Powitajki przy kawie 71

26 lipca 2022 08:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Zdrowie najważniejsze. To fakt. Co z tego, że kasa na koncie jak zdrowia nie ma. :-( Ja już lepiej. Z każdym dniem coraz lepiej. Szyję ćwiczę bo mi jakiś przykurcz wszedł i siedzi.:smiech3:Gardło jeszcze pobolewa ale to przejdzie. 
Annom i Hannom wszystkiego najlepszego. :kwiatek dla ciebie1:
Wszystkim miłego i spokojnego dnia. :kawa:

Dusiu, cieszę się bardzo że z każdym dniem, coraz lepiej się czujesz ❤
W to,że poradzisz sobie raz- dwa ,nikt nie wątpił,dałaś się poznać jako silna babka ??
Dbaj o siebie, zdrowiej żebyś mogła w pełni cieszyć się życiem. 
26 lipca 2022 08:34 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusiu, cieszę się bardzo że z każdym dniem, coraz lepiej się czujesz ❤
W to,że poradzisz sobie raz- dwa ,nikt nie wątpił,dałaś się poznać jako silna babka ??
Dbaj o siebie, zdrowiej żebyś mogła w pełni cieszyć się życiem. 

Dziękuję 
26 lipca 2022 13:30 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Foto  V już jest . Remont dalej w toku . Ekipa tupie po suficie. Bezproblemowi, sprawdzeni, zresztą jakby co do kierownika maja się zwracać jak wróci z pracy. Ja mieszam w garach i jest gut 
Spokojnego dzionka 
26 lipca 2022 13:36 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam i mówię dzień dobry bardzo :-)
Baaardzoo powoli, ale dochodzę do siebie. W niedzielę byłam zbyt optymistyczna, zaufałam wrogowi ,że opuszcza mnie bezpowrotnie. Dałam się nabrać, wróg atakuje nocą. Wczorajszej nocy wrócił ze zdwojoną siłą-całą noc i cały prawie poniedziałek, niemoc i potworny ból głowy wzięły mnie w swoje panowanie. Pod wieczór ustąpił na tyle, że zasnęłam ok 18tej i , z jedną tylko przerwą , spałam do 7ej. W nocy obudził mnie silny,ostry ból ,na szczęście na krótko. Może to taki pożegnalny, żebym zapamiętała? Oby.
Konwalii życzę przyjemnej i szybkiej podróży do domu i fajnego urlopu, choć krótko, to intensywnie korzystaj z przyjemności bycia z bliskimi. 
Wszystkim dobrego dnia, dbajcie o siebie, bo czym jest zdrowie, "ten tylko się dowie..."itd itp.:angel3:
 

Typowo przechodzisz. Wariat Omikron odziedziczył matryce i atawizmy po przodku, choć już tak nie szkodzi jak poprzedni. U mnie młodzi przechodzili tak samo. 
W CH notują wzrost zakażeń. Miałam ochotę pojechać na imprezę w Zurychu wznowiona po 3 łatach, ale że pewnie będą tłumy to nie zaryzykuję. 
Miejmy nadzieję, że u Ciebie to już pożegnalny atak. Moich trzymało 9 dni.
26 lipca 2022 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oj w niebiosach dołożyli do pieca.Pożegnalam dziś  koleżanki  z sąsiedniej ulicy ,fajne kobiety .Tak jeszcze nie miałam żeby tak blisko siebie i to aż 2. Czekam na zmienniczkę, leczo pachnie w całym domu musi cos zjeść treściwego i cieplego po tak długiej podróży.Dziadek wzdycha,smutkuje bo . ..no bo jadę a on się przyzwyczaił do mojej facjaty ?Wolał mnie dziś w dzień sporo, nadplan wykonał ?W nocy po tabketeczce a raczej jej połóweczce będzie chrapcial jak misio taką mam nadzieję?  

Wspaniałego urlopu Ci życzę ?
26 lipca 2022 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam i mówię dzień dobry bardzo :-)
Baaardzoo powoli, ale dochodzę do siebie. W niedzielę byłam zbyt optymistyczna, zaufałam wrogowi ,że opuszcza mnie bezpowrotnie. Dałam się nabrać, wróg atakuje nocą. Wczorajszej nocy wrócił ze zdwojoną siłą-całą noc i cały prawie poniedziałek, niemoc i potworny ból głowy wzięły mnie w swoje panowanie. Pod wieczór ustąpił na tyle, że zasnęłam ok 18tej i , z jedną tylko przerwą , spałam do 7ej. W nocy obudził mnie silny,ostry ból ,na szczęście na krótko. Może to taki pożegnalny, żebym zapamiętała? Oby.
Konwalii życzę przyjemnej i szybkiej podróży do domu i fajnego urlopu, choć krótko, to intensywnie korzystaj z przyjemności bycia z bliskimi. 
Wszystkim dobrego dnia, dbajcie o siebie, bo czym jest zdrowie, "ten tylko się dowie..."itd itp.:angel3:
 

Oj biedactwo, współczuję Ci bardzo.Nie daj się i wracaj do zdrowia 
26 lipca 2022 22:16 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Was serdecznie 
Już nie mogę się doczekać wyjazdu a te ostatnie dni wloką się niesamowicie. W sumie zostało mi 4 dni pracy, a w niedzielę wolne Przez chwilę myślałam że będę mogła w w niedzielę nad ranem wyjechać ,ale niestety muszę w poniedziałek.Coz trudno niedziela będzie lajtowa bez pracy. Myslami i tak jestem w domu i układam plan jakie kwiaty kupić i wogole jak przystroić dom. W ostatnim tygodniu sierpnia mamy już zarezerwowany pobyt nad morzem czerwonym , wprawdzie tylko tydzień ale dobre i to. 
Pozdrawiam i spokojnej nocy 
27 lipca 2022 07:13 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, cześć i czołem.Baluje na urlopie, choć tylko i aż w domku.Nigdzie nie wyjezdzamy z uwagi na Piotra.Najwazniejsze, że razem.Ogarniam mieszkanie,przegladam niezaplacone rachunki itp.Do Grona dołączę 12sierpnia, już za mną tęsknią ? i tak co drugi dzień Ellen przysyla mi zdjęcia Seniorow,hmmm... Czy wytrzymam tam sześć tygodni?Kota też idzie zaglaskac ?.No to narka i nie przemeczajcie się.
27 lipca 2022 07:53 / 7 osobom podoba się ten post
witam wszystkich w sloneczny poranek  
i zycze milego i spokojnego dnia 
27 lipca 2022 08:32 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo! Jeszcze  w łóżku, które  dzielimy z wnuczka No nie mogę  się  napatrzeć...dzisiaj ciąg  dalszy WAKACJI. Zabawa od rana do wieczora,a dziadek serwuje posiłki Miłego dnia  życzę Wszystkim
27 lipca 2022 08:43 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Oj biedactwo, współczuję Ci bardzo.Nie daj się i wracaj do zdrowia :aniolki:

Dziękuję 
Nie daję się i wracam ?
27 lipca 2022 09:01 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry. Dziś balety u mnie znów od 9 i tak jeszcze min . przez jakiś tydzień . Nic to , przeżyje. Fuksem wpadło mi dodatkowe kilka dni urlopu, gdyż zmiennik załatwił sobie prywatny przejazd, ale dopiero na 8 sierpnia. Ja muszę się stawić siódmego. Tak , że jeszcze się trochę pokokosze w domciu. Zmiennik się najpierw zapytał czy mi tak pasuje?Jak nie jak tak  i niech go za jego natchnienie Bozia w dzieciach wynagrodzi ?( nie jestem wredna, ma tylko jedno). 
Wobec powyższego to może z mężem i znajomymi uda nam się gdzieś na weekend zaszyć ?, bo lubimy takie akcje?.
Miłego dzionka wszystkim , a ja zaraz do weta z kotką. Oczko jej się przyda sprawdzić , a jak już za mną chodzi to da się zwabić do transportera.
27 lipca 2022 09:04 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzień dobry, cześć i czołem.Baluje na urlopie, choć tylko i aż w domku.Nigdzie nie wyjezdzamy z uwagi na Piotra.Najwazniejsze, że razem.Ogarniam mieszkanie,przegladam niezaplacone rachunki itp.Do Grona dołączę 12sierpnia, już za mną tęsknią ? i tak co drugi dzień Ellen przysyla mi zdjęcia Seniorow,hmmm... Czy wytrzymam tam sześć tygodni?Kota też idzie zaglaskac ?.No to narka i nie przemeczajcie się.

Ellen tak cichcem i małymi kroczkami i kiedyś Cię adoptuje ?. Zobaczysz ?
27 lipca 2022 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Wspaniałego urlopu Ci życzę ?:moje_wakacje:

27 lipca 2022 11:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam i mówię dzień dobry bardzo :-)
Baaardzoo powoli, ale dochodzę do siebie. W niedzielę byłam zbyt optymistyczna, zaufałam wrogowi ,że opuszcza mnie bezpowrotnie. Dałam się nabrać, wróg atakuje nocą. Wczorajszej nocy wrócił ze zdwojoną siłą-całą noc i cały prawie poniedziałek, niemoc i potworny ból głowy wzięły mnie w swoje panowanie. Pod wieczór ustąpił na tyle, że zasnęłam ok 18tej i , z jedną tylko przerwą , spałam do 7ej. W nocy obudził mnie silny,ostry ból ,na szczęście na krótko. Może to taki pożegnalny, żebym zapamiętała? Oby.
Konwalii życzę przyjemnej i szybkiej podróży do domu i fajnego urlopu, choć krótko, to intensywnie korzystaj z przyjemności bycia z bliskimi. 
Wszystkim dobrego dnia, dbajcie o siebie, bo czym jest zdrowie, "ten tylko się dowie..."itd itp.:angel3: