Powitajki przy kawie 71

25 września 2022 11:52 / 7 osobom podoba się ten post
Deszcz, deszcz pada. Taki drobny. Ogólnie ciepły dzionek.
Dzień dobry w niedzielę, w moją tutaj dziewiątą i ostatnią, uff...
Trochę mnie już drażnią te córki. Każda porządki po swojemu robi, potem muszę szukać tego i owego  Ale kontakt mamy bardzo dobry,, taki serdeczny. 
Dziś w domu jest druga córka, akurat obiad gotuje, a po obiedzie jedzie, by znów jutro przyjechać. W czwartek znów przyjedzie, gdy zmienniczka się zamelduje. Lift zamówiony (na wypożyczenie), a dzieci myślą o Pflegeheimie. Na początku roku mają otworzyć taki dom niedaleko miejsca, gdzie mieszka jedna z córek. Dzieci pracują i nie mogą pozwolić sobie na częste przyjazdy tutaj poza urlopem. Zwłaszcza, że odległość robi też swoje. 
Ale... Ja jeszcze pięć dni tutaj, rano w piątek wyjazd. A tutaj być może JEDNAK wrócę, zwłaszcza, że i lift będzie, i atmosfera dobra. No i rodzina z agencją po ustalały już coś. Ale wszystko na ileś tam procent. Z planowaniem podchodzę już ostrożnie. 
Już prawie południe.
Miłej reszty dnia Opiekunkowo
26 września 2022 06:23 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  No i w końcu dobiegłam do mety i jadę dziś do domu. Wszystkim , którzy zostają w pracy życzę żeby im dni szybciutko umykały i aby też jak najbardziej mogli jechać na urlop. Życzę Wam spokojnego dnia i całego tygodnia. Ps. Później do Was jeszcze zajrze. ?
26 września 2022 07:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo w nowym tygodniu wszystkim miłego dnia życzę i nie przemeczajcie się 
26 września 2022 07:12 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - poniedziałek to też dobry dzień.Wczoraj było cieplutko i miło .Na spacerze naszlam -:) na piękną grusze na miedzy. Skosztowałem i zaniemówiłam - pychota .Dalej rośnie potężna jabłoń z rumianymi owocami .Na ziemi dużo spadów .A mówią, że drożyzna ? Nikt tego nie zbiera lepiej kupić w Lidlu czy Biedronie. Dziś będę robiła soki gruszkowo- jabłkowe .
Dobrego dnia.
26 września 2022 07:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: No i w końcu dobiegłam do mety :ksiaze na rumaku:i jadę dziś do domu. :radosc1:Wszystkim , którzy zostają w pracy życzę żeby im dni szybciutko umykały i aby też jak najbardziej mogli jechać na urlop. Życzę Wam spokojnego dnia i całego tygodnia. Ps. Później do Was jeszcze zajrze. ?

Szczęśliwej podróży i nie szastają kasą 
26 września 2022 07:30 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Szczęśliwej podróży i nie szastają kasą :-):-):-)

Dziękuję.  Pieniądze rzecz nabyta.  Będzie zdrowie będzie kasa . A na co zbierać? Na złote gwoździe do trumny? Lepsza przyjemność jest z tego że człowiek sobie coś kupi . Przynajmniej ja tak mam. 
26 września 2022 08:09 / 6 osobom podoba się ten post
Witam się i ja poniedziałkowo
Już pownnam pomału myśleć co do walizki spakować na ten jesienny wyjazd.
Najchętniej bym suszarkę do grzybów zapakowała, bo w okolicy jesy jakiś lasek, więc może...?
Na dokładkę jeszcze taszy z snatorium nie wypakowałam do końca, bo miałam awarię kanalizacji i pranie mnie zastopowało
Ale już wszystko opanowane, zostało jeeszcze wydać kika pieniążków za pracę ekipy naprawczej.
Owoce na ogrodzie dojrzewają, więc i roboty mi do wyjazdu nie zabraknie, a i do wnuków trzeba będzie się jeszcze wybrać.
Wszystkim miłego dnia i tygodnia
26 września 2022 08:16 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w nowym tygodniu
Dusi życzę szczęśliwej podróży, bo wiem, że jeszcze od granicy masz duuuży kawałek zwiedzania Polski. Odpoczywaj i ciesz się urlopem 
Miłego dnia
26 września 2022 08:23 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w nowym tygodniu:chaplin:
Dusi życzę szczęśliwej podróży, bo wiem, że jeszcze od granicy masz duuuży kawałek zwiedzania Polski. Odpoczywaj i ciesz się urlopem :aniolki:
Miłego dnia:buziaki2:

Dziękuję 
26 września 2022 10:12 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim  spokojnego dnia 
26 września 2022 10:16 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: No i w końcu dobiegłam do mety :ksiaze na rumaku:i jadę dziś do domu. :radosc1:Wszystkim , którzy zostają w pracy życzę żeby im dni szybciutko umykały i aby też jak najbardziej mogli jechać na urlop. Życzę Wam spokojnego dnia i całego tygodnia. Ps. Później do Was jeszcze zajrze. ?

Szczęśliwej podróży i wspaniałego urlopu 
26 września 2022 10:25 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Szczęśliwej podróży i wspaniałego urlopu :aniolki:

Dziękuję 
26 września 2022 10:41 / 3 osobom podoba się ten post
Szczęśliwej podróży i duuuuzo przyjemnego odpoczynku w domu ?
26 września 2022 11:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. :aniolki: Pieniądze rzecz nabyta.  Będzie zdrowie będzie kasa . A na co zbierać? Na złote gwoździe do trumny? Lepsza przyjemność jest z tego że człowiek sobie coś kupi . Przynajmniej ja tak mam. 

Ozdobilam wpis usmieszkami . Kasa.....jak przypływ wody w oceanie, raz blisko raz dalej 
26 września 2022 12:22 / 5 osobom podoba się ten post
Miało padać wyszło słońce ?Spokojnego dnia a wracającym do domu(Dusia,Creyzy )spokojnej podróży  bez atrakcji.?