Powitajki przy kawie 67

25 października 2021 07:43 / 10 osobom podoba się ten post
Witam w poniedzialek opiekunkowo 
25 października 2021 07:57 / 10 osobom podoba się ten post
I ja witam. Może nie tak jak u Ewity u mnie ostatni poniedziałek, ale przedostatni i już niedługo będę wkurzać mojego męża-tego prawdziwnego  Ma przynajmniej czas człowiek, aby się do mojego przyjazdu psychocznie przygotować 
Żartuję , bo mimo tego co tu wypisuję to się mnie nie boi wcale a wcale i rozchmurzy niebo jak jestem na wyjeżdzie.
Tu sie muszę pochwalić-wylicytowałam-mąż zapłacił , są cudne i wcale nie kosztowały majątku mimo, że emeraldy prawdziwne. Trzeba się tylko umieć zakręcić i wiedzieć gdzie kupić . Oto i one-pasują do moich oczu 
25 października 2021 07:58 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry :jesien:
Zaczynamy nowy tydzień. Jest pogodnie, :pije kawe2: na tarasie, chociaż w domu bardzo ciepło. Dziadek był w toalecie, słyszałem. Chodzi sam, ale w dzień muszę, a raczej chcę... go asekurować. Hrabia śpi na dole, jeździ liftem, który ja obsługuję. Tam też moja prywatna łazienka, a klo mam też obok swojego pokoju. Na górze, chociaż na wysokości wejścia do domu. Dobrze zorganizowane mieszkanie, raczej dom.
Około 9ej przyjdzie Ali, by wykąpać dziadka. Po obiedzie pauza od 14, przyjdzie opiekunka, a ja na rower. I tak zleci dzionek. 
Życzę Wam miłego i fajnego dnia :buziaczki:

Może jakaś muzyczka Luke? Tylko powiedz co, żeby nie było tak jak wczoraj 
25 października 2021 08:00 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pysznej kawusi na dobry początekspokojnego dnia życzę wszystkim 
25 października 2021 08:03 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Witam poniedziałkowo:chaplin:
Dziś chyba wezmę się za porządki:odkurzanie: "na pokojach", bo obiad mam ugotowany.
Miłego dnia i tygodnia wszystkim. :angel1:

Malgi, czyżby te koty coś nieładnego zrobiły? 
25 października 2021 08:22 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ,życzę nam wszystkim fajnego dnia.
25 października 2021 08:38 / 9 osobom podoba się ten post
Kurcze wy juz na nogach a ja się zwlec nie umiem 
Dzień dobry wszystkim 
Startujemy .Pogoda ma być ładna, więc pauza na rowerze .Tez musze dziś przelecieć mieszkanie odkurzaczem bo okruchy się walają po podłodze z ciasteczek które dziadek podjada .Sen miałam ciekawy ktoś mnie chcall złotem przekupić tzn.kobieta którą dobrze znam i która mieszka blisko a drogi naszych rodzin się rozeszły .Nie dałam  się skusić na 2 bransoletki. ?Jak to opowiem moim domownikom to się zdrowo uśmieją ?Milego dnia ?
 
25 października 2021 08:43 / 4 osobom podoba się ten post
No ja to raczej nieciekawy ten sen miałam. Ploty, ploty, ploty-tylko i wyłącznie 
25 października 2021 08:45 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

I ja witam. Może nie tak jak u Ewity u mnie ostatni poniedziałek, ale przedostatni i już niedługo będę wkurzać mojego męża-tego prawdziwnego :-) Ma przynajmniej czas człowiek, aby się do mojego przyjazdu psychocznie przygotować :lol3:
Żartuję , bo mimo tego co tu wypisuję to się mnie nie boi wcale a wcale i rozchmurzy niebo jak jestem na wyjeżdzie.
Tu sie muszę pochwalić-wylicytowałam-mąż zapłacił , są cudne i wcale nie kosztowały majątku mimo, że emeraldy prawdziwne. Trzeba się tylko umieć zakręcić i wiedzieć gdzie kupić . Oto i one-pasują do moich oczu :tak:

Bardzo ładne i mnie by również  pasowały nawet do czegoś innego bardziej  ?tylko że ja noszę większe z reguły ,ale jak mialby to być prezent od bliskiej osoby to marudzić nie będę ?
25 października 2021 08:48 / 5 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Dzień Dobry Słoneczkom ❤
Ostatni już poniedziałek października. 
Ciemno, zimno i do domu daleko?
Na paluszkach zmykam do pracy a dla kolejnych załadowałem na full i tylko proszę wybrać którą i klik aromatem??❤??
 

Nacisnęłam i leje się leje i przestać nie może ?Jan zaczym to?
25 października 2021 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Witam i ja jakoś już nie mogę spać, więc witam się z wami w ten nowy tydzień :radosc:.Wszystkim spokojnego bezstresowego dnia.:kwiatek dla ciebie2:

A ja to bym pospala tylko gwar Wasz mnie obudził?
25 października 2021 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Bardzo ładne i mnie by również  pasowały nawet do czegoś innego bardziej  ?tylko że ja noszę większe z reguły ,ale jak mialby to być prezent od bliskiej osoby to marudzić nie będę ?

Sama wybrałam, bo mąż to by znowu do Apartu jakiegos poleciał czy innej sieciówki. A tam wzory oklepane i drogo. Za gram 14 stki juz 500-600 zł-idzie złoto w gorę-inflacja. A tak to wylicytowałam sama na portalu aukcyjnym, a że mam kurs GIA, to widzę i po zdjęciach co jest 5 :) Te kolczyki mają zresztą cerytfikat wypisany na mnie i przyleciały do mnie przepięknie zapakowane .
No i pieniądz też nie wyrzucony w błoto bo eśt. 
25 października 2021 08:55 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) dzisiaj bladym świtem musiałam się zerwać :-( a za oknem szaro buro. 

A cóż to pocóż
to tak bladym świtem?  ...odeśpisz na pałzie może 
25 października 2021 08:56 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nacisnęłam i leje się leje i przestać nie może ?Jan zaczym to?

Tak myślałam, ze zepsuty  Nowy trza kupić :)
25 października 2021 08:56 / 9 osobom podoba się ten post
Dzien dobry poniedziałkowoPołowa pracy za mna....dwa tygodnie i do domuPdp jak zwykle jeszcze w łóżku....wcześniej niż 10-ta nie wstajewypita...troszke w necie  poszperam i do pracy.Popołudniu ,może spacer.Miłego dnia