Powitajki przy kawie 70

10 kwietnia 2022 10:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo w niedzielę palmową. Mam nadzieję, że wszystkie palmy na miejscu, nikomu żadna nie odbiła . Dobra, jeszcze tydzień do Wielkanocy a ja już jaja sobie robię. Za tydzień będą pisanki albo wyskrobanki jak u Konwalii 
Obudziłam się o siódmej wyspana, podnoszę żaluzje a tu słońce piękne. Od razu energia we mnie wstąpiła. Miałam sporo czasu żeby się ogarnąć i śniadanie przygotować . Bekon miał też czas, żeby powolutku na chrupiąco się wytopić. Z babcią umówione byłyśmy dopiero na 7:45. Aż Pflege tabletkowy się zdziwił, że seniorka jeszcze w łóżku. Śniadanko "jak na szifie, na urlopie ",jak mówi podopieczna ?. Jajecznica ze szczypiorkiem, na bekonie, pomidorki, bułeczki chrupiące z masełkiem, serek, kawusia. Wszystko mniamniusie dlatego tak zdrobniale wymieniam .
Teraz babcia transmisję z Watykanu "ogląda" i tak do obiadu zleci. Liczę na to że po południu obędzie się bez deszczu, gradu, błyskawic i grzmotów, bo po wczorajszej takiej właśnie pogodzie, mamy dość. Chcemy w końcu wyjść na wspólny spacer. Pogodnej niedzieli Wam i nam życzę 
Można już chyba jajka zacząć malować?
10 kwietnia 2022 10:46 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To dobrze, że jest dobrze :) .Myślałam juz, że jakiś szok pourazowy przez Ciebie przemawia i będziesz się już żegnać z tym padołem :-)

Ja?!! a w życiu.Mnie tu dobrze jest.
Niepoprawna optymistka od zawsze jestem
10 kwietnia 2022 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja chętnie  dołączę

Dziękuję 
10 kwietnia 2022 13:18 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A moja koleżanka wielkanocnych ozdób nadziergala. Naliczyłam, że zajączkową,piłkarską jednostkę wyprodukowała?

Kiedyś też robiłam za czasów Wałęsy? ale swetry ,szaliki ,skarpetki . Dekoracje na jajeczka und so weiter to już nie ??
10 kwietnia 2022 15:11 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kiedyś też robiłam za czasów Wałęsy? ale swetry ,szaliki ,skarpetki . Dekoracje na jajeczka und so weiter to już nie ??

A ja dziergałam na szydełku. Firanki, serwety i serwetki a nawet abażur do mojego pierwszego mieszkania ?
10 kwietnia 2022 19:43 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja dziergałam na szydełku. Firanki, serwety i serwetki a nawet abażur do mojego pierwszego mieszkania ?

Ja pamiętam u mojej babci firanki ?O matko ,ktoś je dla niej robił wcale tanie nie były, na szydełku.Ile to już lat upłynęło, 40 jak nic.... Mysle, że teraz też dużo kosztują .
11 kwietnia 2022 06:25 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w poniedzialek
Zaczynamy przedświąteczny tydzień. 
Spokojnego i miłego dnia dla wszystkich 
11 kwietnia 2022 07:33 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w słoneczny  poniedziałek 
11 kwietnia 2022 08:06 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Zaczynamy nowy tydzień 
11 kwietnia 2022 08:09 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie
Już jestem po pierwszej kawusi. ,dodała mi trochę sił do całodziennej ciężkiej pracy
Dziś zaspana wcześnie rano pomyliłam garnki do gotowania mleka .Dziadek sam sobie robi śniadanie ale cała wystawka typu, płatki owsiane,musli, kakao, mielony kminek, łuskany słonecznik, marmolada tygodniowa, bo na niedzielę jest inna, jogurt, mleko i oczywiście ten garnek musi być .
Mój błąd został mi pokazany i  wybaczony.Teraz miesza sobie to wszystko i je przez godzinę.
Miłego dnia Wam życzę
 
11 kwietnia 2022 08:10 / 8 osobom podoba się ten post
Witam już  z domowych pieleszy.
W końcu mogę sobie poleniuchować i nic mnie ne "goni" do żadnych obowiązków.
Spokojnie piję sobie kawkę w łóżku, głaszcząc kota i przeglądając wiadomości w necie.
Spotkanie z sąsiadami zaliczone wczoraj, odwiedziłam też ukrainki mieszkające nieopodal, zawieźliśmy im potrzebne artykuły.
Wszystkim życzę spokojnego tygodnia - mnie czeka jeszcze trochę pracy - wczoraj przygotowaliśmy mięsko na kiełbasę "myśliwską" (jelenina, dziczyzna i wieprzowina), dziś będziemy nadziewać we flaki a jutro wędzenie.
11 kwietnia 2022 08:15 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam już  z domowych pieleszy.
W końcu mogę sobie poleniuchować i nic mnie ne "goni" do żadnych obowiązków.
Spokojnie piję sobie kawkę w łóżku, głaszcząc kota i przeglądając wiadomości w necie.
Spotkanie z sąsiadami zaliczone wczoraj, odwiedziłam też ukrainki mieszkające nieopodal, zawieźliśmy im potrzebne artykuły.
Wszystkim życzę spokojnego tygodnia - mnie czeka jeszcze trochę pracy - wczoraj przygotowaliśmy mięsko na kiełbasę "myśliwską" (jelenina, dziczyzna i wieprzowina), dziś będziemy nadziewać we flaki a jutro wędzenie.

Odpoczywaj w domowych pieleszach i ciesz się rodziną. Mile  to uczucie gdy bus wjeżdża w przydomową uliczkę i już tuż tuż wszystko i wszyscy czekają....
11 kwietnia 2022 09:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Też głowa mnie boli bo to migrena przy babskich dniach. 
Zaraz idę sprzątać auta bo w środku jakby lawina błotna po zimie przeszła.  
Obiadek mam więc tylko podgrzać a na 14 do fryzjera jade coś tam zrobić z włosami.  Tylko podciąć bo już za długie są i nie chcą się układać po mojemu . 
U mnie wiosna jest i słoneczko świeci. Bociany latają, kretyn ryja w ogródku i nawet nasz bażant przychodzi i codziennie nas budzi bo akurat koło naszej sypialni musi przechodzic. 
Wam życzę spokojnego dnia i całego tygodnia. Kawkę zostawiam i lecę do obowiązków. 
11 kwietnia 2022 09:16 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Głowa mnie nie boli po wczorajszym - choć ,miało od czego ale nie ze mną takie numery :) Dzień się fajnie rozpoczął , była moja pracowita i wesoła ulubienica. Wypiła z nami kawkę i pojechała. To wam pokażę juz nad czym się męczę. Wersja jeszcze robocza, ale już w sieci. Niech się indeksuje a idzie po zmianie nazwy domeny blitzschnell. Poprzednia była zbyt nieunkatowa w tym sensie , że podobnych nazw w sieci jest całe mrowie i wszystko stało w miejcu. Poki co jest sporo popodpinanych próbnych bloków, aby oszacowac koncowy efekt.Ostatnich szlifów jeszcze nie ma. Produkt jest o niebo ładniejszy niż w rzeczywistosci, niestety zdjęcia w e-geszefcie tego nie oddają i to mnie wkurza. Mata paczajta :), ja się dzis na cały dzien od tego odżegnuję , wieczorkiem posiedzę.
P.S. Pomysły jakiekolwiek mile widziane plus pisacze atrykułów za 1 uśmiech i produkt i rozgłos w necie :-)Acha- nie sprawdzalam jak to mobilnie wygląda. Proszę krzyczeć jakby co :)
Miłego poniedziałku hihi :)
Oto i to coś 
https://swanmilady.com/home/
 
 

11 kwietnia 2022 09:16 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Głowa mnie nie boli po wczorajszym - choć ,miało od czego ale nie ze mną takie numery :) Dzień się fajnie rozpoczął , była moja pracowita i wesoła ulubienica. Wypiła z nami kawkę i pojechała. To wam pokażę juz nad czym się męczę. Wersja jeszcze robocza, ale już w sieci. Niech się indeksuje a idzie po zmianie nazwy domeny blitzschnell. Poprzednia była zbyt nieunkatowa w tym sensie , że podobnych nazw w sieci jest całe mrowie i wszystko stało w miejcu. Poki co jest sporo popodpinanych próbnych bloków, aby oszacowac koncowy efekt.Ostatnich szlifów jeszcze nie ma. Produkt jest o niebo ładniejszy niż w rzeczywistosci, niestety zdjęcia w e-geszefcie tego nie oddają i to mnie wkurza. Mata paczajta :), ja się dzis na cały dzien od tego odżegnuję , wieczorkiem posiedzę.
P.S. Pomysły jakiekolwiek mile widziane plus pisacze atrykułów za 1 uśmiech i produkt i rozgłos w necie :-)Acha- nie sprawdzalam jak to mobilnie wygląda. Proszę krzyczeć jakby co :)
Miłego poniedziałku hihi :)
Oto i to coś 
https://swanmilady.com/home/
 
 

 Tina jaki świat jest mały normalnie szoku doznałam gdy zobaczyłam Twój link.Oczy przecieram ze zdumienia przecież to moja koleżanka takie cudenka wyrabia , pięknie pachnie,cudna oprawa a i dziewczyna Super.
Kurczę nie wiem co powiedzieć szok mnie nie opuszcza i zaraz wezwę ja na dywanik  szwajcarski.
POLECAM