Powitajki przy kawie 66

16 września 2021 09:53 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

:aniolki:Ciężko  patrzeć..naprawdę :-(Witam Opiekunkowo...Zaraz przyjdzie  Spitex  to ja wychodzę  zmęczyć  nogi...Spokojnego  dnia kochani.P.s.Tiny nie ma  a ja potrzebuje namiary  na busa ....:modlitwa:

Trzymaj się Damessa 
Dam znać Tinie przez maila że potrzebujesz tych namiarów. 
Może się pokaże na chwilę 
16 września 2021 09:54 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Trzymaj się Damessa :przytula:
Dam znać Tinie przez maila że potrzebujesz tych namiarów. 
Może się pokaże na chwilę 

Było by super 
16 września 2021 10:50 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Było by super :-)

Damessa-ta firma na Szwajcarię masowo nie jeździ tak jak do Niemiec busami. Trzeba się wcześniej umawiać. Jeżdzi suvem audi quatrro. Ja płacilam 200 CHF za przejazd. Podaję linka do ich strony internetowej-dzwon , umawiaj się, może akurat im będzie pasować 
https://avangardateam.pl/przewoz-osob/
 
16 września 2021 10:52
Gusia29

Trzymaj się Damessa :przytula:
Dam znać Tinie przez maila że potrzebujesz tych namiarów. 
Może się pokaże na chwilę 

Wysylalaś coś?-bo w odebranych nie mam. Sprawdze w spamie, może tam wylądowało. 
16 września 2021 10:57 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Damessa-ta firma na Szwajcarię masowo nie jeździ tak jak do Niemiec busami. Trzeba się wcześniej umawiać. Jeżdzi suvem audi quatrro. Ja płacilam 200 CHF za przejazd. Podaję linka do ich strony internetowej-dzwon , umawiaj się, może akurat im będzie pasować 
https://avangardateam.pl/przewoz-osob/
 

Dzięki Tina 
16 września 2021 10:59 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki Tina :serce:

Jest , znalazłam- pod  BingoSpaMegaWyprzedaż  sie ulokowało :)
Nie ma za co:) Myślę, że Damessa się dogada :)
16 września 2021 11:00 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wysylalaś coś?-bo w odebranych nie mam. Sprawdze w spamie, może tam wylądowało. 

Wysłałam na maila. Tytuł-Prośba Damessy. Myślałam że tak szybko zareagowałaś, nawet zdążyłam Ci podziękować, a Ty po prostu zza krzaczorów luknęłaś 
Najważniejsze że coś podpowiedziałaś 
16 września 2021 11:03 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest , znalazłam- pod  BingoSpaMegaWyprzedaż  sie ulokowało :)
Nie ma za co:) Myślę, że Damessa się dogada :)

No to mnie ulokowało-BingoSpa ?
Ale czemu wyprzedaż? Czyżby kończył się mój termin przydatności 
16 września 2021 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Wysłałam na maila. Tytuł-Prośba Damessy. Myślałam że tak szybko zareagowałaś, nawet zdążyłam Ci podziękować, a Ty po prostu zza krzaczorów luknęłaś :lol1:
Najważniejsze że coś podpowiedziałaś :-)

Nie-czytają nas. Forum jest jeszcze dobrze wypozycjonowane. Koleżanka dała mi znac na teflon :) 
16 września 2021 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No to mnie ulokowało-BingoSpa ?
Ale czemu wyprzedaż? Czyżby kończył się mój termin przydatności :lol1:

Nie wiem-nie trzepię spamu  A Bingo Spa mi tam też wskoczył jak szukałam pensjonatów na Mazurach na wczasy :) Po ciastkach reklamy wskakują. Tak, że jak komuś przychodza meile z propozycjami powiększenia czegoś, to wiadomo gdzie sam łazi po internetach 
16 września 2021 11:18 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nie wiem-nie trzepię spamu :-) A Bingo Spa mi tam też wskoczył jak szukałam pensjonatów na Mazurach na wczasy :) Po ciastkach reklamy wskakują. Tak, że jak komuś przychodza meile z propozycjami powiększenia czegoś, to wiadomo gdzie sam łazi po internetach :lol2:

Wiem coś o tym 
Szukałam czegoś na babski wyjazd weekendowy, to teraz kiedy tylko otworzę telefon, wyskakuje mi cała lista super hoteli. Niestety, takich od 600zł doba na osobę 
Za taką cenę to mogę sobie full wypas zorganizować, gdzie słońce każdego dnia ?
16 września 2021 11:20 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Damessa-ta firma na Szwajcarię masowo nie jeździ tak jak do Niemiec busami. Trzeba się wcześniej umawiać. Jeżdzi suvem audi quatrro. Ja płacilam 200 CHF za przejazd. Podaję linka do ich strony internetowej-dzwon , umawiaj się, może akurat im będzie pasować 
https://avangardateam.pl/przewoz-osob/
 

Dziękuję 
16 września 2021 11:24 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wysłałam na maila. Tytuł-Prośba Damessy. Myślałam że tak szybko zareagowałaś, nawet zdążyłam Ci podziękować, a Ty po prostu zza krzaczorów luknęłaś :lol1:
Najważniejsze że coś podpowiedziałaś :-)

16 września 2021 13:52 / 6 osobom podoba się ten post
witam w czwattkowy pochmurny ale ciepły dzień milego popołudnia
16 września 2021 14:06 / 5 osobom podoba się ten post
dzien dobry jaka u was pogoda/?