Jak minął dzień 13

02 kwietnia 2022 20:47 / 5 osobom podoba się ten post
Maratonu ani dużych zakupów, jak u Dorotee, u mnie nie było. Tylko to co najpotrzebniejsze z pobliskiego sklepu przeniosłam. Babcia dzisiaj smutna 
Do tej pory opowiadała tylko o miłych, radosnych wspólnych  dniach z mężem. Dzisiaj, po spotkaniu w hospicjum i mszy w kosciele, powróciły smutne wspomnienia ostatnich tygodni jego życia. 21 października ubiegłego roku świętowali razem z dziećmi, w restauracji,jego urodziny ,myśleli  że  wróci do domu,a 25 października odszedł. Przez większość dnia zostawiłam ja samą z Jej wspomnieniami. Czasem dobrze jest w samotności popłakać. Przy kolacji wróciło już wszystko do normy. A teraz już się nawet głośno śmieje, oglądając Verstehen Sie Spass ?
Chyba dzisiaj dłużej posiedzi, bo,jak mówi, w łóżku wrócą smutne myśli. 
02 kwietnia 2022 21:21 / 5 osobom podoba się ten post
Spacer nad Łabą.
Spokój, cisza, śmiejemy się często. Mamy podział funkcji... Anja jest dyrektor Finanz, Andrea od spraw medycznych, ja szef, a babcia królowa 
Dziadek pacjentem, którym się wszyscy troskliwie zajmują. Wszystko wymyśliła Andrea. Dziś na godzinkę wpadła i spytała, się, czy w czymś mi może pomóc. Bo czasami sprzątała, gdy widziała, że w domu jest nie za czysto. 
Czekoladę dostałem, haha, w podziękowaniu. Ciekawie tu jest. 
 
03 kwietnia 2022 10:24 / 6 osobom podoba się ten post
Luke awansował na szefa, teraz nie wiem czy może pełnić jednocześnie funkcję prezesa pewnego klubu, co to trzeźwość ma w nazwie,choćby nawet honorową?
Słońce o pranku dużo obiecywało ale na obiecankach sie skończyło. Schowało się za chmurami, a z nieba  zaczął prószyć śnieg. Takie ładne, powoli spadające jego płatki, cieszą wzrok może w listopadzie, teraz jednak nie bardzo. Umówiona jestem na pauzie z nową koleżanką po fachu, narazie tylko przez telefon rozmawiałyśmy. Dzisiaj miałyśmy w planach rowerową przejażdżkę. Rowerem jeżdżę dla przyjemności ,a do tego potrzebna mi jest przyjemna pogoda. 5st na tetmometrze, śnieg lub deszcz  ,to roweru może dla mnie nie być. Spacer jak najbardziej, ale nowa znajoma spacerować nie lubi, do spotkania może więc nie dojść. Smucić się z tego powodu za bardzo nie będę. Lubię swoje własne towarzystwo a koleżanki szukałam do wspólnego, aktywnego spędzania pauzy. 
Jak się pogoda nie poprawi, to może w myśl hasła "nie przemęczajmy się ",zostanę w domu ,razem z brytyjską rodziną, poznaną na Netflixie 
03 kwietnia 2022 21:15 / 4 osobom podoba się ten post
A gdzie to towarzystwo się schowało, tak tu cicho o zmierzchu??
U mnie dzisiaj też cicho i spokojnie. Większą część dnia przesiedziałam w swoim pokoju, albo telefonując, albo serial oglądając. Po śniadaniu do obiadu syn towarzyszył babci, a po południu córka. I tak aż do kolacji. Zaraz podopieczna znacznie się szykować do snu, a ja śmignę do siebie i dalej będę Netflixa męczyła
Jutro po obiedzie wzięłam sobie wolne do wieczora. Wybieram się pociągiem do pobliskiego Rheine. Nawet jak będzie padało. Mam parasolkę ?
03 kwietnia 2022 21:51 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A gdzie to towarzystwo się schowało, tak tu cicho o zmierzchu??
U mnie dzisiaj też cicho i spokojnie. Większą część dnia przesiedziałam w swoim pokoju, albo telefonując, albo serial oglądając. Po śniadaniu do obiadu syn towarzyszył babci, a po południu córka. I tak aż do kolacji. Zaraz podopieczna znacznie się szykować do snu, a ja śmignę do siebie i dalej będę Netflixa męczyła:lol1:
Jutro po obiedzie wzięłam sobie wolne do wieczora. Wybieram się pociągiem do pobliskiego Rheine. Nawet jak będzie padało. Mam parasolkę ?

A ja zapakowałam jedną torbę, gadałam przez telefon ze zmienniczką, mężem, koleżanką forumową, no i obejrzałam dwa fajne filmy
03 kwietnia 2022 22:21 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

A ja zapakowałam jedną torbę, gadałam przez telefon ze zmienniczką, mężem, koleżanką forumową, no i obejrzałam dwa fajne filmy:niebo pieklo:

Faktycznie, wbrew zasadzie forumowej "nie przemęczajmy się " bardzo się przemęczyłaś dzisiaj 
Już tylko 5,a za chwilę 4 dni Ci zostały 
04 kwietnia 2022 06:47 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Faktycznie, wbrew zasadzie forumowej "nie przemęczajmy się " bardzo się przemęczyłaś dzisiaj :lol1:
Już tylko 5,a za chwilę 4 dni Ci zostały 

Może zdążę wszystkie torby zapakować?
04 kwietnia 2022 14:58 / 4 osobom podoba się ten post
No i nici z planów. Wolne popołudnie z Netflixem zamiast gdzieś wyjechać 
Leje i tak wieje, że śmietniki latają. 
Syn zabrał babcię po obiedzie, tak jak się umówiliśmy, i odwiezie ją wieczorem. 
A ja z kubkiem herbaty, czekoladkami, śledzę dalej losy brytyjskiej rodziny z Downton Abbey. 
3 sezony za mną,a jest ich w sumie 6.
Przyjemnego jeszcze dnia Wam życzę 
 
04 kwietnia 2022 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
Chciałem na spacer wyjść i wczoraj i dzisiaj. Pogoda również pokrzyżowała  plany. Teraz mamy odwiedziny Fusspflege... Najpierw babcia, potem dziadek . A o 16 przyjdzie fryzjerka, ale nie wiem, czy do dziadka też. Spokój w domu. Jeszcze tylko do apteki muszę wstąpić, 50 metrów od domu. Jakieś przeciwbólowe Ibu muszę sobie kupić.
 
04 kwietnia 2022 18:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dajcie spokój z taką pogodą?
04 kwietnia 2022 18:04 / 4 osobom podoba się ten post
Połaziłam po górkach  z nową  koleżanką. Czuję w kościach....Już  po kolacji czekam  do 20godz.i koniec dnia 
04 kwietnia 2022 18:05 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dajcie spokój z taką pogodą?

U mnie  wietrznie ale słońce  jeszcze jest
04 kwietnia 2022 18:08 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

U mnie  wietrznie ale słońce  jeszcze jest:super:

18.06..przed chwilą 
04 kwietnia 2022 18:10 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Chciałem na spacer wyjść i wczoraj i dzisiaj. Pogoda również pokrzyżowała  plany. Teraz mamy odwiedziny Fusspflege... Najpierw babcia, potem dziadek . A o 16 przyjdzie fryzjerka, ale nie wiem, czy do dziadka też. Spokój w domu. Jeszcze tylko do apteki muszę wstąpić, 50 metrów od domu. Jakieś przeciwbólowe Ibu muszę sobie kupić.
 

A gdzie masz szmerca ? Pochwalę się ze ramię przestało boleć .   Obudziłam się rano i ból znikł i to już parę dni temu a może już tydzień temu .Ale poszłam do Apteki i kupiłam ten rozgrzewający plaster z klejem tylko po bokach, nie na całej długości . Super .Dwie szt.7.65 .Najlepsze,że synowa Opy też miała ból ranienia tylko prawego w tym samym czasie. 
04 kwietnia 2022 18:13 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

18.06..przed chwilą 

Musisz mnie wnerwiać?