Powitajki przy kawie 67

26 października 2021 09:55 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo trochę lepiej nie pada a miało do 1 5 syna Margaretkowego gościmy , później lenistwo,?
26 października 2021 10:08 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo. Widzę że  wszyscy w dobrej formie, radośnie się przywitali ,czy to spod kordełki jeszcze, czy już w pełnym, świstakowym galopie ?
U mnie nie ma zmiłuj, wnusio punktualnie o 5-tej mnie budzi gotowy do akcji pt -Już mamy nowy dzień ,jakby o 7-ej nie mógł tego zameldować 
Cóż, w przedszkolu cały dzień prawie na dworze i nie ma że pada czy wieje. Mam nadzieję że jak leje to w zamknięciu ich trzymają ?. Wyszaleje się, nie śpi, to zaraz po 19-tej pada, a o piątej babka musi w kółko graniaste tańcować,ku Jego zadowoleniu a mojej rozpaczy
Mały w przedszkolu, córka w pracy, kawa wypita ,cicho i spokojnie, można by było czymś się zająć, ale mnie się chce spać! Pogoda fuj fuj, czyli normalna tutaj ,deszcz i wiatr, szaro, buro ,zaciągam zasłony i idę dospać. 
Dziewiąta rano a już zmęczyć się zdążyłam ?
Pięknego dnia Wam życzę 
26 października 2021 10:15 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, Marta :-)
Próbowałam przed lustrem tę pozę wyćwiczyć- głowa do góry i do przodu. 
Głupio wyglądam :lol1: wróciłam do pozycji "spocznij "?

Bo to nie głowę miałaś do przodu tylko biust ?
26 października 2021 10:18 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślę, co Ty tak szeptem mówisz, a to Twój głos spod kołdry się przebija ?

Nie wyobrażam sobie całkowitego zakrycia ciała z głową włącznie a co niektórzy w mojej rodzinie tak spią jak ślimaki w skorupie 
26 października 2021 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie wyobrażam sobie całkowitego zakrycia ciała z głową włącznie a co niektórzy w mojej rodzinie tak spią jak ślimaki w skorupie :hihi:

Co do ślimaków, jak gdzieś pod nogami je widzę, to wolę te w skorupach od tych bezdomnych golasków 
26 października 2021 10:55 / 1 osobie podoba się ten post
Fiore

witam wszystkich :bravo: ale brzydka pogoda fuj fuj , pada szaro buro :pada_deszcz:
Milego i spokojnego dnia opiekunkowo :yahoo::yahoo:

Aaa tam, tutaj cudowne słoneczko ?
26 października 2021 11:22 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Co do ślimaków, jak gdzieś pod nogami je widzę, to wolę te w skorupach od tych bezdomnych golasków :lol1:

W skorupkach jak widzę na chodniku odstawiam na bezpieczny plac tak, tak córa tez robi to samo? a bez chalupki to mnie mdli  ?
26 października 2021 11:27 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

W skorupkach jak widzę na chodniku odstawiam na bezpieczny plac tak, tak córa tez robi to samo? a bez chalupki to mnie mdli  ?

Wszystkich chyba mdli to bez chalupki. Zobacz jak te prawie  wszystkie obdachlos na "zemdlonych "wyglądają 
26 października 2021 11:36 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wszystkich chyba mdli to bez chalupki. Zobacz jak te prawie  wszystkie obdachlos na "zemdlonych "wyglądają 

Moją mamę mdli na widok glisty na chodniku po deszczu ?
26 października 2021 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Moją mamę mdli na widok glisty na chodniku po deszczu ?

Dżdżownicy. Glisty nie żerują na chodnikach?????
26 października 2021 12:11 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Dżdżownicy. Glisty nie żerują na chodnikach?????

No właśnie ją miałam na myśli z siodełkiem na dodatek .?
Się pomyliłam ?to przez te szwy na kulinarnym ????
26 października 2021 12:14 / 5 osobom podoba się ten post
Jest ok.???????
26 października 2021 13:09 / 7 osobom podoba się ten post
witam Was we wtorek za 2 tygodnie do domku milego popołudnia
26 października 2021 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pilota nie masz?
Może Alexa zmieniać kanały potrafi :lol2:

Możliwe- niech w końcu zacznie. To ona jest fizyczna 
26 października 2021 15:14 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Jest ok.???????

Ale tylko -ok-,czy taki palunie lizać??
Janie, czy mógłbyś w przepisach zamieścić Rezept na chlebek?
Ale taki smakowity, co to skórka chrupiąca, ale nie twarda a środek taki wiesz, nie glinowaty tylko pulchny, ale taki, żeby nie rwał się przy smarowaniu?
Jak na zakwasie, to na dobry zakwas też rezepta poproszę 
Takie glinowate, ciężkie i wilgotne to sama upiec potrafię. Nie smakują mi,ale "zdrowe " to jem od czasu do czasu dla zdrowotności i neutralizacji szkodliwego wpływu używek wszelakich czy pajdę jako dodatek do niezdrowych dodatków na przykład