Powitajki przy kawie 71

28 września 2022 07:38 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Babcia jeszcze śpi, zaraz powinien ktoś z Pflege przyjść i pomóc babcię przetransferować na wózek. A poźniej, już w łóżku, zrobię toaletę. 
Za dwa dni powinienem być już w trasie... 
Życzę Wam miłej środy 
28 września 2022 08:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, u mnie jak u Mleczko i Dusi, szaro, mokro, to sìąpi to mocniej pada, ale na depresję, tak jak Dusia, czasu nie mam. Kot niczyj, bo po prostu przychodził i w końcu został na stałe,  nakarmiony,woda z miodem,kurkumą i cytryną wypita. Tak, z nadejściem jesieni pierwsza jest szklanka takiej wody a nie filiżanka kawy. I wiecie co, po jej wypiciu czuję się rozbudzona, energia pobudzona tak, że ja, wielbicielka kawusi, mam na nią ochotę dopiero po śniadaniu. Bardzo polecam, nie tylko chroni przed infekcjami ale ma wiele innych, dobroczynnych działań. 
No to takimi mądrościami się z Wami podzieliłam na powitanie a teraz życzę dobrego dnia 
 
28 września 2022 11:26 / 4 osobom podoba się ten post
i nie mogę się już doczekać 
A z babcią... Dziś tylko nawołuje Mariette, tę starszą córkę... O drugiej nic nie wspomina. Ile mogę mówić, że jej nie ma. Za chwilę znów i tak w kółko 
Fajna, spokojna podopieczna...A ja po  trzech tygodniach w domu wybywam na dwadzieścia pięć dni do miasteczka, które w sierpnia okazję miałem krótko odwiedzić. Tam zastępstwo do pacjenta ze stomią... A potem planowany powrót tutaj... Zobaczymy, jak to wyjdzie. Zresztą nie wiem, w jakim stanie podopieczna będzie pod koniec listopada. 
29 września 2022 06:47 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie 
29 września 2022 07:18 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 

Pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego dnia 
29 września 2022 10:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,jak cicho tu dzisiaj i mało Was, wpływ jesiennej pogody czy zajęci bardzo wszyscy?
Dzisiaj pospałam dłużej, a że wody z kurkumą wieczorem nie przygotowałam sobie, to witam Was z kubkiem kawy. Zaraz zrobię sobie energetyczną owsiankę, ogarnę się i nie "chcem ale muszem " wyruszyć w miasto kilka sklepów odwiedzić. Leroy Merlin i drugi, z całkiem innej branży, mój sprawdzony zielarski. Niektóre witaminy mi wyszły, czas uzupełnić a przy okazji w jakieś herbatki się zaopatrzyć . Z mniszka lekarskiego na przykład, może też  jakiś dobry sok z bzu czarnego będą mieli?
Mam więc plan, może uda mi się wszystko załatwić. Za oknem sìąpi ,wezmę kolorową parasolkę żeby tę szarość trochę rozweselić. 
Wam dobrego dnia życzę 
29 września 2022 11:11 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  się i ja z Wami. Śniadanko właśnie wcinam plus kawka .Byłam w laboratorium zrobić wyniki przed wizytą u endokrynologa i odebrać biopsję tarczycy. Raka nie ma . Dzięki Bogu więc żyjemy dalej i zmagamy się z losem.  W piecu napalone bo chłodno u nas dzis tylko 8 stopni i mzawka . Obiad na dziś mam więc omija mnie stanie przy garnkach. Córka zaraz jedzie do siebie do Lublina bo idzie do pracy na 2 zmiane . Podwioze ja do przystanku resztę już sobie poradzi. Wszystkim życzę miłego i spokojnego i i trzymajcie się cieplutko. 
29 września 2022 11:28 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam :chaplin: się i ja z Wami. Śniadanko właśnie wcinam plus kawka :kawa:.Byłam w laboratorium zrobić wyniki przed wizytą u endokrynologa i odebrać biopsję tarczycy. Raka nie ma . Dzięki Bogu więc żyjemy dalej i zmagamy się z losem. :-) W piecu napalone bo chłodno u nas dzis tylko 8 stopni i mzawka . :pada_deszcz:Obiad na dziś mam więc omija mnie stanie przy garnkach. Córka zaraz jedzie do siebie do Lublina bo idzie do pracy na 2 zmiane . Podwioze ja do przystanku resztę już sobie poradzi. Wszystkim życzę miłego i spokojnego i i trzymajcie się cieplutko. :jesien:

Super, że biopsja wyszła dobrze, jest co uczcić  U mnie też chłodno, ale ogrzewanie gazowe, więc odpada palenie w piecu uff. Zobaczymy tylko czy nie dostanę zawału jak przyjdzie rachunek  Miłego dnia!
29 września 2022 11:57 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

Super, że biopsja wyszła dobrze, jest co uczcić :slodki krolik: U mnie też chłodno, ale ogrzewanie gazowe, więc odpada palenie w piecu uff. Zobaczymy tylko czy nie dostanę zawału jak przyjdzie rachunek :kropla potu: Miłego dnia!

My też mamy na gaz ale póki co drzewem pakiet . Węgla niet i niewiadomo kiedy będzie. Czekamy w kolejce na zakup. ? Las jest będziemy wycinać drzewa. 
29 września 2022 12:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wypogodziło się, korzystam i sądzę tulipany .Na 14.30 mam termin u kosmetyczki i tak minie dzień .Humor mi dopisuje, koty zdrowe ,obiad ugotowany .Pa pa.
30 września 2022 06:59 / 2 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam wszystkich  życząc dobrego dnia 
30 września 2022 07:08 / 3 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo życzę wszystkim miłego dnia 
30 września 2022 16:26 / 3 osobom podoba się ten post
Czy ja pisałam dzisiaj już w powitajkacj ?.
Jeśli nie, to DZIEN DOBRY wszystkim 
Pogoda jak marzenie,pracy też dość i tak lubię. Wam też życzę dobrego dnia 
01 października 2022 06:56 / 3 osobom podoba się ten post
Jestem pierwszą  Dzień dobry, mglisto jak to bywa pozna jesieni , a to dopiero początek .Wczoraj moja sąsiadka ( młoda ) przyszła po poradę jak sadzić tulipany  ach ta młodzież . Dobrego dnia a ja skoczę na grzybki .Rydze już są w moim rowie 
01 października 2022 07:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry to ja jestem druga jeszcze spokojnie śniadanko i kawusia, później trzeba trochę popracować, spokojnej soboty życzę