Powitajki przy kawie 66

17 września 2021 07:55 / 7 osobom podoba się ten post
Nie pada...niebo jasne i słońce ma przybycczyli juz sukces .Witojcie i milego dnia 
17 września 2021 08:31 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
17 września 2021 08:38 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy śniadanku i  kawie przyjemnego dnia i całego weekendu życzę 
17 września 2021 08:45 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim bezstresowego piątku.:kwiatek dla ciebie:U mnie szaro,buro i ponuro-ale kawa z dymkiem na balkonie zaliczona.:oklaski:Mam w planie na tym turnusie odstawić fajki,ale czy mi sie to uda???:bezradny:

Uda się Trzymam mocno kciuki 
17 września 2021 08:48 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, po ciężkiej  nocy...aby do jutra.Spokojnego piątku  życzę nam wszystkim 
17 września 2021 09:47 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry po dłuższej przerwie ? 
Miłego dnia życzę?
Pozdrawiam z deszczowej Bawarii 
17 września 2021 09:48 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, niby wiem i innym powtarzam, że radości trzeba szukać i dostrzegać piękno w każdej sytuacji i przy każdej pogodzie , i cieszyć się drobiazgami, ale ja, dziecko lata i słońca, nie przestawiłam się jeszcze na tryb jesienny. Trudno cieszyć się "byle czym ",jak szaro, szaro i mokro. 
Ale dość marudzenia, druga kawa na rozkręcenie się i...do przodu. 
Podobnie jak Maluda, zrobiłam sobie przegląd roczny, badania, wyniki, na szczęście wszystko w porządku, tylko ciśnienie coś skakać zaczyna. Cóż, jest kilka spraw które je skutecznie podnoszą, a nie ma możliwości , tak na pstryknięcie palcami ,żeby  je zakończyć. 
Dzisiaj idę, pierwszy raz w życiu, na badanie w kierunku osteoporozy. Nie żeby mi coś dolegało, ale w pewnym wieku, takie badanie warto zrobić. 
Miłego ,spokojnego dnia Wam życzę. 
Damessa, jutro wolne?
Jeśli tak, to złap oddech i odpocznij. Nie współczuję,  ale naprawdę współodczuwam Twój nastrój w trudnych dniach które za i jeszcze przed Tobą
17 września 2021 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
Engel

Dzień dobry po dłuższej przerwie ? 
Miłego dnia życzę?
Pozdrawiam z deszczowej Bawarii :pada_deszcz:

Ja też na Bawarii ale właśnie przestało padac i nawet wyszło. 
17 września 2021 11:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, niby wiem i innym powtarzam, że radości trzeba szukać i dostrzegać piękno w każdej sytuacji i przy każdej pogodzie , i cieszyć się drobiazgami, ale ja, dziecko lata i słońca, nie przestawiłam się jeszcze na tryb jesienny. Trudno cieszyć się "byle czym ",jak szaro, szaro i mokro. 
Ale dość marudzenia, druga kawa na rozkręcenie się i...do przodu. 
Podobnie jak Maluda, zrobiłam sobie przegląd roczny, badania, wyniki, na szczęście wszystko w porządku, tylko ciśnienie coś skakać zaczyna. Cóż, jest kilka spraw które je skutecznie podnoszą, a nie ma możliwości , tak na pstryknięcie palcami ,żeby  je zakończyć. 
Dzisiaj idę, pierwszy raz w życiu, na badanie w kierunku osteoporozy. Nie żeby mi coś dolegało, ale w pewnym wieku, takie badanie warto zrobić. 
Miłego ,spokojnego dnia Wam życzę. 
Damessa, jutro wolne?
Jeśli tak, to złap oddech i odpocznij. Nie współczuję,  ale naprawdę współodczuwam Twój nastrój w trudnych dniach które za i jeszcze przed Tobą:aniolki::angel3:

A u mnie w Bensheim pogoda ładna zaraz na rower ide ,ale muszą mi go podreperować bo jedne hamulce padochły a drugie i owszem te na przednie koło dość mocne,więc trzeba uważać by się w najlepszym wypadku w koszyku przednim nie znaleść.I co jeszcze jak się hamuje to wszyscy slysząi na chodniku .Taki sobie piszczałek trzeszczący ?
17 września 2021 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
Engel

Dzień dobry po dłuższej przerwie ? 
Miłego dnia życzę?
Pozdrawiam z deszczowej Bawarii :pada_deszcz:

Witaj Aniele w grupie Aniołów 
17 września 2021 12:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja też na Bawarii ale właśnie przestało padac i nawet :najlepszego2:wyszło. :-)

U mnie również już nie pada? ale słoneczka nie widać 
Miłego dnia ☺
17 września 2021 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witaj Aniele w grupie Aniołów :-)

Hejka  kwiatuszku ?
... Bo my TU same aniołki jesteśmy ? 
Pozdrawiam ?
17 września 2021 13:26 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, niby wiem i innym powtarzam, że radości trzeba szukać i dostrzegać piękno w każdej sytuacji i przy każdej pogodzie , i cieszyć się drobiazgami, ale ja, dziecko lata i słońca, nie przestawiłam się jeszcze na tryb jesienny. Trudno cieszyć się "byle czym ",jak szaro, szaro i mokro. 
Ale dość marudzenia, druga kawa na rozkręcenie się i...do przodu. 
Podobnie jak Maluda, zrobiłam sobie przegląd roczny, badania, wyniki, na szczęście wszystko w porządku, tylko ciśnienie coś skakać zaczyna. Cóż, jest kilka spraw które je skutecznie podnoszą, a nie ma możliwości , tak na pstryknięcie palcami ,żeby  je zakończyć. 
Dzisiaj idę, pierwszy raz w życiu, na badanie w kierunku osteoporozy. Nie żeby mi coś dolegało, ale w pewnym wieku, takie badanie warto zrobić. 
Miłego ,spokojnego dnia Wam życzę. 
Damessa, jutro wolne?
Jeśli tak, to złap oddech i odpocznij. Nie współczuję,  ale naprawdę współodczuwam Twój nastrój w trudnych dniach które za i jeszcze przed Tobą:aniolki::angel3:

Krótka  rozmowa  z mężem o codziennych domowych sprawach  i już  mi lepiejW pauzie , w pobliskim outlet, kupiłam  sobie słodziutki  tiszercik  NewBalance...radzę  sobie.Tak jak mówisz  , trzeba szukać  małych  radości...pozdrawiam 
17 września 2021 14:43 / 4 osobom podoba się ten post
W tak wypłaszczającą się sytuację celsjuszową, wskazana dobra kawa z nie mniej pyszną tartą dyniową ze śliweczkami. No jamijami ???
 

 
17 września 2021 14:52 / 7 osobom podoba się ten post
witam wszyystkich w pirewszym dniu weekendu miłego popołudnia