Powitajki przy kawie 66

14 lipca 2021 15:17 / 3 osobom podoba się ten post
Heloł! Jest tu ktoo???
 
Betusia się pakuję,bo jutro już podróżuje.
Będzie kto pod kodem 30926?
14 lipca 2021 16:38 / 3 osobom podoba się ten post
beatrix

Heloł! Jest tu ktoo???
 
Betusia się pakuję,bo jutro już podróżuje.
Będzie kto pod kodem 30926?:-)

Nie krzycz tak głošno bo bębenki w uszach mi pękną ,choć ja przygłucha jestem to zerwałam się na równe nogi słysząc Twoje nawoływanie i przybiegłam ,a raczej zbiegłam po schodach i jestem 
 
Daleko będę miała do Ciebie ale može ktoś się znajdzie po blisku .Jest tu temat szukam koležanki ,to zaraz coś tam skrobnę i možesz tam zamiešcić anons??
 
Može chcesz się dopisać do odliczajek ??
15 lipca 2021 06:18 / 8 osobom podoba się ten post
 Witam serdecznie czwartkowo po wczorajszym oberwaniu chmury.Dzisiaj już spokojnie,kawa wypita, prasówka zaliczona i ciśnienie mi podskoczyło po wysłuchaniu wiadomości z Polski.Nic to,jestem tu i teraz,poprawiam koronę i do przodu.
15 lipca 2021 06:56 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego czwartku.
15 lipca 2021 07:08 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę spokojnego dnia 
U mnie wczoraj z wieczora przestało padać i nawet się wypogodziło 
Dzisiaj spokojnie mogę pomaszerować na zakupy ale chyba dopiero po obiedzie pójdę .Powoli dokupuje rzeczy ,które moi sobie zamówili tym razem .Cały czas myślę o butach ,które mi w oko wpadły ale ceny obniżyć nie chcą 
Poczekam jeszcze do następnego tygodnia ,a jak nie to pewnie kupię za tyle ile jest ustalone .
 
15 lipca 2021 08:01 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry...kolejny dzien powitanyDziś więc czas zajętyPopadało,odświeżyło powietrze i słońce zawitało.Miłego dnia
15 lipca 2021 08:17 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry choć ? to juz trzeci dzień :(  kawusia w trakcie i aby do przodu ?
15 lipca 2021 08:32 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę 
15 lipca 2021 09:38 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dzień za dniem  leci..jeszcze dwa tygodnie  I dołączę  do  pracusiów  Pogoda prawdziwie  letnia, cieszę się domem i drobnymi  rzeczami..Pozdrawiam  i życzę miłego dnia 
16 lipca 2021 05:40 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek piatkowo,dni zap...aja jak szalone, przynajmniej na razie.Kawa już pachnie,za oknem szarawo ale na szczęście nie pada.Trzeba jeszcze przejrzeć prasówkę i weekend uważam za otwarty.
16 lipca 2021 05:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Ja znów na drugi boczek się obracam.i može tak na jedno oko jeszcze przysnę 
Nie mam potrzeby wstawania tak wczešnie na tym zleceniu .
Udanego dnia 
16 lipca 2021 06:54 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego piątku.Szaro i pochmurno za oknem.Nie przemęczajcie się!!!
16 lipca 2021 07:16 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry :chaplin:
Ja znów na drugi boczek się obracam.i može tak na jedno oko jeszcze przysnę :oczko:
Nie mam potrzeby wstawania tak wczešnie na tym zleceniu .
Udanego dnia :buziaki2:

Ale Ci dobrze. Ja to jakoś ostatnio długo spać nie moge i strasznie wcześnie się budzę, w sumie wszyscy zawsze śpią, jak ja już jestem na nogach. 
16 lipca 2021 07:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien Dobry ? kolejny dzień zapowiada się szaro-buro byle tylko nie padało i można było iść na spacer ... spokojnego piątku 
16 lipca 2021 08:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam wszystkich serdecznie razem z początkiem weekendu