Powitajki przy kawie 67

25 października 2021 12:53 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nacisnęłam i leje się leje i przestać nie może ?Jan zaczym to?

?
 
https://youtu.be/ckWLcTrKzaw
 
...questa è una macchina del moto perpetuo ???°"*
25 października 2021 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

I ja witam. Może nie tak jak u Ewity u mnie ostatni poniedziałek, ale przedostatni i już niedługo będę wkurzać mojego męża-tego prawdziwnego :-) Ma przynajmniej czas człowiek, aby się do mojego przyjazdu psychocznie przygotować :lol3:
Żartuję , bo mimo tego co tu wypisuję to się mnie nie boi wcale a wcale i rozchmurzy niebo jak jestem na wyjeżdzie.
Tu sie muszę pochwalić-wylicytowałam-mąż zapłacił , są cudne i wcale nie kosztowały majątku mimo, że emeraldy prawdziwne. Trzeba się tylko umieć zakręcić i wiedzieć gdzie kupić . Oto i one-pasują do moich oczu :tak:

Piękności...
Gdzie takie cudeńka bywają?
 
25 października 2021 13:44 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Malgi, czyżby te koty coś nieładnego zrobiły? :lol3:

Chciałam tylko zająć czymś paluszki , ale pedepcia wymyśliła duszowanie po śniadaniu.
25 października 2021 13:52 / 7 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo wpierwszy dzień nowego tygodnia miłego popołudnia
25 października 2021 15:04 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Chciałam tylko zająć czymś paluszki :sprzatanie:, ale pedepcia wymyśliła duszowanie:kapiel: po śniadaniu.

Malgi, co , gdzie , w jaki sposób to bym na WA pogadała, albo meila napiszę wieczorkiem.
I czasem pożyczę od Ciebie miotłę :) Zajęłabym sobie paluszki 
25 października 2021 15:07 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Malgi, co , gdzie , w jaki sposób to bym na WA pogadała, albo meila napiszę wieczorkiem.
I czasem pożyczę od Ciebie miotłę :) Zajęłabym sobie paluszki :czysci okulary::oczko:

Pisz, dzwoń wieczorem zawsze mam czas
25 października 2021 15:38 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:oklaski1::bravo:
:smiech3:

Zobacz Luke-mam to na sportowym zegarku-już bylo to sterowanie głosowe Alexą zwane , zainstalowane domyślnie. Przesyłam przez to muzykę na zegarek, coby ze smartfonem nie łazic.Tak to nie rozmawiamy  Na allegro jest mnóstwo ofert urządzen z tą aplikacją. Wszędzie będą montowac i będą się pojawiac nowe opcje. Nie ma sie czym jarać :) 
25 października 2021 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

?
 
https://youtu.be/ckWLcTrKzaw
 
...questa è una macchina del moto perpetuo ???°"*

No to ma prawo nawet wybuchnąć ?
25 października 2021 21:22 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zobacz Luke-mam to na sportowym zegarku-już bylo to sterowanie głosowe Alexą zwane , zainstalowane domyślnie. Przesyłam przez to muzykę na zegarek, coby ze smartfonem nie łazic.Tak to nie rozmawiamy :-) Na allegro jest mnóstwo ofert urządzen z tą aplikacją. Wszędzie będą montowac i będą się pojawiac nowe opcje. Nie ma sie czym jarać :) 

Pewnie pewnie, taka obcykana z nowinkami technicznymi, internetami, walutami krypto i nie tylko jak Ty, to się nie jara. 
Ale takie ignoranty jak ja na ten przykład, co to ledwo co się w tym wszystkim poruszają, to się jarają aż para bucha 
Ech, młodość 
Chyba sobie takie cóś kupiem, nie wiem po co, nie wiem czy włączyć potrafiem, ale jak wszyscy mają, to babcia też chce mieć 
25 października 2021 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pewnie pewnie, taka obcykana z nowinkami technicznymi, internetami, walutami krypto i nie tylko jak Ty, to się nie jara. 
Ale takie ignoranty jak ja na ten przykład, co to ledwo co się w tym wszystkim poruszają, to się jarają aż para bucha :lol1:
Ech, młodość :-)
Chyba sobie takie cóś kupiem, nie wiem po co, nie wiem czy włączyć potrafiem, ale jak wszyscy mają, to babcia też chce mieć :smiech3:

No tak wlaśnie słyszałam, że tym babciom to się za wiele teraz zachciewa 
25 października 2021 22:24 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

No tak wlaśnie słyszałam, że tym babciom to się za wiele teraz zachciewa :lol3:

I bardzo dobrze, niech się im zachciewa jak najwięcej . Jak nie teraz, to kiedy 
25 października 2021 22:35 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

I bardzo dobrze, niech się im zachciewa jak najwięcej . Jak nie teraz, to kiedy :lol1:

Jestem za 
25 października 2021 22:37 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jestem za :-)

Dobrze że nie "a nawet przeciw "nie dodałaś z rozpędu ?
25 października 2021 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dobrze że nie "a nawet przeciw "nie dodałaś z rozpędu ?

Nie ten kanał 
26 października 2021 06:44 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego wtorku.Przedostatni wtorek.Powoli i do przodu.