodzinne zjazdy. Odgrażali się już wcześniej , nie wierzyłam :) Przezyję, tym bardziej, że mnie tam teraz nie ma. Chcę tylko mieć fotel podwieszany u sufitu :).
12 lipca 2021 08:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym tygodniuwekend przeleciał spokojnie.Pdp jeszcze w łóżku,więc luzik do 10-tej Popołudniu spacerek .Miłego dnia
12 lipca 2021 09:51 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie już z kraju rodzinnego
 
Byłem już, drugi raz, o 7.20 w domu. I to pomimo 40-minutowego oczekiwania pod Dreznem na jedną osobę z innego busa. Więc super podróż.
 
O 5ej dzwonił do mnie zmiennik... Babcia się obudziła o 0.30 i tak cały czas krzyczala Doszliśmy do wniosku,, że kawa o 17 z kofeiną dla babci mogła sprawić taki stan. Powiedziałem koledze... dzwoń do agencji i tyle, za 2-3 dni jakby sytuacja się nie poprawiła. Bo ostatni tydzień u mnie był spokojny w nocy. Może i też czuję,, że jest nowy człowiek, a Maksa już nie ma...
Ale durny ten syn. Kto widział aplikować babci kawę o tej porze... A zmiennik... Nie będę obgadywać, a reszty można się domyśleć.
Wszystkiego dobrego i miłego Wam życzę 
13 lipca 2021 05:51 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek  
13 lipca 2021 06:48 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego wtorku.Jakoś tak się zachmurzyło u mnie,chyba będzie padać.Kolejny powód aby nie iść na rower-albo za gorąco albo pada albo moze padać!!!
13 lipca 2021 07:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Urlopu c. d.  Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
13 lipca 2021 07:59 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę wszystkim pracującym i tym,co na urlopie, również