Powitajki przy kawie 66

16 września 2021 15:07 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie w kratkę...dosłownie. Deszcz i sloneczko  zamiennie ale ciepło  bo 24 st.
16 września 2021 15:10 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Damessa-ta firma na Szwajcarię masowo nie jeździ tak jak do Niemiec busami. Trzeba się wcześniej umawiać. Jeżdzi suvem audi quatrro. Ja płacilam 200 CHF za przejazd. Podaję linka do ich strony internetowej-dzwon , umawiaj się, może akurat im będzie pasować 
https://avangardateam.pl/przewoz-osob/
 

Jestem po wstępnych  rozmowach...może  klapnieNa pytanie skąd  mam namiary na nich....sam sobie odpiwiedział...od Pani K.???Pozdrawiam  serdecznie.
16 września 2021 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
Bozenaopieka

dzien dobry jaka u was pogoda/?

Niestety, niebo nie pojaśniało, bardziej poszarzało i cały czas pada, czasem siąpi, casem leje 
16 września 2021 15:58 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Jestem po wstępnych  rozmowach...może  klapnie:-)Na pytanie skąd  mam namiary na nich....sam sobie odpiwiedział...od Pani K.???:smiech3:Pozdrawiam  serdecznie.

Aj Damessa :) Trzeba było zaprzeczyć i  powiedziec, że w necie znalazłas, a tak to będę go musiała -wprawdzie z ciężkim sercem  , ale skasować za reklamę :)
Tak na poważnie, to powiedział, że postara się Ciebie zabrać. Będziesz zadowolona, bo przykłada wagę do jakości-ja jadąc z nim do Szwajcarii, praktycznie nie odczułam tej drogi. Pełna profeska i elegancki, kulturalny młody mężczyzna . Nie szarżuje na drodze, jazda spokojna i na siku się zatrzyma, kiedy sobie zażyczysz :)
16 września 2021 16:43 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Aj Damessa :) Trzeba było zaprzeczyć i  powiedziec, że w necie znalazłas, a tak to będę go musiała -wprawdzie z ciężkim sercem :serce: , ale skasować za reklamę :)
Tak na poważnie, to powiedział, że postara się Ciebie zabrać. Będziesz zadowolona, bo przykłada wagę do jakości-ja jadąc z nim do Szwajcarii, praktycznie nie odczułam tej drogi. Pełna profeska i elegancki, kulturalny młody mężczyzna . Nie szarżuje na drodze, jazda spokojna i na siku się zatrzyma, kiedy sobie zażyczysz :)

16 września 2021 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Jestem po wstępnych  rozmowach...może  klapnie:-)Na pytanie skąd  mam namiary na nich....sam sobie odpiwiedział...od Pani K.???:smiech3:Pozdrawiam  serdecznie.

Z babcią tak źle??
16 września 2021 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Aj Damessa :) Trzeba było zaprzeczyć i  powiedziec, że w necie znalazłas, a tak to będę go musiała -wprawdzie z ciężkim sercem :serce: , ale skasować za reklamę :)
Tak na poważnie, to powiedział, że postara się Ciebie zabrać. Będziesz zadowolona, bo przykłada wagę do jakości-ja jadąc z nim do Szwajcarii, praktycznie nie odczułam tej drogi. Pełna profeska i elegancki, kulturalny młody mężczyzna . Nie szarżuje na drodze, jazda spokojna i na siku się zatrzyma, kiedy sobie zażyczysz :)

I pewnie to siku też nie byle gdzie ??
16 września 2021 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Z babcią tak źle??

Paliatywna  opieka....
16 września 2021 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Paliatywna  opieka....

17 września 2021 05:53 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w piątek weekendu początek.  Dla mnie przedostatni piatek na tym turnusie.  Wyspałam się już więc witam się z Wami.  Wszystkim spokojnego dnia i jak najmniej stresu. 
17 września 2021 07:02 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie, za tydzień do Was dołączę. Dzisiaj jeszcze robię kompleksowe badania, wczoraj zaliczyłam akrobatyke na samolocie u mojego ulubionego wracza i powoli patrzę na drugą walizkę, bo w jedną nie dam rady. Kawa gorzka wypita, a jak Najjaśniejszy mąż wstanie jedziemy pozałatwiać sprawy. No to, wypijcie za mnie słodką kawę i trzymcie kciuki. Piotr jednak musiał zrezygnować z Taxi, zdrowie ważniejsze. 
17 września 2021 07:04 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego piątku.U mnie szaro,buro i ponuro-ale kawa z dymkiem na balkonie zaliczona.Mam w planie na tym turnusie odstawić fajki,ale czy mi sie to uda???
17 września 2021 07:08 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim bezstresowego piątku.:kwiatek dla ciebie:U mnie szaro,buro i ponuro-ale kawa z dymkiem na balkonie zaliczona.:oklaski:Mam w planie na tym turnusie odstawić fajki,ale czy mi sie to uda???:bezradny:

Ewita, powodzenia życzę ???
17 września 2021 07:35 / 7 osobom podoba się ten post
Witam Was przy porannej kawie
Jesiennie, ale nie pada. Weekend ma być pogodny i ciepły.
Miłego dnia Opiekunkowo
17 września 2021 07:53 / 3 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim bezstresowego piątku.:kwiatek dla ciebie:U mnie szaro,buro i ponuro-ale kawa z dymkiem na balkonie zaliczona.:oklaski:Mam w planie na tym turnusie odstawić fajki,ale czy mi sie to uda???:bezradny:

Może być nerwowo ale wykonalne to jest ?trzymam kciuki