Powitajki przy kawie 71

26 września 2022 12:51 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Miało padać wyszło słońce ?Spokojnego dnia a wracającym do domu(Dusia,Creyzy )spokojnej podróży  bez atrakcji.?:flaga Polski:

Dziękuję 
27 września 2022 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo i odrazy się żegnam dzisiaj do domku wszystkim dziękuję pięknie za towarzystwo i miłego dzionka 
27 września 2022 08:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  wszyscy się do domków wybierają,mnie zostało jeszcze trochę 
27 września 2022 08:17 / 4 osobom podoba się ten post
creyzy

Witam opiekunkowo i odrazy się żegnam dzisiaj do domku wszystkim dziękuję pięknie za towarzystwo i miłego dzionka :aniolki::radosc1:

Creyzy, szczęśliwej podróży,ciesz się urlopem,odpoczywaj 
27 września 2022 08:52 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie
Ostatnie godziny... 
Jestem tylko z babcią, córka przyjedzie jutro wieczorem. Mamy każdego dnia odwiedziny. Dziś ergo, jutro fizjo. Czas zasuwa szybko. 
Życzę Wam miłego dnia 
27 września 2022 10:36 / 4 osobom podoba się ten post
Miłego dnia!
27 września 2022 13:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i czasi mi się kończy 
27 września 2022 17:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. :aniolki: Pieniądze rzecz nabyta.  Będzie zdrowie będzie kasa . A na co zbierać? Na złote gwoździe do trumny? Lepsza przyjemność jest z tego że człowiek sobie coś kupi . Przynajmniej ja tak mam. 

Ja też, ale mi humor poprawiłaś 
27 września 2022 17:36 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?
Po deszczu zawsze wychodzi słoneczko 
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego wieczoru.
Ja dalej na urlopie 
27 września 2022 17:43 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tak jest. Wsparcie to własciwe określenie przy pracy terapeuty. Wytyczne określają nam kierownicy działów. 

Wytyczne skąd ja znam to słowo i z czym mi się kojarzy ?
Miniona epoka ??
27 września 2022 19:24 / 5 osobom podoba się ten post
Witam Was po małej przerwie. No nie ma czasu na pisanie. Biegam ,dzwonię, załatwiam a to dopiero początek remontu. Dzisiaj dokładnie tydzień mija, póki co,to demolka i jeden wielki bałagan. Znów od wczoraj  pomieszkuję u przyjaciółki no bo trzeba być na miejscu. Ma to swoje dobre strony,bo okazja z psiaosiółami i koleżankami wieczorkiem  się spotkać ?. Cieszę się jednak że jutro ok południa do domku jadę A w sobotę przylatują do mnie dzieci z Norwegii-wnusio ma ferie, rodzice jeszcze urlop zachomikowali, to mamę i babcię odwiedzą. I tak czas ucieka i nawet do pracy nie ma kiedy jechać, a muszę się przyznać, że już mi się chce jakąś nową podopieczną poopiekować.
Może uda się chociaż na miesiąc jeszcze w tym roku. 
Wszystkim życzę spokojnego wieczoru a tym,którzy w drodze do domu lub już urlopują fajnych urlopów i przyjemności. 
28 września 2022 06:54 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - zimo,mokro i buro .Depresja gotowa .Nie wiem jaki dzisiaj dzień ,bo dzień ma zasadzie '.kopiuj- wklej '. Muszę odnowić znajomości,które w międzyczasie zapodziały się gdzieś w krzątaninie i pośpiechu .Dobrego dnia .
28 września 2022 06:58 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry nowy dzień czas rozpocząć  połowa tygodnia,ani się obejrzymy i kolejny weekend 
28 września 2022 07:06 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam Was po małej przerwie. No nie ma czasu na pisanie. Biegam ,dzwonię, załatwiam a to dopiero początek remontu. Dzisiaj dokładnie tydzień mija, póki co,to demolka i jeden wielki bałagan. Znów od wczoraj  pomieszkuję u przyjaciółki no bo trzeba być na miejscu. Ma to swoje dobre strony,bo okazja z psiaosiółami i koleżankami wieczorkiem  się spotkać ?. Cieszę się jednak że jutro ok południa do domku jadę A w sobotę przylatują do mnie dzieci z Norwegii-wnusio ma ferie, rodzice jeszcze urlop zachomikowali, to mamę i babcię odwiedzą. I tak czas ucieka i nawet do pracy nie ma kiedy jechać, a muszę się przyznać, że już mi się chce jakąś nową podopieczną poopiekować.
Może uda się chociaż na miesiąc jeszcze w tym roku. 
Wszystkim życzę spokojnego wieczoru a tym,którzy w drodze do domu lub już urlopują fajnych urlopów i przyjemności. 

Widzę , że zaczyna się pewien problemik jak na razie , Nie da się wyrzucić z głowy wyszukiwarki i kalkulatora .Bo oprócz namacalnych korzyści zostaje jeszcze coś , właśnie ta chęć o której piszesz . Trzeba pewnie w porę wyhamować, tylko  kiedy jest ten moment . Gusiu, wieczorkiem popiszemy jak będzie czas . Warto o tym pisać . Pozdrawiam 
28 września 2022 07:21 / 4 osobom podoba się ten post
Witam.  z domku przy kawce, w mojej kuchni, w moim ulubionym kubeczku pita . Za oknem  więc deprecha murowana jak Mleczko pisze? O nie, nie .Nie mam czasu. Muszę ogarnąć zakupy, mieszkanie i się ogarnąć ? Dziś moja corcia wpada do mnie po 1 zmianie a że jutro na 2 więc do tej 12 może być na wsi. Ugotuje jej ulubione ziemniaczane kotlety plus sos pieczarkowy ( wegetarianką jest córcia ) i buraczki na ciepło . O to mnie prosiła plus bułeczki proziaki z patelni. Zrobi się. Bez problemu. 
Wczoraj dotarłam okolo 12 w południe . Chociaż zmęczona to usnąć nie mogłam i w nocy też spanie było słabe. Widocznie po tej podróży muszę wpaść w nowy rytm.  Zaraz podjadę do sklepu bo pomimo, że teściowa waloweczke podała to jednak prawie  światło widzę w lodówce tylko. 
Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia.