Powitajki przy kawie 66

15 września 2021 11:19 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo u mnie też deszczyk , 
Damessa 
15 września 2021 13:45 / 7 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo u mnie tez deszczyk 
15 września 2021 14:44 / 6 osobom podoba się ten post
U mnie nadal pada więc że spacerku nici a tak się cieszyłam bo rodzina dała mi rower,stary trochę pordzewiały ale jezdzi
15 września 2021 14:51 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

U mnie nadal pada:pada_deszcz: więc że spacerku nici a tak się cieszyłam bo rodzina dała mi rower,stary trochę pordzewiały ale jezdzi:jazda na rowerze1:

Oj, oj.. Tylko uważaj... Ja jestem 6 dni po upadku, na szczęście funkcjonuję i rzepka mi nie pękła 
 
P. S. Pochwalę się, co to jest Kniescheibe  Naumiałem się, to właśnie rzepka... 
15 września 2021 15:30 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

U mnie nadal pada:pada_deszcz: więc że spacerku nici a tak się cieszyłam bo rodzina dała mi rower,stary trochę pordzewiały ale jezdzi:jazda na rowerze1:

U mnie też z małymi przerwami cały dzień . Do sklepu zdążyłam przed deszczem i uzupełniłam zapasy. 
16 września 2021 06:18 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem  mimo to życzę Wam spokojnego i dobrego dnia. 
16 września 2021 06:47 / 6 osobom podoba się ten post
Całą noc lało ja na poddaszu po oknach deszcz wali jak tu spać ??Dzień dobry .Niewyspana się kłania ☺️
16 września 2021 07:13 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego czwartku.U mnie jeszcze nie pada,ale dopiero zaczyna się dzień.Bedzie co ma być.Miejsce spokojne,wszystko chodzi jak w zegarku.Bezstresowo.
16 września 2021 07:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 

Słońce leniwie wschodzi, w nocy nie padało, spokojna noc. Ale w powietrzu czuć jesień. 
Kolejny dzionek przed nami. Oby szczęśliwie go przeżyć.
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia 
16 września 2021 07:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie też pochmurno i już trochę pokropilo ale od południa ma być bez opadów, myślę że w przerwie spacer bez parasola wszystkim spokojnego dnia życzę 
16 września 2021 08:20 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie narazie nie pada ale jest pochmurnie,zapowiada się deszcz  i jest tylko 13 stopni brry.Miłego i na przekór pogodnego dnia życzę
16 września 2021 08:23 / 3 osobom podoba się ten post
Zapomniałam napisać że też nie dobrze spałam dziś, a teraz zaczyna boleć głowa chyba nie obędzie się bez tabletki
16 września 2021 08:42 / 4 osobom podoba się ten post
Witam przy porannej 
Nie padało, a kafle na balkonie mokre od wilgoci czy tam opadlej mgły. Jesień dużymi krokami się zbliża. Szkoda lata, ale przecież każda pora roku jest piękna, trzeba tylko to dostrzec. Coś u mnie melancholie nisko latają, myślę o mojej Pdp w Heimie  i o...Damessie, jak jej pewnie trudno jest patrzeć na gasnącą seniorkę z którą "tak niedawno żeśmy się poznały ". Chyba przez tę szarość która na niebie się rozciąga, takie myśli mnie naszły. Ale smutki precz, zaraz zrobi się błękitnie i pogodnie i takiego też, pogodnego, spokojnego dnia Wam życzę.
16 września 2021 09:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo słońce ⛅ nieśmiało wygląda zza chmur. Może dzisiaj ominie nas 
16 września 2021 09:50 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam przy porannej :pije kawe:
Nie padało, a kafle na balkonie mokre od wilgoci czy tam opadlej mgły. Jesień dużymi krokami się zbliża. Szkoda lata, ale przecież każda pora roku jest piękna, trzeba tylko to dostrzec. Coś u mnie melancholie nisko latają, myślę o mojej Pdp w Heimie  i o...Damessie, jak jej pewnie trudno jest patrzeć na gasnącą seniorkę z którą "tak niedawno żeśmy się poznały ". Chyba przez tę szarość która na niebie się rozciąga, takie myśli mnie naszły. Ale smutki precz, zaraz zrobi się błękitnie i pogodnie i takiego też, pogodnego, spokojnego dnia Wam życzę.:angel3:

Ciężko  patrzeć..naprawdę Witam Opiekunkowo...Zaraz przyjdzie  Spitex  to ja wychodzę  zmęczyć  nogi...Spokojnego  dnia kochani.P.s.Tiny nie ma  a ja potrzebuje namiary  na busa ....