Powitajki przy kawie 72

13 listopada 2022 10:12 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam sobotnio:chaplin:
Dziś przyjeżdża do pedepci w odwiedziny siostra z synem i synową:ferrari:
Mają przywieźć jakąś zupę, więc ja tylko kompot z ogródkowych jabłek ugotuję:gotuje:
Miłej niedzieli i nie przemęczajcie się:angel1:

Witam sobotnio....
Miłej niedzieli 
Malgi  śpisz jeszcze???
 
 
 
13 listopada 2022 10:14 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nigdy nie miałam w domu kota i,szczerze mówiąc, zawsze wolałam psy. A tutaj koty z sąsiedztwa przybiegają jak tylko wyjdę na taras. Bengalski już czekał na mnie pod oknem, kiedy podniosłam rolety ?
A kicia Evioli (tak  nazywa ją pdp), to stały gość każdego ranka 

Też tak miałam  koło Kolonii 2 lata temu,pisałam i tym ?
13 listopada 2022 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nigdy nie miałam w domu kota i,szczerze mówiąc, zawsze wolałam psy. A tutaj koty z sąsiedztwa przybiegają jak tylko wyjdę na taras. Bengalski już czekał na mnie pod oknem, kiedy podniosłam rolety ?
A kicia Evioli (tak  nazywa ją pdp), to stały gość każdego ranka 

Też tak miałam  koło Kolonii 2 lata temu,pisałam i tym ?
13 listopada 2022 10:18 / 8 osobom podoba się ten post
Dobry ,dobry ?tak pakuje się i 1 kofffffer mam?Dobrze bo sama se go muszę targać tym razem ?
Witam w NIEDZIELĘ ?
13 listopada 2022 10:19 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witam sobotnio....
Miłej niedzieli 
Malgi  śpisz jeszcze???
 
 
 

Już się obudziła 
Malgi na pewno jakiś piękny sen miała i było to w sobotę ?
13 listopada 2022 10:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam wszystkich i pięknej niedzieli życzę 
13 listopada 2022 10:32 / 8 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nigdy nie miałam w domu kota i,szczerze mówiąc, zawsze wolałam psy. A tutaj koty z sąsiedztwa przybiegają jak tylko wyjdę na taras. Bengalski już czekał na mnie pod oknem, kiedy podniosłam rolety ?
A kicia Evioli (tak  nazywa ją pdp), to stały gość każdego ranka 

Nie zapomnę tego widoku jak przyjechałam kolejny raz do mojego pdp w Weissach im Tal i jak zadzwoniłam, to w drzwiach ukazał się Frantz i obok niego stał jego kot Lui 
Polubiłam tego kociego cwaniaki, który miał francuskie pochodzenie i codziennie o tej samej godzinie przychodził do domu i wdrapywał się swojemu Panu na kolana w celu poddania się wygłaskaniu na wszystkie strony (pod włos chyba nie można kota głaskać ?)
Niestety oboje odeszli w tym samym czasie ?
Lui kilka dni przed śmiercią Frantza zginął tragicznie przejechany przez samochód. Dziwne jest, to, że jak nie wrócił na noc, a zdarzało się to już prędzej, to mój pdp powiedział, że Lui nie żyje (miał przeczucie ?)
Jeszcze jedno co utkwiło mi w pamięci z tego obcowania z kotem, to słowa mojego pdp któregoś dnia powiedział mi, że Lui spał u niego na brzuchu i że nawet zwierzę szuka i potrzebuje czyjejś bliskości ❤️
Jedna z wielu zalet pracy w opiece, to miłe wspomnienia ?
13 listopada 2022 10:57 / 8 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam w niedzielny, pochmurny dzień
Spokój, może i tak będzie. Prawny pojechał już do domu. Ale pdp tylko... Ich habe Angst i tak w kółko.
Po obiedzie w odwiedziny przyjdzie córka Jana z mężem i z dziećmi.
Później do rana zostajemy tylko ja i podopieczny .
Jak powiedział opiekun prawny, musimy "versuchen". Zobaczymy, co z tego wyjdzie. 
Miłego dnia Opiekunkowo 
 
13 listopada 2022 11:34 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie zapomnę tego widoku jak przyjechałam kolejny raz do mojego pdp w Weissach im Tal i jak zadzwoniłam, to w drzwiach ukazał się Frantz i obok niego stał jego kot Lui :-)
Polubiłam tego kociego cwaniaki, który miał francuskie pochodzenie i codziennie o tej samej godzinie przychodził do domu i wdrapywał się swojemu Panu na kolana w celu poddania się wygłaskaniu na wszystkie strony (pod włos chyba nie można kota głaskać ?)
Niestety oboje odeszli w tym samym czasie ?
Lui kilka dni przed śmiercią Frantza zginął tragicznie przejechany przez samochód. Dziwne jest, to, że jak nie wrócił na noc, a zdarzało się to już prędzej, to mój pdp powiedział, że Lui nie żyje (miał przeczucie ?)
Jeszcze jedno co utkwiło mi w pamięci z tego obcowania z kotem, to słowa mojego pdp któregoś dnia powiedział mi, że Lui spał u niego na brzuchu i że nawet zwierzę szuka i potrzebuje czyjejś bliskości ❤️
Jedna z wielu zalet pracy w opiece, to miłe wspomnienia ?

13 listopada 2022 13:09 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witam sobotnio....
Miłej niedzieli 
Malgi  śpisz jeszcze???
 
 
 

No, jeszcze chyba do końca się nie obudziłam
13 listopada 2022 13:14 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nigdy nie miałam w domu kota i,szczerze mówiąc, zawsze wolałam psy. A tutaj koty z sąsiedztwa przybiegają jak tylko wyjdę na taras. Bengalski już czekał na mnie pod oknem, kiedy podniosłam rolety ?
A kicia Evioli (tak  nazywa ją pdp), to stały gość każdego ranka 

Śliczne masz te koteły, ja już za moim tęsknię.
13 listopada 2022 17:44 / 5 osobom podoba się ten post
Witojta :) Dziś wysoce się wkurzyłam, bo byłam parę minut opóżnona. Tzn. pociąg sie spóżnił, ale mnie zabrał  Barchanki opadają  
Miłego wieczoru :) 
13 listopada 2022 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Już się obudziła :smiech3:
Malgi na pewno jakiś piękny sen miała i było to w sobotę ?

W jesiennie dni to mógł się tylko parasol śnic. Nawet złożony na zapowiedź rychłą 
14 listopada 2022 05:37 / 6 osobom podoba się ten post
Hallochen w poniedziałek,kawa czeka więc witam się krótko i życzę bezstresowego dnia dla Wszystkich.
14 listopada 2022 05:57 / 6 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo
Mój ostatni poniedziałek w tym roku w pracy
Dziś jeszcze nie mam planów na pracę, może pójdę się trochę dotlenić
Miłego dnia wszystkim