Jak minął dzień 12

22 marca 2022 20:18 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień minął spokojnie. Musiałem wybrać 90 ojrasków na busa. Qrcze, czy wszyscy mają tak drogo ? Zapłacę w busie i otrzymam paragon. A wszystko w związku z tym, gdyż jadę teraz na warunki niemieckie. Po przyjeździe na miejsce rodzina zwraca koszty. Tak samo, jak przy powrocie. Plusem będzie, ze sam sobie busa wówczas mogę załatwić. Zmiennik jedzie w czwartek rano, tak więc na spokojnie zdąży mi wytłumaczyć, co i jak. W odległości 1,2 km mam REWE, w którym byłem przed dwoma laty, będąc na szteli, niedaleko od mojego obecnego miejsca. Większe zakupy robi córka, mieszkająca w sąsiedniej miejscowości.Jest rower, to super byłoby sobie pojeździć. 
Króciutko w domu byłem, ale cóż, nieraz i tak bywa. Dusia też była ostatnio krótko i ok.
Jutro z pewnością jeszcze wieczorem na chwilę się odezwę. W tym miejscu powiem Wam dobranoc , bo jeszcze pięc godzin chcę się zdrzemnąć. Wyjazd o 3ej. 
 
22 marca 2022 20:26 / 4 osobom podoba się ten post
Szczęśliwej podróży Luke
22 marca 2022 20:29 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień minął spokojnie. Musiałem wybrać 90 ojrasków na busa. Qrcze, czy wszyscy mają tak drogo ? Zapłacę w busie i otrzymam paragon. A wszystko w związku z tym, gdyż jadę teraz na warunki niemieckie. Po przyjeździe na miejsce rodzina zwraca koszty. Tak samo, jak przy powrocie. Plusem będzie, ze sam sobie busa wówczas mogę załatwić. Zmiennik jedzie w czwartek rano, tak więc na spokojnie zdąży mi wytłumaczyć, co i jak. W odległości 1,2 km mam REWE, w którym byłem przed dwoma laty, będąc na szteli, niedaleko od mojego obecnego miejsca. Większe zakupy robi córka, mieszkająca w sąsiedniej miejscowości.Jest rower, to super byłoby sobie pojeździć. 
Króciutko w domu byłem, ale cóż, nieraz i tak bywa. Dusia też była ostatnio krótko i ok.
Jutro z pewnością jeszcze wieczorem na chwilę się odezwę. W tym miejscu powiem Wam dobranoc :lulu:, bo jeszcze pięc godzin chcę się zdrzemnąć. Wyjazd o 3ej. :papa:
 

Oj,Luke, wpadłeś do domu na chwilę i "musisz "się zdrzemnąć przed wyjazdem 
No chyba że uciekasz do takiego łóżeczka 
W busie się wyśpisz ?
Bezpiecznej podróży i spokojnego miejsca pracy 
22 marca 2022 20:36 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień minął spokojnie. Musiałem wybrać 90 ojrasków na busa. Qrcze, czy wszyscy mają tak drogo ? Zapłacę w busie i otrzymam paragon. A wszystko w związku z tym, gdyż jadę teraz na warunki niemieckie. Po przyjeździe na miejsce rodzina zwraca koszty. Tak samo, jak przy powrocie. Plusem będzie, ze sam sobie busa wówczas mogę załatwić. Zmiennik jedzie w czwartek rano, tak więc na spokojnie zdąży mi wytłumaczyć, co i jak. W odległości 1,2 km mam REWE, w którym byłem przed dwoma laty, będąc na szteli, niedaleko od mojego obecnego miejsca. Większe zakupy robi córka, mieszkająca w sąsiedniej miejscowości.Jest rower, to super byłoby sobie pojeździć. 
Króciutko w domu byłem, ale cóż, nieraz i tak bywa. Dusia też była ostatnio krótko i ok.
Jutro z pewnością jeszcze wieczorem na chwilę się odezwę. W tym miejscu powiem Wam dobranoc :lulu:, bo jeszcze pięc godzin chcę się zdrzemnąć. Wyjazd o 3ej. :papa:
 

szczęśliwej podróży Luke i spokojnej pracy
22 marca 2022 21:18 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień minął spokojnie. Musiałem wybrać 90 ojrasków na busa. Qrcze, czy wszyscy mają tak drogo ? Zapłacę w busie i otrzymam paragon. A wszystko w związku z tym, gdyż jadę teraz na warunki niemieckie. Po przyjeździe na miejsce rodzina zwraca koszty. Tak samo, jak przy powrocie. Plusem będzie, ze sam sobie busa wówczas mogę załatwić. Zmiennik jedzie w czwartek rano, tak więc na spokojnie zdąży mi wytłumaczyć, co i jak. W odległości 1,2 km mam REWE, w którym byłem przed dwoma laty, będąc na szteli, niedaleko od mojego obecnego miejsca. Większe zakupy robi córka, mieszkająca w sąsiedniej miejscowości.Jest rower, to super byłoby sobie pojeździć. 
Króciutko w domu byłem, ale cóż, nieraz i tak bywa. Dusia też była ostatnio krótko i ok.
Jutro z pewnością jeszcze wieczorem na chwilę się odezwę. W tym miejscu powiem Wam dobranoc :lulu:, bo jeszcze pięc godzin chcę się zdrzemnąć. Wyjazd o 3ej. :papa:
 

Tak bylam teraz w domu tylko 3 dni i tutaj teraz 12 ale te 12 tak mi dały w dupe przy tej demencji, że nigdy więcej. Wolę bez demencji 10 tygodni niż 2 tygodnie z agresywna demencja. Masakra. ????? Jutro już wyjazd okolo17 i cieszę się jak dziecko. 
22 marca 2022 21:50 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tak bylam teraz w domu tylko 3 dni i tutaj teraz 12 ale te 12 tak mi dały w dupe przy tej demencji, że nigdy więcej. Wolę bez demencji 10 tygodni niż 2 tygodnie z agresywna demencja. Masakra. ????? Jutro już wyjazd okolo17 i cieszę się jak dziecko. 

Ciesz się dziecko,ciesz 
Tym razem będziesz chyba miała czas żeby się domem nacieszyć?
 
23 marca 2022 02:25 / 6 osobom podoba się ten post
Damesso, Gusiu, Dusiu, creyzy    - dziękuję

 
Witam nocą 
Życzę wszystkim spokojnego i miłego dnia 
Za niedługo jadę, a Wy śpijcie jeszcze, no ... 
23 marca 2022 05:59 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ciesz się dziecko,ciesz :-)
Tym razem będziesz chyba miała czas żeby się domem nacieszyć?
 

Urlop do 25 kwietnia. Może byłby i kilka dni krótszy ale 23 kwietnia mamy wesele. 
23 marca 2022 08:31 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzisiaj masz więc dzień obfity w małe i większe radości :-)
Nie musiałaś długo czekać od rozmowy kwalifikacyjnej  w Katowicach, do oferty pracy w Szwajcarii. No i rach-ciach, dzisiaj rozmowa i dzisiaj akceptacja ?
Bardzo się cieszę i raz jeszcze gratuluję ?

Dziękuję 
23 marca 2022 08:32 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

Dokładnie, poszło exspresowo :super:

23 marca 2022 10:04 / 7 osobom podoba się ten post
Niedawno odzyskałam kontakt z moją starszą latoroślą-tzn. odezwał się. Powód absencji? "Czytam Michasiowi i małemu Harry Pottera". Przejął się rolą taty i fruwa na wyższym levelu. Cieszy mnie to ogromnie , że jest dobrze skorelowany ze swoją miękką stroną osobowości i tak się troszczy o dzieci i ich mamę. Na pytanie -skąd wie , że to mały a nie mała? Odpowiedział -nie wiem, ale jak mówię mały to wierzga  Dość szybko, mimo , że w 14 tygodniu ciąży to już pora. Może jaki piłkarz będzie? Syn instalował , to czuje co nawywijał , a ja jako przeszczęsliwa babcia już kocham :)
23 marca 2022 18:17 / 7 osobom podoba się ten post
Dojechałem o 14.30.
Wiem, dlaczego tak na szybko przyjechałem tutaj. O tym może jutro w innym miejscu. To będzie przyjazne miejsce dla mnie. Słowem, nie będę narzekać. Bywajcie ludkowie
23 marca 2022 18:40 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Dojechałem o 14.30.
Wiem, dlaczego tak na szybko przyjechałem tutaj. O tym może jutro w innym miejscu. To będzie przyjazne miejsce dla mnie. Słowem, nie będę narzekać. Bywajcie ludkowie:buziaki1:

Szybko dojechałeś. Rozbudziłeś ciekawość i co? Do jutra nas przetrzymasz?☹
Powodzenia ?
23 marca 2022 19:04 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Niedawno odzyskałam kontakt z moją starszą latoroślą-tzn. odezwał się. Powód absencji? "Czytam Michasiowi i małemu Harry Pottera". Przejął się rolą taty i fruwa na wyższym levelu. Cieszy mnie to ogromnie , że jest dobrze skorelowany ze swoją miękką stroną osobowości i tak się troszczy o dzieci i ich mamę. Na pytanie -skąd wie , że to mały a nie mała? Odpowiedział -nie wiem, ale jak mówię mały to wierzga :-) Dość szybko, mimo , że w 14 tygodniu ciąży to już pora. Może jaki piłkarz będzie? Syn instalował , to czuje co nawywijał , a ja jako przeszczęsliwa babcia już kocham :)

Gratulacje
23 marca 2022 19:05 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Gratulacje:misiu:

Dziękuję