Powitajki przy kawie 67

25 października 2021 09:00 / 4 osobom podoba się ten post
Agnesssa

Dzien dobry poniedziałkowo:radosc:Połowa pracy za mna....dwa tygodnie i do domu:radosc1:Pdp jak zwykle jeszcze w łóżku....wcześniej niż 10-ta nie wstaje:bezradny::kawa1:wypita...troszke w necie  poszperam i do pracy.Popołudniu ,może spacer.Miłego dnia

Ło jak dobrze? nie jestem osamotniona w tym dłuższym polegiwaniu, moj  tez lubi pospać 
25 października 2021 09:09 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może jakaś muzyczka Luke? Tylko powiedz co, żeby nie było tak jak wczoraj :smiech3:

Wcześniej wieczorem, ale nie wiem... Wczoraj Alexa nie posłuchała mnie... Mówię... Lady Pank... A ona coś innego, jakies inne Lady... 
Odnośnie tej aplikacji czy jak tam... 
Nie myślę o zakupie tego teraz... Palce mam zdrowe, jestem w stanie sam obsługiwać urządzenia... Muzyczki mogę wszędzie poszukać i posłuchać.. Jak będę stary i niedołężny, albo leżący.... chętnie tę Alexę zaproszę w swoje progi. Wówczas będą z pewnością i inne aplikacje. 
Póki co, obecnie dla mnie byłby to zbytek. 
25 października 2021 09:12 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Wcześniej wieczorem, ale nie wiem... Wczoraj Alexa nie posłuchała mnie... Mówię... Lady Pank... A ona coś innego, jakies inne Lady... :smiech3:
Odnośnie tej aplikacji czy jak tam... 
Nie myślę o zakupie tego teraz... Palce mam zdrowe, jestem w stanie sam obsługiwać urządzenia... Muzyczki mogę wszędzie poszukać i posłuchać.. Jak będę stary i niedołężny, albo leżący.... chętnie tę Alexę zaproszę w swoje progi. Wówczas będą z pewnością i inne aplikacje. 
Póki co, obecnie dla mnie byłby to zbytek. 

No daj spokój-można się bez tego obyć . Prestiż też żaden ,chyba że w błędnym rozumieniu . Jak chcesz to mogę Ci pośpiewać kiedyś wieczorem, tylko bez świadków, żeby nikt nie myślał, że mnie maltretujesz czy co 
25 października 2021 09:26 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A cóż to pocóż
to tak bladym świtem?  ...odeśpisz na pałzie może :aniolki:

Goscua ma Margaretka , synek przyleciał na trzy dni.  Na pauzie to ja pędzę wokół jeziora
Wieczorem jemy na mieście. 
Długi dzień
25 października 2021 09:40 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kurcze wy juz na nogach a ja się zwlec nie umiem :hihi:
Dzień dobry wszystkim :yahoo:
Startujemy .Pogoda ma być ładna, więc pauza na rowerze .Tez musze dziś przelecieć mieszkanie odkurzaczem bo okruchy się walają po podłodze z ciasteczek które dziadek podjada .Sen miałam ciekawy ktoś mnie chcall złotem przekupić tzn.kobieta którą dobrze znam i która mieszka blisko a drogi naszych rodzin się rozeszły .Nie dałam  się skusić na 2 bransoletki. ?Jak to opowiem moim domownikom to się zdrowo uśmieją ?Milego dnia ?
 

A to mam coś dla Ciebie ile waluty mam szykować?
25 października 2021 09:43 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

No daj spokój-można się bez tego obyć . Prestiż też żaden ,chyba że w błędnym rozumieniu . Jak chcesz to mogę Ci pośpiewać kiedyś wieczorem, tylko bez świadków, żeby nikt nie myślał, że mnie maltretujesz czy co :smiech3:


25 października 2021 10:35 / 8 osobom podoba się ten post
Witajcie, witam się serdecznie ze wszystkimi na forum. Życzę przede wszystkim spokojnego dnia. Jeszcze Tinie muszę napisać, że wybrała bardzo ładne kolczyki. Od czasu do czasu trzeba pamiętać o sobie.
25 października 2021 10:42 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

:oklaski1::bravo:
:smiech3:

25 października 2021 10:44 / 5 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Witajcie, witam się serdecznie ze wszystkimi na forum. Życzę przede wszystkim spokojnego dnia. Jeszcze Tinie muszę napisać, że wybrała bardzo ładne kolczyki. Od czasu do czasu trzeba pamiętać o sobie. :-)

Dziekuje bardzo-trzeba pamiętać o sobie i pozwolić się trochę porozpieszczać :)
25 października 2021 10:49 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wcześniej wieczorem, ale nie wiem... Wczoraj Alexa nie posłuchała mnie... Mówię... Lady Pank... A ona coś innego, jakies inne Lady... :smiech3:
Odnośnie tej aplikacji czy jak tam... 
Nie myślę o zakupie tego teraz... Palce mam zdrowe, jestem w stanie sam obsługiwać urządzenia... Muzyczki mogę wszędzie poszukać i posłuchać.. Jak będę stary i niedołężny, albo leżący.... chętnie tę Alexę zaproszę w swoje progi. Wówczas będą z pewnością i inne aplikacje. 
Póki co, obecnie dla mnie byłby to zbytek. 

Może to była Lady Gaga i Million reasons by Cie uśpić 
25 października 2021 10:53 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

A to mam coś dla Ciebie:-) ile waluty mam szykować?

O jakiś interes??
No to idziemy na spacerek ,usiądziemy na ławeczce i powiem Ci tak ...tyle waluty ile sama byś sobie zażyczyła ??
25 października 2021 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Witajcie, witam się serdecznie ze wszystkimi na forum. Życzę przede wszystkim spokojnego dnia. Jeszcze Tinie muszę napisać, że wybrała bardzo ładne kolczyki. Od czasu do czasu trzeba pamiętać o sobie. :-)

Witaj Magdalenko dawno Cię nie było tutaj.
25 października 2021 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O jakiś interes??
No to idziemy na spacerek ,usiądziemy na ławeczce i powiem Ci tak ...tyle waluty ile sama byś sobie zażyczyła ??

Nie... tu nie ma niczego między wierszami  Nawet ani jedniutkiego bitcoina. Po prostu, plansza, zabawa,fun 
25 października 2021 11:56 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie...:lol3: tu nie ma niczego między wierszami :-) Nawet ani jedniutkiego bitcoina. Po prostu, plansza, zabawa,fun :oczko:

Nie ufam krypto ?ani kryptom
25 października 2021 12:03 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie ufam krypto ?ani kryptom:strach przed noca:

I słusznie :) A ja nie dzielę skóry na niedźwiedziu, jak coś nie ma szans powodzenia to się tego nie podejmuję. Dlatego wyjdźźe juz zza tej kanapy 
A na spacerek możemy pójść , całkiem na luzie. Nie muszą zaraz padać jakies oferty :)