Jak minął dzień 12

25 listopada 2021 19:47
Poproś Właściciela Forum, by usunął ten post.
25 listopada 2021 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Duży minus!
25 listopada 2021 19:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Sory Luke i Ci co mają szczepionkę. Poprostu lubię Was na forum ale nie popieram. Przepraszam. :aniolki:

Rozumiem to, że możesz mieć inne zdanie. Tylko ta grafika ?
25 listopada 2021 19:56 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Sory Luke i Ci co mają szczepionkę. Poprostu lubię Was na forum ale nie popieram. Przepraszam. :aniolki:

Dusia nie musisz przepraszać ja się na przykład  nie gniewam i mam wiele wątpliwości w tym temacie bo czytam mądrych ludzi,oglądam filmiki (inne zródla niż te ogólnodostępne ) .Mam też w rodzinie sporo niezaszczepionych .Nie uważam ich za trędowatych .Swego czasu za takich uważano zarażonych dokładnie w połowie zeszłego roku  A teraz ludzie już mają dość  .Wystarczy spojrzeć na statystyki.
25 listopada 2021 19:57 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Rozumiem to, że możesz mieć inne zdanie. Tylko ta grafika ?

Bo taka prawda. Daliśmy się zniewolić po to tylko zeby sie kawy napić na jarmarku. Ludzie, ludziom zgotowali ten los.... Współczesny Auschwitz. 
25 listopada 2021 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
Ja też wyprzedaję w ramach akcji Black Friday 
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv 
 
25 listopada 2021 19:59 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ja też wyprzedaję w ramach akcji Black Friday :smiech3:
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv :zakupy w sieci:
 

Po ile ten anioł z prawej ?
25 listopada 2021 19:59 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dusia nie musisz przepraszać ja się na przykład  nie gniewam i mam wiele wątpliwości w tym temacie bo czytam mądrych ludzi,oglądam filmiki (inne zródla niż te ogólnodostępne ) .Mam też w rodzinie sporo niezaszczepionych .Nie uważam ich za trędowatych .Swego czasu za takich uważano zarażonych dokładnie w połowie zeszłego roku  A teraz ludzie już mają dość  .Wystarczy spojrzeć na statystyki.

No może ktoś być oburzony ale jeśli moja matka, tak matka mówi mi, że dopóki się nie zaszczepie nie mogę się z nią gościć przy jednym stole to co to k... a jest. ? Chore umysły, które nic nie widzą więcej jak idiotyzmy z tv. 
25 listopada 2021 20:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No może ktoś być oburzony ale jeśli moja matka, tak matka mówi mi, że dopóki się nie zaszczepie nie mogę się z nią gościć przy jednym stole to co to k... a jest. ? Chore umysły, które nic nie widzą więcej jak idiotyzmy z tv. 

Tego  nie zmienisz....nowe czasy nastały złe czasy....
25 listopada 2021 20:04 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dusia nie musisz przepraszać ja się na przykład  nie gniewam i mam wiele wątpliwości w tym temacie bo czytam mądrych ludzi,oglądam filmiki (inne zródla niż te ogólnodostępne ) .Mam też w rodzinie sporo niezaszczepionych .Nie uważam ich za trędowatych .Swego czasu za takich uważano zarażonych dokładnie w połowie zeszłego roku  A teraz ludzie już mają dość  .Wystarczy spojrzeć na statystyki.

Gdybym może nie jeździł tutaj, to kto wie... Ale zaszczepiłem się... Od nowego roku być może tylko zaszczepieni z nas będą mogli jeździć do opieki. Coś musi być na rzeczy, skoro wczoraj Veritas poprosił mnie (i z pewnością wszystkich aktualnych opiekunów z firmy) o przesłanie certyfikatu, o ile się zaszczepiłem. 
25 listopada 2021 20:06 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tego  nie zmienisz....nowe czasy nastały złe czasy....

Nie polubię tego posta ale się zgodzę. Jak to moj dziadek kiedyś jak żył. Mówił "nie trzeba nam nowej wojny ludzie sobie ja sami zgotują , wojnę nienawiści". I coś w tym jest. 
25 listopada 2021 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Po ile ten anioł z prawej ?:-)

Muszę z Friedrichem wynegocjować 
25 listopada 2021 20:11 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Gdybym może nie jeździł tutaj, to kto wie... Ale zaszczepiłem się... Od nowego roku być może tylko zaszczepieni z nas będą mogli jeździć do opieki. Coś musi być na rzeczy, skoro wczoraj Veritas poprosił mnie (i z pewnością wszystkich aktualnych opiekunów z firmy) o przesłanie certyfikatu, o ile się zaszczepiłem. 

Przeszłam covida widziałam jak przechodziła go astmatyczka. Miałam mieć jedną dawkę po pół roku podaną ,leczę się na jedną przypadłość  a Moderna swego czasu była ryzykowna .Dostałam Pfeizera.I to miało być wszystko. A teraz po pół roku od pierwszej znów powinnam .....ile jeszcze pytam ???Gdyby nie ta praca w De ....
 
25 listopada 2021 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Muszę z Friedrichem wynegocjować :plotki:
:smiech3:

No oszaleję zaraz ?
25 listopada 2021 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Sory Luke i Ci co mają szczepionkę. Poprostu lubię Was na forum ale nie popieram. Przepraszam. :aniolki:

To tak jak ja.
Nie wiem jak długo uda mi się bez szczepionki egzystować?
Chyba dam się przebadać PCR-em i posiedzę przez święta na kwarantannie?
Wtedy dostanę paszport ozdrowieńca...