Jak minął dzień 12

27 listopada 2021 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Dawaj, jakiś sabat czarownic urządzimy:buu::czarownica:

Bardzo chętnie 
27 listopada 2021 21:20 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Moja pedepcia kazała się do szpitala zawieźć, niby na kilka godzin, a okazało się, że co najmniej do jutra tam zostanie:choroba:

O,a co jej się przydarzyło?
Oby nic poważnego 
28 listopada 2021 06:45 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,a co jej się przydarzyło?
Oby nic poważnego :-(

Kilka dni temu czuła się słabo, pojechałyśmy do rodzinnej i dostała jakieś tabletki. Oczywiśnie poczytała ulotki i nie brała tych tabletek. Ale w tzw międzyczasie trochę się zaziębiła i kaszlała coraz bardziej. Lekarka powiedziała, że jak będzie gorzej to ma się zgłosić do szpitala na oddział dzienny na jakieś zabiegi wzmacniające. No i wczoraj właśnie się wybrała.
28 listopada 2021 06:47 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Bardzo chętnie :czarownica:

Ty gdzieś z Mazur jesteś? To po drodze Ewitkę zgarniesz, bo umawia się ze mną już dobrych kilka lat.
28 listopada 2021 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Dawaj, jakiś sabat czarownic urządzimy:buu::czarownica:

Dolecę ze Śląska ?Albo może Wy do mnie a potem w góry??
 
 
28 listopada 2021 13:57 / 4 osobom podoba się ten post
A u mnie od poludnia niespodzianki .Opa pierwszy raz zapytał o obiad bo głodny. Zawsze marudzi że za wcześnie,  że za dużo .?
Druga niespodzianka to raczej zdziwienie ,zaskoczenie i nie ukrywam jakoś tak smutno mi .?
Chyba wyszłam niepotrzebnie przed szereg .Kolejna lekcja. Mój błąd.  
 
28 listopada 2021 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A u mnie od poludnia niespodzianki .Opa pierwszy raz zapytał o obiad bo głodny. Zawsze marudzi że za wcześnie,  że za dużo .?
Druga niespodzianka to raczej zdziwienie ,zaskoczenie i nie ukrywam jakoś tak smutno mi .?
Chyba wyszłam niepotrzebnie przed szereg .Kolejna lekcja. Mój błąd.  
 

Konwalio, no co Ty??  Co się wydarzyło co Cię tak przygnębiło? 
28 listopada 2021 14:20 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Konwalio, no co Ty??  Co się wydarzyło co Cię tak przygnębiło? 

Takie tam zawirowania w dalszej rodzinie w Pl .Kto ich nie ma czasem.
 
28 listopada 2021 14:26 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Ty gdzieś z Mazur jesteś? To po drodze Ewitkę zgarniesz, bo umawia się ze mną już dobrych kilka lat.:klotnia:

A Ewitka skąd jest?
28 listopada 2021 14:28 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dolecę ze Śląska ?Albo może Wy do mnie a potem w góry??
 
 

Jasne, odpalimy miotły i frrruuuu przez całą Polskę ?
28 listopada 2021 14:29 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A u mnie od poludnia niespodzianki .Opa pierwszy raz zapytał o obiad bo głodny. Zawsze marudzi że za wcześnie,  że za dużo .?
Druga niespodzianka to raczej zdziwienie ,zaskoczenie i nie ukrywam jakoś tak smutno mi .?
Chyba wyszłam niepotrzebnie przed szereg .Kolejna lekcja. Mój błąd.  
 

Nie wiem o ci chodzi ale 
28 listopada 2021 14:40 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A u mnie od poludnia niespodzianki .Opa pierwszy raz zapytał o obiad bo głodny. Zawsze marudzi że za wcześnie,  że za dużo .?
Druga niespodzianka to raczej zdziwienie ,zaskoczenie i nie ukrywam jakoś tak smutno mi .?
Chyba wyszłam niepotrzebnie przed szereg .Kolejna lekcja. Mój błąd.  
 

Ja też nie wiem o co chodzi ale nie smuć się napewno wszystko się ułoży 
28 listopada 2021 14:43 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jutro tym bardziej nie ?czuje w gnatach że jeszcze na tym nie koniec. 

Oczywiście dziś jest niedziela więc tym bardziej nie sprzątam,nie jest tak źle po niedzieli ogarnę przed wyjazdem   a ty konwalia nie strasz mnie że na tym nie koniec co jeszcze może być? 
28 listopada 2021 16:32 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Wróciłam z wojaży, padnięta ale zadowolona :-)Przepuściłam całe kieszonkowe .Kupiłam ichne specjały  na bazarku ...odwiedziłam również sklep z czekoladą  na wagę/100g.18CH/ a co tam...:yahoo:

Pracujemy na to :) Czekolady na miejscu już robione tyle kosztują, ale są warte swojej ceny . Od czasu do czasu można kupić bez poczucia winy  Dodatkowo te w CH są robione wg. strzeżonych procedur, a to że są mieszane 72 godz zapewnia im aksamitny smak. I jak pachną....
28 listopada 2021 16:39 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A u mnie od poludnia niespodzianki .Opa pierwszy raz zapytał o obiad bo głodny. Zawsze marudzi że za wcześnie,  że za dużo .?
Druga niespodzianka to raczej zdziwienie ,zaskoczenie i nie ukrywam jakoś tak smutno mi .?
Chyba wyszłam niepotrzebnie przed szereg .Kolejna lekcja. Mój błąd.  
 

Cokolwiek  się  wydarzyło...