Powitajki przy kawie 71

01 października 2022 07:24 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,jak cicho tu dzisiaj i mało Was, wpływ jesiennej pogody czy zajęci bardzo wszyscy?
Dzisiaj pospałam dłużej, a że wody z kurkumą wieczorem nie przygotowałam sobie, to witam Was z kubkiem kawy:pije kawe:. Zaraz zrobię sobie energetyczną owsiankę, ogarnę się i nie "chcem ale muszem " wyruszyć w miasto kilka sklepów odwiedzić. Leroy Merlin i drugi, z całkiem innej branży, mój sprawdzony zielarski. Niektóre witaminy mi wyszły, czas uzupełnić a przy okazji w jakieś herbatki się zaopatrzyć . Z mniszka lekarskiego na przykład, może też  jakiś dobry sok z bzu czarnego będą mieli?
Mam więc plan, może uda mi się wszystko załatwić. Za oknem sìąpi ,wezmę kolorową parasolkę żeby tę szarość trochę rozweselić. 
Wam dobrego dnia życzę :angel3:

A jakie witaminki zażywasz? Czy z przepisu lekarza czy sama sobie  ordynujesz ? Pytam, bo ja nic nie biorę w tabletkach, może to błąd ? Pije jedynie od 4 m-cy taki środek na poprawę stanu stawów, skory, włosów itp.Nie powiem, że nie jestem zadowolona .Moja skóra jest gładka i prężna .Soki robiłam sama więc mam i z mniszka i czarnego bzu z kwiatów i z owoców.Robie sobie też zakwas z buraków .Nie biorę żadnych leków ani wspomagających zdrowie ani przeciw bólowych.Malo kto mi wierzy w to co mówię ,ale to prawda .Jem to na co mam ochotę,i nie tyję.W moim wieku metabolizm sobie a życzenie sobie u mnie jakoś się ułożyło .Wylaszczylam  się że trzy lata temu po kuracji jaka przeprowadziłam na odrobaczenie .Nie, nie , żebym  zauważyła coś  obcego w sobie ,  Co to , to nie .Naczytałam się o pasożytach i tak sobie zafundowałam kurację .Fakt, że waga poszła w dół i to sporo a jeszcze ważniejsze , że tak trzymam . Zdrowie ma się jedno .
01 października 2022 07:26 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. To ja trzecia się witam.  Za oknem i mglisto . Jesienne.  liści naleciało ??? ale jak błyśnie słońcem to dopiero się zgrabi. Orzechy też muszę wyzbierać . Ja teraz kawka i za godzinkę jadę po mojego ❤️ na lotnisko. Obiadek mam naszykowany więc później już tylko piekarnik zrobi swoją robotę. Chlebek też wczoraj upieczony a wyrósł mi jak nigdy. ?? Wam życzę spokojnego i przyjemnego dnia. 
01 października 2022 07:28 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A jakie witaminki zażywasz? Czy z przepisu lekarza czy sama sobie  ordynujesz ? Pytam, bo ja nic nie biorę w tabletkach, może to błąd ? Pije jedynie od 4 m-cy taki środek na poprawę stanu stawów, skory, włosów itp.Nie powiem, że nie jestem zadowolona .Moja skóra jest gładka i prężna .Soki robiłam sama więc mam i z mniszka i czarnego bzu z kwiatów i z owoców.Robie sobie też zakwas z buraków .Nie biorę żadnych leków ani wspomagających zdrowie ani przeciw bólowych.Malo kto mi wierzy w to co mówię ,ale to prawda .Jem to na co mam ochotę,i nie tyję.W moim wieku metabolizm sobie a życzenie sobie u mnie jakoś się ułożyło .Wylaszczylam :-) się że trzy lata temu po kuracji jaka przeprowadziłam na odrobaczenie .Nie, nie , żebym  zauważyła coś  obcego w sobie ,  Co to , to nie .Naczytałam się o pasożytach i tak sobie zafundowałam kurację .Fakt, że waga poszła w dół i to sporo a jeszcze ważniejsze , że tak trzymam . Zdrowie ma się jedno .:piwosze:

Możesz coś więcej o tej kuracji odrobaczajacej . Jestem ciekawa .
01 października 2022 07:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Możesz coś więcej o tej kuracji odrobaczajacej . Jestem ciekawa .:-)

A tak . Wieczorem napisze .W aptece takiej zielarskiej kupiłam kapsułki i zażywałem o ile pamiętam od 1 do kilku ,bo to co tydzień jedna dodawałam .Poszukam później w szpargałach co to był za środek .Ale uprzedzam że w toalecie to się nasiedzialam ..Zbieram się jechać do lasu .Do potem .
01 października 2022 10:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A tak . Wieczorem napisze .W aptece takiej zielarskiej kupiłam kapsułki i zażywałem o ile pamiętam od 1 do kilku ,bo to co tydzień jedna dodawałam .Poszukam później w szpargałach co to był za środek .Ale uprzedzam że w toalecie to się nasiedzialam ..Zbieram się jechać do lasu .Do potem .

I żeby nie szukać Twojego wpisu to go tutaj zacytuj w powitaniach. Dzięki. Ja czekam na moje kochanie ❤️ na lotnisku i godzinkę opóźnienie jest. Kawkę sobie pije. 
01 października 2022 11:09 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Pozdrawiam tych, co w pracy, jak i tych urlopujących.
Miłego dnia
01 października 2022 12:46 / 3 osobom podoba się ten post
A po obiedzie mam spotkanie w "domu parafialnym" ??
 

 
Poczuwam się do obowiązku regularnych spotkań jako praktykujący... piwosz 
01 października 2022 14:03 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I żeby nie szukać Twojego wpisu to go tutaj zacytuj w powitaniach. Dzięki. Ja czekam na moje kochanie ❤️ na lotnisku i godzinkę opóźnienie jest. Kawkę sobie pije. :kawa:

Antykontamin forte ,to te kapsułki . Poczytaj o tym w necie ,nie żebym polecała,  piszę tylko, że  ja go zastosowałam . .Profilaktycznie 
02 października 2022 07:16 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielne  .Piękna pogoda się zapowiada.A od czwartku prognozują ponad 20 st.C. i jak tu popadać w depresję to? Życie jest piękne i niesie tyle niespodzianek .Dobrego dnia .
02 października 2022 08:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie deszczowa niedziela ,ale od jutra cały tydzień zapowiada się pogodnie i ciepło, będzie dobrze  pięknego dnia wszystkim życzę,bez względu na aurę 
02 października 2022 09:47 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Za oknem  mimo to życzę Wam spokojnego i pogodnego dnia. 
02 października 2022 12:57 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia nagana z wpisaniem do akt i następnie :
Damessa 
Konwalia 
Malgi 
Z resztą poczekam do wieczora .Za brak obecności kara się należy .
 
 
 
 
02 października 2022 13:00 / 2 osobom podoba się ten post
Luke jak wrócisz z ? to melduj się , bo będziesz miau jak Gusia .
03 października 2022 07:43 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  dziś jestem pierwsza malutko tu nas ostatnio ,wszystkim obecnym i nieobecnym życzę dobrego dnia w Niemczech święto,ale w pracy dziś też swoje zrobić muszę 
03 października 2022 09:08 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry czas najwyższy opuścić łózko.Kawa wypita, koty nakarmione buszują w mokrym ogrodzie .
Pada deszcz na szczęście od południowej strony niebo błękitne .Może się wypogodzi .
Dobrego dnia .