Powitajki przy kawie 72

12 listopada 2022 13:26 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tak, urządzam się. Myję naczynia w ciepłej wodzie, którą podgrzewam na gazie. Internet "wysiadł" wczoraj. W dalszym ciągu czekam na hydraulika itd itd. Nie tracę jednak pogody ducha :-)

To parapetówkę kiedy robisz? ?
12 listopada 2022 13:52 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Problem tkwi w tym, że nie każdy demencyjny pdp chce guziki segregować :-(

Problem tkwi w tym, że opiekun/opiekunka powinni czymś zająć pdp. A jak nie guziki to może kalambury, co   
12 listopada 2022 14:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Problem tkwi w tym, że opiekun/opiekunka powinni czymś zająć pdp. A jak nie guziki to może kalambury, co   :-(

Tylko czym ?
Najchętniej, to ja gram w karty ??
12 listopada 2022 21:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór, dziś miałam dzień prokastynacji . Snułam się bez celu, kilometrów tyle natłukłam, że gdybym miała licznik, to dostałabym rentę, a najbardziej skomplikowane urządzenie, które dziś obsłuzyłam to miotła. To co dziś chcialam zrobić , nie wykonałam-nie miałam natchnienia. Poza tym pozawracałam głowę rodzince, obejrzałam wnusie na WA i wetknęłam nos w zycie syna i synowej. Następnie  poczytałam jakieś pierdoły w necie  i już mam wyrównaną energię  Teraz z czystą kartą wrócę do Zofii Kossak Szczuckiej. Król Trędowaty będzie na tapecie, ale nie za długo bo jutro muszę wczesnie wstać.
Spokojnego wieczoru :) 
 
13 listopada 2022 05:41 / 8 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie.Spalo mi się tak sobie,bo wczoraj zapodalam film na faktach i potem miałam bałagan w głowie.Teraz ☕ z dodatkiem kakao i niedziela zaplanowana.Całemu Opiekunkowi bezstresowego dnia ??☘️
13 listopada 2022 07:15 / 9 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
Dziś przyjeżdża do pedepci w odwiedziny siostra z synem i synową
Mają przywieźć jakąś zupę, więc ja tylko kompot z ogródkowych jabłek ugotuję
Miłej niedzieli i nie przemęczajcie się
13 listopada 2022 07:49 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w niedziele 
oby szybko zleciala 
spokojnego dzionka 
13 listopada 2022 07:49 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  tydzień za nami i prawie połowa mca też . Za oknem szaro pewnie będzie mokro., zanosi się na deszcz . Życzę spokojnego dnie.
13 listopada 2022 08:14 / 8 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielny poranek 
Nawet żaden listek nie drgnie, taka cisza i spokój,tylko słońca brak. 
Pierwszy tydzień za mną a dzisiaj najdłuższy dzień tygodnia. Coś wymyślę żeby szybciej zleciał, chociaż wspólnie z pdp niewiele da się zrobić. 
Spokojnej, przyjemnej niedzieli Wam życzę 
13 listopada 2022 08:19 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Szaro ,buro ale dobrze że  nie pada deszcz. Spokojnej niedzieli kochani 
13 listopada 2022 08:35 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
Dzisiaj 
Milej niedzieli 
13 listopada 2022 09:21 / 8 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam sobotnio:chaplin:
Dziś przyjeżdża do pedepci w odwiedziny siostra z synem i synową:ferrari:
Mają przywieźć jakąś zupę, więc ja tylko kompot z ogródkowych jabłek ugotuję:gotuje:
Miłej niedzieli i nie przemęczajcie się:angel1:

Oczywiście witam niedzielnie, chyba jeszcze rano nie do końca się obudziłam?
13 listopada 2022 09:24 / 7 osobom podoba się ten post
Fiore

Witam w niedziele :przytula:
oby szybko zleciala :ksiaze na rumaku::hustawka:
spokojnego dzionka :kawa:

Galopujesz prawie tak jak inflacja w naszym kraju 
W Niemczech nie lepiej, co zakupy, to wszystko droższe, tylko parę ichnich grosików robi mniejsze wrażenie niż u nas parę złotych, ale płacić trzeba.
 
Witam w kolejną jesienią niedzielę listopada i aby do Świąt, a potem to już z górki i znów będziemy starsi o następny rok 
13 listopada 2022 09:26 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Oczywiście witam niedzielnie, chyba jeszcze rano nie do końca się obudziłam?:zaskoczenie1:

Nie liczę godzin  i lat :..... slucha muzyki:
13 listopada 2022 09:44 / 7 osobom podoba się ten post
Nigdy nie miałam w domu kota i,szczerze mówiąc, zawsze wolałam psy. A tutaj koty z sąsiedztwa przybiegają jak tylko wyjdę na taras. Bengalski już czekał na mnie pod oknem, kiedy podniosłam rolety ?
A kicia Evioli (tak  nazywa ją pdp), to stały gość każdego ranka