Jak minął dzień 14

31 maja 2023 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wiedziałam,że tak będzie ?
Ja już nawet czekam kiedy będę się mogła na nią położyć 

Jeszcze raz dziękuję Gusiu,.że podzieliłas. się  takim wynalazkiem . To prawda, że reklama usta-usta jest najlepsza .
31 maja 2023 13:47 / 2 osobom podoba się ten post
Miałam wybrać się na pogrzeb znajomego .Nie poszłam, bo gorąco ,pójdę wieczorem i zapale znicz .
Miał wielką hurtownie odzieży używanej  piękny dom 
W młodości pracował w DE i tam się załatwił .na  reszte życia 
Kase miał , ze zdrowiem niekoniecznie. To fakt wszystko jest dla ludzi jednak zdrowy rozsądek wskazany .
31 maja 2023 13:57 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Spraw sobie,fajna sprawa. Jak się rizerwiesz ,wytańczysz,to po sanatorium będziesz się tylko na macie relaksować a nie kurować ?
Uzależnia,to fakt. Nawet teraz siedzę na tarasie z matą pod tyłkiem i plecami a nie na miękkiej poduszce :oczko1:

Po sanatorium to taki relaks w największej dawce przewiduje  ale pewnie po wygibasach tym bardziej mata przydatna będzie. 
31 maja 2023 14:20 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Po sanatorium to taki relaks w największej dawce przewiduje :dobranoc2::oczko::smiech3: ale pewnie po wygibasach tym bardziej mata przydatna będzie. :smiech3:

A może sado-macho na macie?
31 maja 2023 14:23 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A może sado-macho na macie?:smiech3:

Spróbujemy 
31 maja 2023 14:23 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mnie się właśnie przyda na kark . Muszę jakoś się ułożyć żeby nie kłuło.
U nas 25 st C kupiłam sobie w PEPCO dwie pary spodenek takich lekuchnych  jedne to zieleń butelkowa drugie pomarańcza ognista. W jednych już szpanuje. 

Przykrywaj ją sobie jakimś czymś cieniuchnym,typu pielucha tetrowa. Młode nie znają,ale Ty wiesz pewnie co to takiego 
Ja tak robię 
31 maja 2023 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Jeszcze raz dziękuję Gusiu,.że podzieliłas. się  takim wynalazkiem . To prawda, że reklama usta-usta jest najlepsza .

Bardzo proszę ?. Nie kupiłabym gdyby siostra tak jej nie zachwalała. Zobaczyłam i od razu dłuższą chciałam. Nie ,że tańsza (ta dłuższa),ale fajnie można ją na krześle ułożyć 
31 maja 2023 14:31 / 5 osobom podoba się ten post
Chwila relaksu,w ulubionym miejscu,w parku,nad wodą,z kawą mrożoną. Korzystam bo środa i nie ma dużo ludzi.
Zaraz wracam do domu, jeszcze troszeczkę poleniuchuję 
31 maja 2023 15:50 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Przykrywaj ją sobie jakimś czymś cieniuchnym,typu pielucha tetrowa. Młode nie znają,ale Ty wiesz pewnie co to takiego :-)
Ja tak robię 

Nie jest tak źle ,spalam na macie dłużej niż 1,5 h . Mata już złożona a ja czuje jeszcze te kolce  Chyba za długo leżałam .
31 maja 2023 16:04 / 2 osobom podoba się ten post
Zastanawiam się co kupić wnuczce .Nigdy nie daje kasy, to rola rodzicow  .Pewnie kupię słodycze , jakieś owoce i orzechy .Ostatnio ojciec a mój syn kupił jej motor Junak taki mały typowo młodzieżowy. Fajny 
 Choć znam pracę silnika tego motoru i źle mi się kojarzy to mi się podoba W czasach gdy spalam rano długo, w dni wolne od pracy, mój sąsiad jeździł łowic ryby . Wczesna pora wyprowadzał junaka i wręcz pod moim oknem kopał .*
Fajny, delikatny gość 
* Kto ma motor, wie co oznacza kopał 
 
 
31 maja 2023 16:36 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie jest tak źle ,spalam na macie dłużej niż 1,5 h . Mata już złożona a ja czuje jeszcze te kolce  Chyba za długo leżałam .

Mnie już też zdarza się zasnąć na dłużej 
31 maja 2023 18:45 / 5 osobom podoba się ten post
Spacer zaliczony, Olympiaberg zaliczona. Góra, która znajduje się 60 metrów nad poziomem alejek parku i obiektów olimpijskich. Fajne serpentynki, długo się nie idzie z alejek. Z góry jak na dłoni widziałem wszystkie obiekty, nie musiałem więc zwiedzać, gdyż przed czterema laty wszystko pozwiedzałem. W dodatku stopa szybko się męczy, a nie chcę jej nadwyrężać.
Tu mój ostatni odcinek na szczyt. 
 

 
... a tu już zdobywca, niejaki W.B. 
 

 
Poza tym u dziadka był dziś lekarz. Przepisał leki na te bóle brzucha. Jutro je wykupię w aptece.
Jutro też chcę spędzić pauzę aktywnie, w Hirschgarten. Autobusem i tramwajem podjadę i w trzy godziny się wyrobię. 
31 maja 2023 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Spacer zaliczony, Olympiaberg zaliczona. Góra, która znajduje się 60 metrów nad poziomem alejek parku i obiektów olimpijskich. Fajne serpentynki, długo się nie idzie z alejek. Z góry jak na dłoni widziałem wszystkie obiekty, nie musiałem więc zwiedzać, gdyż przed czterema laty wszystko pozwiedzałem. W dodatku stopa szybko się męczy, a nie chcę jej nadwyrężać.
Tu mój ostatni odcinek na szczyt. 
 

 
... a tu już zdobywca, niejaki W.B. :smiech3:
 

 
Poza tym u dziadka był dziś lekarz. Przepisał leki na te bóle brzucha. Jutro je wykupię w aptece.
Jutro też chcę spędzić pauzę aktywnie, w Hirschgarten. Autobusem i tramwajem podjadę i w trzy godziny się wyrobię. 

31 maja 2023 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Spacer zaliczony, Olympiaberg zaliczona. Góra, która znajduje się 60 metrów nad poziomem alejek parku i obiektów olimpijskich. Fajne serpentynki, długo się nie idzie z alejek. Z góry jak na dłoni widziałem wszystkie obiekty, nie musiałem więc zwiedzać, gdyż przed czterema laty wszystko pozwiedzałem. W dodatku stopa szybko się męczy, a nie chcę jej nadwyrężać.
Tu mój ostatni odcinek na szczyt. 
 

 
... a tu już zdobywca, niejaki W.B. :smiech3:
 

 
Poza tym u dziadka był dziś lekarz. Przepisał leki na te bóle brzucha. Jutro je wykupię w aptece.
Jutro też chcę spędzić pauzę aktywnie, w Hirschgarten. Autobusem i tramwajem podjadę i w trzy godziny się wyrobię. 

31 maja 2023 20:21 / 4 osobom podoba się ten post
2godziny odstałyśmy z Giselą w kolejce po bilet. No dobra,siedziałyśmy ale muszę pomyśleć jak się jej odwdzięczyć,tym bardziej że nie chciała nawet słyszeć o zwrocie pieniędzy. Tak stałam się posiadaczką, ważnego od jutra, 49 euro Aboticket . Trafiłyśmy na miłą panią i za jednym zamachem załatwiła kündigung od 1 lipca, chociaż,jak powiedziała,nie po to ten abonament wymyślono ?. Normalnie jeszcze raz trzeba by było pójść, najpóźniej do 10 czerwca. Kto wie, może najbliższy weekend Travemünde? Właśnie przed chwilą obejrzałam,po wiadomościach, prognozę pogody i weekend zapowiada się słonecznie i ciepło. 
Podopieczna już w dużo lepszej kondycji,tzn ciśnienie i puls w normie. Mam ją nadal "na oku", jak zawsze zresztą.