Jak minął dzień 12

27 listopada 2021 11:32 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak trąbią o kontroli rodzicielskiej a to widzę działa w dwie strony ?:hihi: 

Tomkowi się spodobało w Kaplicy.
W sumie dwa razy tam byliśmy, w tym raz z teściową... która nigdy tam nie była... A samochodem z Żor A1-ką to godzina jazdy, z Raciborza niecałe dwie.... Ale to kosztuje... , paliwo, parking... Tak mówił jej syn z Żor. Przykre to... Kiedyś mu powiedziała...zawieź mnie na Jasną Górę. I to usłyszała od syna. Nawet jak do lekarza do Piekar ją woził, to musiała mu płacić.
A my w tym roku dużo pozwiedzaliśmy. Fakt, kosztuje to... Ale co nie kosztuje. Nie będę na tym przesadnie oszczędzać . Bynajmniej zwiedziliśmy, zwłaszcza dzieci. Bo my z żoną kiedyś jeździliśmy cugiem i gut 
Na przyszły rok plany to Suwalszczyzna, Augustów i stolyca i drugi wyjazd Chochołów i Pieniny, spływ Dunajcem.
To plany... Wiadomo, jak jest. 
27 listopada 2021 17:09 / 3 osobom podoba się ten post
Od wczoraj  tu jakaś porażka z internetem .
Dwa razy już tu pisze I poszło w luft
Już mi się odechciało na nowo ,obszernie,  więc skrót.
Pauza na nogach ,Rossmann,farba bo odrost .
 
 
 
27 listopada 2021 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tomkowi się spodobało w Kaplicy.
W sumie dwa razy tam byliśmy, w tym raz z teściową... która nigdy tam nie była... A samochodem z Żor A1-ką to godzina jazdy, z Raciborza niecałe dwie.... Ale to kosztuje... , paliwo, parking... Tak mówił jej syn z Żor. Przykre to... Kiedyś mu powiedziała...zawieź mnie na Jasną Górę. I to usłyszała od syna. Nawet jak do lekarza do Piekar ją woził, to musiała mu płacić.
A my w tym roku dużo pozwiedzaliśmy. Fakt, kosztuje to... Ale co nie kosztuje. Nie będę na tym przesadnie oszczędzać . Bynajmniej zwiedziliśmy, zwłaszcza dzieci. Bo my z żoną kiedyś jeździliśmy cugiem i gut :smiech3:
Na przyszły rok plany to Suwalszczyzna, Augustów i stolyca:smiech2: i drugi wyjazd Chochołów i Pieniny, spływ Dunajcem.
To plany... Wiadomo, jak jest. 

Jak kiedyś zaplanujesz wypad na Kaszuby lub Pomorze środkowe to chętnie się spotkam
27 listopada 2021 17:23 / 5 osobom podoba się ten post
Cały dzień padał deszcz i deszcz ze śniegiem  więc nigdzie nie byłam pauzę przespałam , potem była córką pdp i przyniosła gałązki świerku do wielkiego wazonu i stroiła je oraz stroiki na stół a ja dziś miałam dzień sprzątania i już jest naśmiecone  ale dziś już nic nie sprzątam może jutro bo tu są bardzo ciemne światła nic nie widać hihi
27 listopada 2021 17:34 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Jak kiedyś zaplanujesz wypad na Kaszuby lub Pomorze środkowe to chętnie się spotkam:gathering:

Ciebie zacytuję bo krócej ?
Zauważyłam że Luke w czasie pobytów na Stelli, prawie z rocznym wyprzedzeniem planuje kolejny urlop. Jak dotąd wszystko chyba się udało, to może za rok na Kaszuby się wybierze.
Swoją drogą też się chętnie tam wybiorę, bo Kaseby ? znam tylko z programów telewizyjnych ?
27 listopada 2021 17:38 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Jak kiedyś zaplanujesz wypad na Kaszuby lub Pomorze środkowe to chętnie się spotkam:gathering:

Jechałem w lipcu przez Bytów i Kościerzynę  znad morza na Warmię
27 listopada 2021 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Jechałem w lipcu przez Bytów i Kościerzynę :-) znad morza na Warmię

Z żoną i synami tak jechałeś , 
jechałeś i z Gusią się spotkałeś 
I fajnie było i miło 
27 listopada 2021 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Z żoną i synami tak jechałeś , 
jechałeś i z Gusią się spotkałeś :radosc:
I fajnie było i miło :-)

I fajnie i miło było 
27 listopada 2021 18:46 / 6 osobom podoba się ten post
Wróciłam z wojaży, padnięta ale zadowolona Przepuściłam całe kieszonkowe .Kupiłam ichne specjały  na bazarku ...odwiedziłam również sklep z czekoladą  na wagę/100g.18CH/ a co tam...
27 listopada 2021 19:18 / 4 osobom podoba się ten post
Tak spokojnej szteli to jeszcze chyba nie miałem. Chodzi mi o odwiedziny rodziny, krewnych i znajomych. Dziś nas córka dentystka odwiedziła z ciastem na godzinę. Jutro na godzinę druga przyjdzie. I to wszystko. Nic je nie interesuje, nie zaglądają do lodówki, po kątach nie szperają. Oczywiście przychodzą także opiekunki w tygodniu, ja mam wtedy wolne. Dwa razy w tygodniu Pflege do kąpania. Dziadek przesypia pół dnia, nie mam przy nim co robić. Tyłko obserwacja i asekuracja. A od pewnego czasu kładę się w dzień w salonie na sofie i też "szlafam", gdy on śpi. Niedługo pdp idzie na dół... Myślę, ze dziś nie będzie w nocy się ubierał w spodnie, krawat, marynarkę
Cały Friedrich... 
27 listopada 2021 19:24 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Wróciłam z wojaży, padnięta ale zadowolona :-)Przepuściłam całe kieszonkowe .Kupiłam ichne specjały  na bazarku ...odwiedziłam również sklep z czekoladą  na wagę/100g.18CH/ a co tam...:yahoo:

No tania nie jest ?Pewnie co tam.... ?
27 listopada 2021 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Cały dzień padał deszcz i deszcz ze śniegiem  :pada_deszcz: :piekna_zima2:więc nigdzie nie byłam pauzę przespałam :lulu:, potem była córką pdp i przyniosła gałązki świerku do wielkiego wazonu i stroiła je oraz stroiki na stół :ubieranie_choinki: a ja dziś miałam dzień sprzątania :odkurzanie: :mycie podlogi: i już jest naśmiecone :ona placze: ale dziś już nic nie sprzątam może jutro bo tu są bardzo ciemne światła nic nie widać hihi

Jutro tym bardziej nie ?czuje w gnatach że jeszcze na tym nie koniec. 
27 listopada 2021 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
Moja pedepcia kazała się do szpitala zawieźć, niby na kilka godzin, a okazało się, że co najmniej do jutra tam zostanie
27 listopada 2021 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jechałem w lipcu przez Bytów i Kościerzynę :-) znad morza na Warmię

A ja 20 km od Bytowa mieszkam - to mój powiat. Szkoda, że nie meldowałeś bym Was na zamek wzięła.
27 listopada 2021 21:12 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ciebie zacytuję bo krócej ?
Zauważyłam że Luke w czasie pobytów na Stelli, prawie z rocznym wyprzedzeniem planuje kolejny urlop. Jak dotąd wszystko chyba się udało, to może za rok na Kaszuby się wybierze:-).
Swoją drogą też się chętnie tam wybiorę, bo Kaseby ? znam tylko z programów telewizyjnych ?

Dawaj, jakiś sabat czarownic urządzimy