Powitajki przy kawie 71

24 września 2022 07:35 / 5 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo miłego dnia 
24 września 2022 07:43 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnej, pełnej optymizmu soboty życzę 
24 września 2022 07:45 / 6 osobom podoba się ten post

 
Witam i pozdrawiam, życząc miłego dnia 
24 września 2022 09:01 / 1 osobie podoba się ten post
jantarsky

Tylko zdrowia życzyć i ułożonych dobrze dni. Dzieki za info i jeszcze tylko zapytam, czy mobilne świadczenia np. opiekuńcze, usługowe, czy wsparcia też prowadzą? Ale to niech pozostanie na jutro, trzeba uszanować czas zasłużonego odpoczynku. Spokojnej nocy.

Nie , fundacje zapewniające podopiecznym przestrzeń do życia i pracy nie prowadzą takich usług. Ale jeśli ktoś jest zainteresowany pracą ergoterapeuty przy osobach że schorzeniami narządu ruchu, udarach czy np. przy chorobach neurodegeneracyjnych, lub po powrocie ze szpitala itp. to jak najbardziej są wakaty w Reha no i Spitex jest organizacją zatrudniająca personel dojeżdżający do pacjenta. Trzeba szukać .
24 września 2022 09:03 / 3 osobom podoba się ten post
I dzień dobry wszystkim ?Zaległe ajlajki odrobię wieczorem albo jutro. 
24 września 2022 15:40 / 3 osobom podoba się ten post
nie ma nikogo więc
24 września 2022 17:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?
Ja nie wiem co ja robię, że nawet zajrzeć na forum nie mam czasu 
Urlop niedługo się kończy, więc na forum czas będzie 
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego popołudnia i wieczoru 
25 września 2022 07:09 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Maluda już w domku bo się mi na priv meldowała więc ja pierwsza się witam.  Dla mnie też to ostatnia niedziela na tym adresie. więc dziś śpiewam " Ta ostatnia niedziela...."  Jutro już upragniony wyjazd do domu. Busik już potwierdzony i około 19 ma być jutro . Fizycznie może zmęczona nie jestem ale psychika wysiada mi bo senior trudny charakter ma. Zresztą czuje już że muszę odpocząć bo exploduje. ??? i może nie być nie  ciekawie wtedy. ? 
Wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia a ja uciekam po raz ostatni do odliczania. 
25 września 2022 08:05 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w ostatnią niedzielę września Dusia zaraz do domku,super 
25 września 2022 08:32 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Witam wszystkich w ostatnią niedzielę września :kawa1:Dusia zaraz do domku,super :-)

25 września 2022 08:38 / 4 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo śpiewając ta ostatnia niedziela we wtorek do domku wszystkim spokojnej i leniwej niedzieli 
25 września 2022 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, pogoda typowo jesienna i mnie jest szkoda lata. Ale dnia wolnego nie zamierzam spędzic w mieszkaniu i tak, bo jeszcze stracę orientację, albo przestanę odbijać się w lustrze :) Chociaż może to i dobrze...
Nie rozwodząc się juz jadę dzis do Pflegeheimu w odwiedziny- nie muszę, ale robię to z radością.
Wyjeżdzającym do domu szerokiej drogi życzę i byczenia się na urlopie :) Dusia nie eksploduj, bo będą skargi, wytrzymaj jeszcze trochę 
Miłej niedzieli :) 
25 września 2022 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry, pogoda typowo jesienna i mnie jest szkoda lata. Ale dnia wolnego nie zamierzam spędzic w mieszkaniu i tak, bo jeszcze stracę orientację, albo przestanę odbijać się w lustrze :) Chociaż może to i dobrze...:-)
Nie rozwodząc się juz jadę dzis do Pflegeheimu w odwiedziny- nie muszę, ale robię to z radością.
Wyjeżdzającym do domu szerokiej drogi życzę i byczenia się na urlopie :) Dusia nie eksploduj, bo będą skargi, wytrzymaj jeszcze trochę :lol1:
Miłej niedzieli :) 

No powinnam wytrzymać.  chociaż dziś nerwowka. Ja mam migrenę, ciśnienie mam podwyższone ale to minie. Dziadek ciśnienie bardzo wysokie mimo leków, babka problem z oddychaniem , syn ich  chory , 40 stopni goraczki . Dobrze, że z nami tutaj nie mieszka tylko 20 km bo byłaby to katastrofa. Najgorsze , że drugi 400 km a ten chory rozdziela co niedzielę leki i tylko on jest w tym biegły. Zawsze mówiłam żeby robił na cały tydzień plus na 2-3 dni extra w razie W. Teraz od jutra leków nie ma . Leków biorą po około 20 sztuka każdy z nich plus dziadek ma morfinę. Ja zapowiedziałam że nawet nie ma możliwości żebym to robiła i skończyłam dyskusje z nimi na ten temat. Ale to jest już problem rodziny nie mój. No to bez leków dopiero dziadek będzie mieć ciśnienie. Nawet o tym nie myślę . Ja jestem jedną nogą w domu i tylko to mnie dziś przy moim migrenowym bólu głowy trzymam . 
25 września 2022 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No powinnam wytrzymać. :-) chociaż dziś nerwowka. Ja mam migrenę, ciśnienie mam podwyższone ale to minie. Dziadek ciśnienie bardzo wysokie mimo leków, babka problem z oddychaniem , syn ich  chory , 40 stopni goraczki . Dobrze, że z nami tutaj nie mieszka tylko 20 km bo byłaby to katastrofa. Najgorsze , że drugi 400 km a ten chory rozdziela co niedzielę leki i tylko on jest w tym biegły. Zawsze mówiłam żeby robił na cały tydzień plus na 2-3 dni extra w razie W. Teraz od jutra leków nie ma . Leków biorą po około 20 sztuka każdy z nich plus dziadek ma morfinę. Ja zapowiedziałam że nawet nie ma możliwości żebym to robiła i skończyłam dyskusje z nimi na ten temat. Ale to jest już problem rodziny nie mój. No to bez leków dopiero dziadek będzie mieć ciśnienie. Nawet o tym nie myślę . Ja jestem jedną nogą w domu i tylko to mnie dziś przy moim migrenowym bólu głowy trzymam . 

To jest qrcze wlaśnie te cwaniackie podejscie sporej częsci niemieckich rodzin, bo przecież zlecenie rozdzielania leków niewiele by ich miesięcznie kosztowało-częsć pokrywa kasa chorych. Nawet tych paru euroków im szkoda. 
Jutro do domku jedziesz , pełne konto jest i tylko o tym myśl, czym siem :) 
25 września 2022 11:25 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To jest qrcze wlaśnie te cwaniackie podejscie sporej częsci niemieckich rodzin, bo przecież zlecenie rozdzielania leków niewiele by ich miesięcznie kosztowało-częsć pokrywa kasa chorych. Nawet tych paru euroków im szkoda. 
Jutro do domku jedziesz , pełne konto jest i tylko o tym myśl, czym siem :) 

Już nie chodzi o to że kto i za co płaci bo leków nie rozdzielam nigdy i nie będę tylko że syn też nie przewidzi że może być chory jak teraz , że zasypie drogi że cos???? Żeby nikt inny nie był tu pod telefonem , żadnej innej rodziny , z sąsiadami na bakier, żadnych przyjaciół . To już nie mój problem. Tak jadę do domu i to mnie dziś trzyma w tym by głosy przy takiej pogodzie