Dobranocki 10

31 grudnia 2022 14:15 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A co Ty,Mleczko, nasz tak zamiar spać aż do 2023 roku??
Dobrej nocy, obudź się jutro wypoczęta  i oby zmartwienia były mniejsze ?

Dobrze by było przespać pewne rzeczy 
Zmartwień jako takich nie mam ,tylko te sąsiedzkie niedomogi. Dzisiaj odwiedziłam sąsiada w szpitalu , jego żona nie mogła sama jechać .Leży jeszcze na sali pooperacyjnej i bawi się w hydraulika ,.bo wszędzie jakieś rurki widziałam .Jest lepiej ,nawet mu wąsa zgolili .Lekarz nadzwyczaj przyjacielski opowiedział co się tam działo .W ostatniej chwili dowieźli go .Bajpasy ma,  ale i tak część serca martwa .Dlatego tak długo aparatura podtrzymuje, żeby coś tam się odbudowało chociaż częściowo 
Nie znam się na tych terminach medycznych i nie za bardzo wiedziałam o co chodzi .Jest lepiej .A sąsiedzi jak rodzina a może jeszcze lepiej .
 
 
 
 
01 stycznia 2023 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
01 stycznia 2023 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
 
Nareszcie od jutra powrót do normalności .
.U nas dzisiaj +16 st.C . Masakra dla przyrody .Byłam na długim spacerze a drzwi na taras pół dnia były otwarte . Jutro już ochłodzenie o parę stopni .
 
Wczorajsza noc była spokojniejsza od innych sylwestrów .Dzisiaj tylko dwa- trzy huki były .Jest dużo spokojniej .Nie wiem tylko czy to cena rac czy świadomość czynu wpłynęła na to . Spokojnego wieczoru i nocy zycze .
 
03 stycznia 2023 18:51 / 5 osobom podoba się ten post
Ta ostatnia noc przede mną. Ale jutro jeszcze spokojny dzionek.
Do zobaczenia jutro na odliczajkach.
Dobranoc 
04 stycznia 2023 23:11 / 3 osobom podoba się ten post
05 stycznia 2023 19:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dobranoc . Luke już się pewnie do żony przytulił , Kilka już jedzie i marzy jak wpadnie w ramiona męża 
Życzę spokojnej podróży tym jadącym, a będącym i tam i tu spokojnej nocy .
 
05 stycznia 2023 20:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dobranoc
06 stycznia 2023 20:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dobranoc już  z hotelu 
07 stycznia 2023 18:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dobranoc .
 
Wróciłam ze spaceru zmarznięta .Zachodzące ☀️ zabarwiło niebo na czerwono .Jak wracałam widziałam nadęty ? prześwitujący przez gałęzie drzew .
Fajnie , ale zimno .
Spokojnej nocy .
08 stycznia 2023 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc dziewczęta, chłopiec  wyjechali do domi . Niech odpocznie 
 Dzień zleciał na czytaniu ,oglądaniu i spaniu .Zaplanowałam dzisiejszy dzień w pozycji horyzontalnej i miałam silna wolę .Do leżałam do wieczora .Jutro pewnie też się będę obijała , taki klimat .
Śpijcie długo i miejcie piękne sny .
08 stycznia 2023 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
Pogadałyśmy z koleżanką, pomodziłyśmy. Czas do łóżka, bo jutro wczesnie wstaję. Szukałam jeszcze ładowarki do tel. Nachodziłam się przy tym trochę. No nic. Kto nie ma w głowie ten ma w nogach :) Dobranoc 
08 stycznia 2023 22:46 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc, pięknych snów życzę 
09 stycznia 2023 23:51 / 2 osobom podoba się ten post
Zrobiłam jednak zakupy, przyjechała do mnie siostra na nocowanie ze śniadaniem ,takie B&B 
Wieczór spędzony na pogaduchach ,przyjemnie upłynął. 
A teraz życzę wszystkim dobrej nocy 
10 stycznia 2023 20:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dobranoc kochani
10 stycznia 2023 20:57 / 5 osobom podoba się ten post
Też się z Wami pożegnam  .
W TVN wywiad z księciem H. Szum po wydaniu jego książki  SPARE to autobiografia .  Wnet wydadzą w Polsce to kupię . 
Oglądałam też na Netflix odcinkowy film o M i H . po obejrzeniu mam dwojakie uczucia  .
 
Dobrej spokojnej nocy .